Jump to content

Sezon 3


Zeratul

Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie widzę potrzeby zakładania osobnego tematu więc wspomnę tutaj. Jak co niektórzy pewnie wiedzą w najnowszym Command & Conquer 3: Tiberium Wars możemy zobaczyć Boomer i Six. Oczywiście nie postacie ale aktorów z nowych rolach. Niestety nie widzimy ich długo. Co jednak zabawne, w innej sekwencji aktor znany z roli Sawyer'a z LOST (nie znam nazwisk aktorów, przyznaję się) mówi "frak" (bsg'owy odpowiednik fu.ck co wie chyba każdy ;>). Widać wpływ serialu udziela się wszędzie. Z początku myślałem, że mi się przesłyszało ale znajomy, także fan BSG usłyszał to samo.

To tak tylko w ramach ciekawostki ;>

 

 

Nie wiem czy zauwazyliście kilka wspólnych pomiędzy BSG a command@conquer... I może to jakoś zgrabnie wpłyneło na to że aktorki z BSG brały udział we wstawkach do C@C... A co do wspólnych spraw:

 

- W C@C głównym surowcem jest Tyberium w BSG Tylium i podobnie się je pozyskuje. (akcja z pierwszego sezonu o odbijaniu rafinerii)

- W C@C jest również statek baza i reszta jednostek odpowiedzialnych za pozostałe zaopatrzenia , Galactica jest statkiem bazą a reszta floty zaopatrzeniem.

- W C@C buduje się nowe jednostki w BSG też tak zostało to przedstawione ( sezon 2 ,odcinek SCAR)

 

Może nie jest to wiele ale jak ogladałem pierwszy raz BSG (maraton 3 sezonów) to skojarzenia z C@C mi się nasuwały dośc często...

 

 

Sorry za offtop...

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.