Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Forumku, ja chyba coś prostego. Ze dwa czy trzy lata temu była taka piosenka, co ciągle w radiu leciała i okupowała toplisty. W miarę spokojna, śpiewa babka naprzemian z facetem, czasami razem. Teledysk animowany w takim specyficznym stylu, jakby powycinane tła i obiekty się poruszały na różnych płaszczyznach, chyba jakiś stateczek podróżował przez surrealistyczne krainy. Ktoś coś z tego rozumie :smutas:?

 

e: juz mi sie przypomnialo :cool::lapka:

 

link?

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=ghb6eDopW8I

 

nic wielkiego, ale nie cierpię tego uczucia, kiedy coś mi się przypomni, ale nie mogę dokładnie sobie uzmysłowić co, tak właśnie było z tą piosenką

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie mogę się uwolnić od jednej piosenki, mianowicie słyszałem ją kiedyś maks 1 -2 lata temu w radiu. Ogólnie był to rap wykonany przez murzyna, ale bit podjeżdżał trochę pod techno. Refren zaczynał się od charakterystycznego "uuuu" (jak by kogoś wyśmiewał) i facet tak nie wyraźnie śpiewa że nie wiem czy jest tam "i'm" czy "how about", nie mówiąc o reszcie. Wiem że to mało ale to tak zapada ten moment w pamięć ze może ktoś zna tą piosenkę. Z góry dziękuję  :lol:

Odnośnik do komentarza

Hej

 

3 lata temu usłyszałam w radiu piosenkę od tamtej pory kiedy "moje" piosenki zaczynają mnie nudzić, szukam nowych i przypominam sobie tamtą

 

Trwa ok. 4-5 min.

zaczyna się 5-10 spokojnym tempem solowka na skrzypcach

następnie rap 2 ( zwrotki ) facetów ( po angielsku ) głos coś w stylu b.o.b. eminem carlprit

 

Niestety to żaden z nich

po skrzypcach ... every were to night.. (potem to chyba ref. )

W środku ... level. ..get up.... słabo u mnie z angielskim ale jestem pewna że jak ktoś zna to mi pomoże piosenka powstała nie później jak 2012 r

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w radiu leci taka fajna piosenka, trudno opisać, ale dosyć wpada w ucho, śpiewa facet. W pewnym momencie melodyjka z refrenu jest odegrana jakoś elektronicznie, w sensie sama melodia w elektronicznym stylu, a potem znowu facet śpiewa ten refren. Pomoże ktos?

 

oprócz tego jak ktoś zna to poproszę jeszcze o tytuł piosenki. Zaczyna się taką melodyjką gwizdaną, potem zaczyna śpiewać facet. jeśli dobrze pamiętam ta piosenka była w jednej ze starszych FIFA 07 albo 08 chyba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...