Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 
Niedawno usłyszałem punkowy utwór, w którym śpiewali faceci (chciałbym to podkreślić, nie byle łajzy) w refrenie chórem, w innych swoich piosenkach również często wykorzystywali taki motyw. Klimatem podchodził mi pod Dropkick Murphysa, tylko bez folkowych wstawek. Coraz mniej o nim pamiętam, wiem że w pewnym momencie śpiewali o tym, że przyjdą (?) bez broni (without guns, with no guns, cholera wie) i refren kończył się słowem apart! (chyba mieli dosłownie wykopać towarzystwo, tak wydaje mi się że nawet padło słowo kick, i roznieść wszystko w pył). Pomóżcie mi ludzie, jakiś czas temu przyśnił mi się ten utwór i już myślałem, że go znajdę a tu klops, rano wstałem i nic nie pamiętałem... 

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Szukam piosenki którą już parę razy słyszałem i widziałem do niej teledysk. Dość spokojna muzyka, śpiewa facet. Najbardziej zapamiętałem teledysk, cały klip składa się z ujęć które na 1 rzut oka przedstawiają parę uprawiającą seks, a obrót kamery pokazuje, że np dziewczyna wyciera stół a facet za nią odkurza i tym podobne. To był swego czasu bardzo popularny klip,a teraz za nic nie mogę go znaleźć, pomocy! :D

Odnośnik do komentarza

Nikt nie zna?? 

 

Chodzi o piosenkę: Cinquecento 2 (przynajmniej taki tytuł miałem napisany.

 

Wpisując tekst w google niestety nie znalazłem nić.

 

Co więcej. Napisałem z myślą o stwórcach oryginalnego Cinquecento Czyt. (Letni Chamski Podryw)

Lecz otrzymałem odpowiedź: Nigdy nie nagraliśmy takiego Utworu.

 

Dochodząc do sedna sprawy. Pozostaję mi tylko tekst i to nie cały tyle co pamiętam...

Może ktoś inny też zna a nawet wie gdzie ją znaleźć więc napiszę tekst.

 

Ref: podobny jak do oryginalnego Cinquecento "Mam Cinquecento w holenderskim gazie siadaj na kanapie jak nie no to narazie" (tylko w zwolnionym tempie)

Zwrotka: "Alu-kołpaki to jest coś czego mam full. Co drugi typek mi zazdrości takich kół.

Chodzisz po mieście i obcinasz Cinquecento bassy tętnią lecę max'em czyli setką.

Wiem na pewno LPG tankuję pełno i jadę dwa razy dalej niż Ty swoją vectrą.

Z zewnątrz to jeszcze nić zapraszam bejbe...

 

I dalej niestety nie pamiętam.

 

 

jeśli posiada ktoś więcej informacji o tym utworze albo nawet go posiada...

To prosił bym o linki w odpowiedzi albo w prywatnej wiadomości...

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam - Xplod.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, jedna piosenka lata mi po głowie, ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu.

Wiem tylko, że śpiewa dziewczyna o zachrypniętym głosie, po angielsku. Piosenka ma już na pewno parę lat i od dawna słyszę od czasu do czasu ten kawałek.

Nie mogę sobie przypomnieć ani kawałka tekstu, no może po za końcem refrenu, a brzmi on tak - coś tam coś tam api apii.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie zna?? 

 

Chodzi o piosenkę: Cinquecento 2 (przynajmniej taki tytuł miałem napisany.

 

Wpisując tekst w google niestety nie znalazłem nić.

 

Co więcej. Napisałem z myślą o stwórcach oryginalnego Cinquecento Czyt. (Letni Chamski Podryw)

Lecz otrzymałem odpowiedź: Nigdy nie nagraliśmy takiego Utworu.

 

Dochodząc do sedna sprawy. Pozostaję mi tylko tekst i to nie cały tyle co pamiętam...

Może ktoś inny też zna a nawet wie gdzie ją znaleźć więc napiszę tekst.

 

Ref: podobny jak do oryginalnego Cinquecento "Mam Cinquecento w holenderskim gazie siadaj na kanapie jak nie no to narazie" (tylko w zwolnionym tempie)

Zwrotka: "Alu-kołpaki to jest coś czego mam full. Co drugi typek mi zazdrości takich kół.

Chodzisz po mieście i obcinasz Cinquecento bassy tętnią lecę max'em czyli setką.

Wiem na pewno LPG tankuję pełno i jadę dwa razy dalej niż Ty swoją vectrą.

Z zewnątrz to jeszcze nić zapraszam bejbe...

 

I dalej niestety nie pamiętam.

 

 

jeśli posiada ktoś więcej informacji o tym utworze albo nawet go posiada...

To prosił bym o linki w odpowiedzi albo w prywatnej wiadomości...

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam - Xplod.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu szukam starej piosenki techno, ale nie znam ani wykonawcy, ani tytułu. Należy do polskiego techno, słuchałam jej ok. 10 lat temu, zawiera wstawki z polskich komedii, np. Sexmisji, oraz z komedii Barei. Może komuś przychodzi do głowy co to może być za kawałek :)

 

Czy to nie przypadkiem DJ Noiserr? Bo znam jego kilka utworów :) Sam robię w branży grajka imprezowego :) Dokładniej chyba tego szukasz ;)

Edytowane przez Macienty
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...