Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Pomożecie? Zależy mi... jesteście moją ostatnią deską ratunku. Za wszelką pomoc będę wdzięczna... Ta piosenka leciała wczoraj w radiu Kolor ok. 20:04 w kategorii Ladies Night. "Ladies Night - Mix Jarek Fengler Cz.1" - nie ma listy piosenek które były grane a ona była na samym początku o 20:04. Przypomnę początek refrenu: "aaa!", środek: "agar...dystar...heja...". Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Napisz na oficjalnej stronie tego radia na facebooku, to może podadzą Ci playliste. Albo poczekaj do przyszłej soboty na kolejny Ladies Night i nagraj to czego szukasz. Ewentualnie posprawdzaj każdy tytuł, który był grany na tym radiu w ciągu całego dnia. Możliwe, że tam będzie http://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=25&date=29-03-2014&time_from=20&time_to=22

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Szukam piosenki która jeśli się nie myle w refrenie leci co często powtarzana fraza "i'm alone". Piosenka jest napewno stara, obstawiam że sprzed 2000r. śpiewana przez kobiete. Ta piosenka często jest wykorzystywana do aerobiku. W lyrice piosenki można powiedzieć że co drugie słowo to i'm alone. Z góry dzięki.

 

#ornit:

 

To niestety nie to ;(

 

#Bjały:

 

Też niestety nie to, jak napisałem nie jestem pewien czy te słowa to i'm alone czy coś co podobnie słychać.

Edytowane przez marioo798
Odnośnik do komentarza

Witam. 

Poszukuję piosenki która leciała gdzieś tam w necie. Oczywiście ułatwiając sobie życie nagrałem fragment.

Tunatic nie daje rady (być moze dlatego że w piosence nie ma żadnych słów?).

 

 https://www.youtube.com/watch?v=FVXDOKSOpOQ

 

Z góry przepraszam za jakość.

Za pomoc w odnalezieniu stawiam dobrą flaszkę.

Witam,

 

Szukam piosenki która jeśli się nie myle w refrenie leci co często powtarzana fraza "i'm alone". Piosenka jest napewno stara, obstawiam że sprzed 2000r. śpiewana przez kobiete. Ta piosenka często jest wykorzystywana do aerobiku. W lyrice piosenki można powiedzieć że co drugie słowo to i'm alone. Z góry dzięki.

 

#ornit:

 

To niestety nie to ;(

 

może to:

 

Odnośnik do komentarza

@up

Jeszcze raz zapytam ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć a bardzo mi się podoba, CO TO ZA PIOSENKA NA POCZĄTKU ? :>

Przepraszam za hate, ale może rozwiń sobie opis co?

► Muzyka:

Monstercat - http://www.youtube.com/MonstercatMedia

[...]

Jeżeli jednak nie chce Ci się szukać pod podanym linkiem, to zapytaj autora.

Odnośnik do komentarza

https://soundcloud.com/neevald/neevald-guest-on-klub-fm-live-20140416

 

0:45 w tle męskiego wokalu słuchać damski która powtarza 3 razy to samo słowo. Co to za piosenka. 

 Ja po 45 sekundzie słyszę tylko jak babka gada neevald neeval neevald.. a później leci remiks " I See Fire - Ed Sheeran"

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Ja poszukuje Polskiej piosenki, troche z gatunku podchodzi pod Enej mi sie wydaje ale wiem na pewno ze to nie Enej.. Nie znam slow ale pamietam ze byla dosc szybka, zwlaszcza z poczatku i jeszcze pamietam teledysk; No wiec, na poczatku caly zespol jest na stacji kolejowej, i slychac jak sie butelka toczy. Jeden z muzykow podnosi ja i znajduje kartke w tej butelce, i przez reszte teledysku, ludzie ktorzy sa w posiadaniu karteczki chyba gina i nastepni znajduja ow kartke i zatacza sie kolo. No to to chyba tyle. Mam nadzieje ze ktos zna. Dzieki z gory.

Edytowane przez krychaa94
Odnośnik do komentarza

hej szukam piosenki którą śpiewa dziewczyna bardzo wolno słowa jakie udało mi się zapamietać (nie wiem czy dobrze to) `You and I said(save) in my life...` pomóżcie icon_smile.gif

 

Gdzie to usłyszałeś? 

Techniczny kawałek? 

InDeep - Last Night A Dj Saved My Life

 

Tylko był jakiś remix czy wersja tej piosenki i słowa w miarę pasują. 

 

 

 

 

https://soundcloud.com/neevald/neevald-guest-on-klub-fm-live-20140416

 

0:45 w tle męskiego wokalu słuchać damski która powtarza 3 razy to samo słowo. Co to za piosenka. 

 Ja po 45 sekundzie słyszę tylko jak babka gada neevald neeval neevald.. a później leci remiks " I See Fire - Ed Sheeran"

 

 

 

Przed tym neenald w tle. Jest męski głos który coś mówi i w tle jest damski wokal- ejla, ejla. To fragment z jakiejś piosenki, bo leciała kiedyś na planecie.

A neevald nie odp, co rozumiem, bo takich pytań xx dziennie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...