Skocz do zawartości

Reaktywacja sceny?


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość Kasandra
Dobra Wrocławska sceno, wychodź z ukrycia bo chciałbym z kimś w końcu zagrać w tą grę:P. Oczywiście mowa o offline.

 

Aramis nie fafikuj, bo zapraszałem Cie ostatnio do siebie.

A w piątek pozostaje opcja Camus.

Tak że wychodź z ukrycia i gramy.

;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ja chętnie moge podskoczyć do Wrocka na jakieś 2-3 dniowe granie w calibe :catfight: ^^ bo na 1 dzien to mi sie nie opłaca jechac (i zaraz wracac :blackeye: ) z takimi połonczeniami ;/ - chyba ze cos sie zmieniło w tej kwestji, choc wątopie ale bym musiał spr.

 

 

W ten piątek gramy u Camusa w Brzegu. Całą noc i w sobote rano pewnie też.

Sobote niestety mam już zajętą. Kolejny weekend niestety też.

Proponuję wstępnie weekend 27-28 września. Moglibyśmy pograć od piątku do niedzieli rana. Aramis i Kati mysle że by też wpadli. Chyba ze masz ochotę przyjechac w piątek do Camusa.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Cameel, Aramis - zakładam że wybieracie się na ten turniej we Wrocławiu? Jeśli tak, to może warto coś przy tej okazji skręcić? Ja prawdopodobnie się tam pojawiam, a że Cameel wspominał jakiś czas temu o możliwości ewentualnego "zameldowania" się u niego...

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Cameel, Aramis - zakładam że wybieracie się na ten turniej we Wrocławiu? Jeśli tak, to może warto coś przy tej okazji skręcić? Ja prawdopodobnie się tam pojawiam, a że Cameel wspominał jakiś czas temu o możliwości ewentualnego "zameldowania" się u niego...

 

Jak najbardziej podtrzymuję swoją propozycję.

Z racji tego, że wynajmuję tylko jeden pokój trzeba będzie sie skompresować, ale parę osób spokojnie mogę przyjąć na after-party.

No chyba że ktoś miałby lepsze warunki (Kati?, Aramis?), ale jak przenocować Amer spokojnie u mnie możesz.

Jeśli bedzie to u mnie, to licze, maks 10 osób może wejsc, na granie, nocować może hmm z własnymi spiworami jakieś 6.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

W moim wypadku w grę wchodzą TYLKO weekendy:).

 

A kto w ogóle będzie u Camusa? Może, podkreślam może się skusze.

 

Co do turnieju we Wrocku to jasne, mam zamiar wpaść, ALE jest to bardzo niefortunny weekend bo być może moja grupa zaczyna zajęcia w pierwszy weekend października właśnie i może być ciężko.

 

Nie chce mi się jechać do sekretariatu po grafik zajęć xD.

Odnośnik do komentarza
W ten piątek gramy u Camusa w Brzegu. Całą noc i w sobote rano pewnie też.

Sobote niestety mam już zajętą. Kolejny weekend niestety też.

Proponuję wstępnie weekend 27-28 września. Moglibyśmy pograć od piątku do niedzieli rana. Aramis i Kati mysle że by też wpadli. Chyba ze masz ochotę przyjechac w piątek do Camusa.

Pozdro

Ale nie fart ;/ 12 mam poprawke o 16 i 27 teraz tez bo przesuneli z 23 ... no chyba zebym sie przytułał w sobote 27 wieczorem i byśmy pograli do niedzieli popołudnia. Ewentualnie w jakieś inne dni, ale pewnie wam nie bedzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ale nie fart ;/ 12 mam poprawke o 16 i 27 teraz tez bo przesuneli z 23 ... no chyba zebym sie przytułał w sobote 27 wieczorem i byśmy pograli do niedzieli popołudnia. Ewentualnie w jakieś inne dni, ale pewnie wam nie bedzie pasować.

 

Ta sobota wieczór może być. Zobaczymy jak innym przypasuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ta sobota wieczór może być. Zobaczymy jak innym przypasuje.

Czyli 27 ;] to ja bym był tak 21:16, przynajmniej z tego co narazie sprawdziłem. Jak cos to sie dokładnie dogadamy jeszcze.

 

No i gra.

Szczegóły dogadamy na GG.

Mam nadzieję ze Aramis i Kati wpadną.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ups moja wizyta u camusa jutro (czyli w piątek) wieczorem jest uzależniona od jutrzejszego dnia. Być może będę musiał w sobotę iść do pracy kurde. Nadzieja jest - jutro będę żebrał u szefa o urlop:P

 

Niestety wizyta u Camusa nie wyszła, bo genialny Camus obciął sobie kawałek kciuka krajalnicą i jest kontuzjowany :)

Borys wpada dzisiaj do mnie, na nockę, więc jak chcesz to podbijaj do mnie.

 

 

Gra ktoś dobrze w Calibura we Wrocku?

 

Zalezy co rozumiesz przez dobrze, z graczy jeżdzących na turnieje we Wrocku możesz spotkac mnie i Aramisa i Kati.

Aczkolwiek nie wiem czy będziesz chciał grac ze mną, bo jak ostatni raz graliśmy (czasy SC2), to po przegranej powiedziałes mi że ta gra jest zje.bana. A gdy spytałem dlaczego, powiedziałeś że jak bede kiedyś na Twoim poziomie, to zrozumiem. Niestety, dalej nie rozumiem, więc chyba nie wszedłem na Twoj poziom.

Ale mimo to, jak chcesz pograć w jakiś weekend, to daj znać.

Pozdro

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
heh, ja już jestem na emeryturze grania, więc na pewno nie gram w SC tak jak kiedyś. A Calibur zawsze będzie zje.bany, bo to Calibur :D wszystkie bijatyki są zje.bane także się nie spinaj. Ja z chęcią pogram.

 

Nie no spoko, ja sie nie spinam, ale ta historia akurat tkwi mi w głowie :)

Jak coś, to wyślij mi na PM swoje GG, to się zgadamy w kweestii terminu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...