Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje spokojnej piosenki, pewnego staruszka. Nie pamiętam niestety jak on się nazywa. Wiem jedynie, że był dobrym znajomym Elvisa (możliwe, że z nim śpiewał) a na teledysku poszukiwanej piosenki gra na fortepianie, a sam utwór jest tak jakby rozliczeniem (spowiedzią) z całego życia. Świta Wam coś? Piosenka jest w miare nowa

Może to?

Odnośnik do komentarza

Szukam takiego starszego utworu , możliwe że końcówka lat 80/początek 90 , w którym to młoda para , czyli przystojny facet i śliczna laska całują się namiętnie na plaży , na lądzie i w wodzie. Wydawało mi sie jeszcze niedawno że to był ''Wonderful life'' w innej wersji , ale nie jestem pewien , na YouTube szukałem pod tym hasłem i wychodzi na to że to nie ten utwór.

 

Może Chris Isaak - Wicked Game ? Opis by się zgadzał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam takiego starszego utworu , możliwe że końcówka lat 80/początek 90 , w którym to młoda para , czyli przystojny facet i śliczna laska całują się namiętnie na plaży , na lądzie i w wodzie. Wydawało mi sie jeszcze niedawno że to był ''Wonderful life'' w innej wersji , ale nie jestem pewien , na YouTube szukałem pod tym hasłem i wychodzi na to że to nie ten utwór.

 

Może Chris Isaak - Wicked Game ? Opis by się zgadzał.

 

Czort , dziękuję z całego serca , ten utwór chodzi mi po głowie od pół roku kiedy zobaczyłem go na 4fun TV.

W sumie zawsze można do telewizji zadzwonić i spytać się co wtedy i wtedy leciało.

Czort za pomoc w tak ważnej dla mnie sprawie masz 3 Plusy !!!:good:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Kojarzy ktoś może stację telewizyjną Game-Network?

Mam nadzieję, że tak bo był to najlepszy program zajmujący się tematyką gier (niestety odszedł :unsure:) Emitowali również własne klipy gier z genialną muzyką, jeśli ktoś pamięta tytuły jakichkolwiek utworów, które przygrywały w tle to proszę pisać śmiało! (głównie chodzi mi o nuty do klipów Bloody Roar Extreme, X2: Wolverine's Revenge, Onimusha: Warlords)

Odnośnik do komentarza

Dobra, to teraz ja mam prośbę. Na pewno oglądaliście "Soul Plane" i właśnie potrzebuję nuty z tego filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=CRbz7pRcees&feature=channel

 

Chodzi mi o kawałek, który Nashawn słucha w samolocie (od 1:47). Nie słychać za wiele, ale kilka słów jest wypowiedzianych (m.in. BRRRRRRRA! :D). Strasznie zależy mi na tym kawałku, więc jak ktoś znajdzie to piszcie.

 

@UP

Wiem, co to za piosenka, ale nie podam Ci tytułu, bo Cię nie lubię.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...