Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

szymen: w temacie o nowym dashu NXE masz linki, wystarczy poszukac...

 

używając takiej przejściówki obraz będzie taki sam

chodzi o to że X360 nie korzysta z cyfrowego wyjścia HDMI (jak PS3) tylko analogowego więc taka przejściówka nie ma sensu

 

W X360 przez HDMI idzie taki sam sygnał jak przez normalne wyjście dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie tak upierają się tak na to HDMI. Moim zdaniem najlepiej używać dobrej jakości kabla VGA

o jakiej przejsciowce piszesz bo nie wiadomo do ktorego watku to sie odnosi, nie ma cytatu i wychodzi z tego jakas dziwna informacja...

 

sa xboxy z HDMI i bez HDMI, wyraznie zaznacz ze piszesz o konsoli Xbox 360 w wersji bez HDMI bo inaczej to nieprawda...

 

a jesli chodzi o wersje bez HDMI zeby miec HDMI to nieoplacalne bo nie przejsciowke trzeba dokupic a konwerter

np taki http://www.4av.pl/p,pl,a-82,atlona-+conver...comp-hdmin.html

 

po za tym jedyne sensowne tego wykorzystanie widze w sytuacji gdy mamy telewizor drogi ktory po komponecie nie daje np 1080p czy nawet po VGA 1920x... a po HDMI tak i zalezy nam bardzo by taka rozdzialke miec wiec taki konwerter zalatwi sprawe

ale z drugiej storny po co skoro i tak Xbox 360 skaluje wszsytko do wysokich rozdzilek wiec to samo moze zrobic sobie sam TV bez kombinowania...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam nową wersję z tego roku nie przerobioną. Kolejny raz mi się teraz zawiesił przy fable po loadingu(grałem 20 min). Załadowało się ekran się pokazał i trach. Wkurzające bo średnio dziennie zawiesza mi się po 2-3 razy. Albo najczęściej po 30 min gry. Co mam robić ? Czy to normalne ? Do serwisu słać ? Były takie przypadki ?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, tych kilka znaków zapytania i wykrzykników nie trzeba było, klawiatura dłużej pożyje. Twoja konsola zdycha i tyle. Nie zatykasz niczym otworów wentylacyjnych lub coś takiego? Jak RRoD Ci nie wyskoczy to się ździwie. Zgłoś w poniedziałek na infolinii że konsola ma RRoDa a napęd porysował 2 płyty, wymienią bebechy i będziesz mieć Nike na twarzy przez miesiąc.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Cholera ale konsola jest z Falcon z hdmi z kwietnia tego roku. Te konsole miały się przecież nie psuć. Nie zatykam otworów niczym , xbox ma z tyłu jakiś metr luzu a niedaleko niego jest okno które często otwieram.

 

p.s

Mogą to sprawdzić czy mam RRODA ? Jeśli do nich wyślę X bez rroda to podejmą jakieś działania ? Opłaca się ta zrobić jak radzi Fisiu ?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze,kazdy sprzet elektroniczny ma prawo sie zepsuc,nigdzie nie jest powiedziane ze sie nie popsuje,co najwyzej moze to wystepowac rzadziej.

Czy dzieje sie to tylko z Fable 2?Czy inne gry tez Ci sie zacinaja?

Bo moge Cie pocieszyc ze kilka osob ma problem wlasnie z ta gra,zacina im sie na niej konsola,czasem pograja 3h,czasem 20 minut,wiec moze chodzi o gierke.

Jesli to sama gra,sprobuj zainstalowac ja na HDD i zobacz czy to cos pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Nie ma. Ja mam pytanie z innej półki. W ciągu tego tygodnia zawiesił mi się kilkanaście razy Xbox. Wczoraj dwa razy jak grałem w Gta. Dziś po po 15 minutach gry w fable. Włączyłem jeszcze raz i się zaciął przy loadingu. Co może być powodem tego nagłego zacinania ? To ,że zdarza mi się zostawić X na noc jeśli się coś sciąga ? Dodam ,że Gta mam trochę porysowane a Fable jest nowe kilka razy w napędzie było.

 

 

Po pierwsze,kazdy sprzet elektroniczny ma prawo sie zepsuc,nigdzie nie jest powiedziane ze sie nie popsuje,co najwyzej moze to wystepowac rzadziej.

Czy dzieje sie to tylko z Fable 2?Czy inne gry tez Ci sie zacinaja?

Bo moge Cie pocieszyc ze kilka osob ma problem wlasnie z ta gra,zacina im sie na niej konsola,czasem pograja 3h,czasem 20 minut,wiec moze chodzi o gierke.

Jesli to sama gra,sprobuj zainstalowac ja na HDD i zobacz czy to cos pomoglo.

 

Przecież napisał, że w GTA IV miał zwiechy 2 razy.

Odnośnik do komentarza

Te pady na Allegro to wszystkie oryginały ? chodzi mi o te od 80zł++ nowe w blistrze, bo zauważyłem, że jedne mają w prawym górnym rogu taki znaczek MS'a, a niektóre tylko te trzy paski.

 

http://www.allegro.pl/item491753759_nowy_b...lny_szybko.html

http://www.allegro.pl/item488578055_orygin..._nowka_bcm.html

 

Jakby ktoś mógł odpisać to z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do sprzedania xboxa360, proszę Was o wycenę. Jest to xbox360 Premium z 2006 r. a dokładnie z listopada. Był dwa razy w serwisie ostatni raz jakoś w sierpniu, ma więc nową płytę główną i napęd liteon. W zestawie byłby oczywiście dysk 20gb, headset oraz pad. Mam też drugiego pada oraz gry: Forza 2, Gta4, Dirt, Turok, fifa09, mogę również dodać live gold 1 miesiąć. Ile za coś takiego mogę dostać? Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

cos mi sie NXE wali, raz ze dlugo sie wlacza dash po wlaczeniu konsoli dwa ze podczas wlaczania cod:waw gra sie wiesza zaraz na pierwszym napisie loading, ale o dziwo tylko ta gra, teraz odinstalowalem ja z dysku i odpalilem multi to juz 15minut sciaga mi jakies game settings. cos jest nie tak. mysle ze to cos z dyskiem. zastanawiam sie czy to nie wina tego ze juz powinni mi odlaczyc internet bo dzs skonczyla mi sie umowa i dopiero w wtorek podpisze nowa.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
Po instalacji NXE, moja konsola głośniej chodzi, ale różnica tylko jak jest płyta w napędzie... WTF?!

Mam to samo. Gram z dysku - luzik, odpalał płytkę i jakoś głośniej niż zwykle jest

 

Do tego gdy wyłączam konsolę (z poziomu pada) to kontroler standardowo gaśnie, konsola także, ale jeszcze chwilę chodzi (10 sekund).

Wcześniej tak nie miałem. W sumie to zachowuje się ona jakbym wyłączał konsolę i jeszcze coś ściągał (konsola w trybie uśpienia ściąga pliki).

strange

Odnośnik do komentarza
Dark AlexX - zwieksz volume w glosnikach i i problemie

Ja szczególnie gram późno w nocy, a z tego że sam nie mieszkam to za bardzo też nie moge za głośno ustawiać TV. W ogóle musze naprawde głośno go nastawić, żeby zagłuszył tego złoma.

 

Kroolik,

Mam identycznie...

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Mi konsola chodzi cicho,nawet bardzo ( z plyty),jestem zawodolony bo tez przewaznie gram po nocach.Mam za to inny problem...

Odkad mam NXE wieszaja mi sie gry,poprostu zwiecha i moge sobie konsole resetowac,dzieje sie to jak narazie tylko przy grach online,wczoraj nie moglem pograc w uno bo mi sie po 5-10 minutach wiesza,co to ma byc?

Tylko nie mowcie ze zbliza sie RROD bo to nie prawda,konsola jest nowa,pozatym wgralem NXE na drugiego xbox'a z 2006 roku i jest TO SAMO JESUS.

Microsoft to pipy

Odnośnik do komentarza

Kroolik, czy konsola działa te 10 sekund jak:

 

1. Jesteś w Party?

2. Grałeś online?

3. Gra była z dysku czy z płyty?

 

Mnie nagminnie wiesza się ten mini dashboard (pokazywany po wciśnięciu Xbox Guide), gram w Gearsy - chce skasować prośbę o party, wchodzę w wiadomość i jak próbuje wrócić do gry to nie mogę nic robić przez 5, czasami 20 sekund. Frustrujące, mam nadzieje, że to naprawią.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...