Skocz do zawartości

Lost III - !spoilery! -


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, kończę trzeci sezon i obecnie jestem jak najlepszego zdania o tym serialu. Do retrospekcji zdążyłem się przyzwyczaić (niektóre są świetne i rzucają sporo światła na rozgrywające się na wyspie wydarzenia, ale są też takie przy których zasypia się z nudów), Hurley też już mnie tak nie wkurza, a fabuła po przeciąganym pierwszym i niekoniecznie obfitującym w mocne zwroty akcji drugim sezonie w końcu się rozkręciła. Trochę dziwnie wypada ten czarny dym ścigający bohaterów ("mrożące krew w żyłach" dźwięki, lol), ale poza tym nie mam nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Figaro, obawiam się, że Twoje przeczucie może okazać się jak najbardziej trafne ;]

 

Jestem po pierwszym odcinku czwartego sezonu. Pomysł rezygnacji z retro na rzecz futurospekcji cholernie przypadł mi do gustu (za tymi pierwszymi nigdy nie przepadałem, bo stopowały akcję), podobnie jak rozbicie grupy na dwie drużyny. No i postać Jack'a, w końcu dali mu jaja i charakter. Obawiałem się, że z czasem twórcom zaczną się kończyć pomysły, ale wygląda na to, że jest wręcz przeciwnie. Teraz chyba zacznę sobie dawkować ten serial, bo inaczej musiałbym obejrzeć wszystko pod rząd. :smile:

Odnośnik do komentarza

Kazuo ma fajnie, bo on sobie może obejżeć wszystkie sezony w jednym ciągu, zbytnio nie mając czasu na zastanawianie sie co będzie potem, i wtedy serial może lepiej podchodzi. Ja skończyłem na 4 sezonie, i od tego czasu miałem czas na różne teorie i spekulacje czekając na 5 i 6 sezon.

 

No to prawda, ogladanie ciagiem kilkunastu odcinkow sprawia, ze serial wydaje sie lepszy.

Odnośnik do komentarza
to jest moje osobiste odczucie, więc wg ciebie oszukuję sam siebie? spoko

nigdzie nie napisałem, że serial po 3cim sezonie traci na mocy, czytanie ze zrozumieniem ftw.

 

Trzeci sezon jest chyba ostatnim, który sprawiał, że nadal byłem podjarany LOST.

Nie mówię, że potem serial jest gorszy, ale to już nie to samo, co było wcześniej.

 

sorry, ale jeżeli następne sezony już cię tak nie jarały, to znaczy, że jednak były gorsze.

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, niech chłopak sam oceni, a nie wmawiacie mu, że od 5 sezonu będzie słabo. Jak będzie z takim nastawieniem oglądał, to na pewno mu się nie spodoba. ;)

 

Trochę tak, jak Grigori przekonał wszystkich, że MGS4 jest do dupy.

Jeżeli chodzi o MGS:4 to akurat Grigori chyba nie musiał nikogo do niczego przekonywać, każdy i tak po pierwszych dwóch chapterach zorientował się ile warta jest ta gra ;] Tyle w temacie pozatematu.

 

Poza tym mnie naprawdę ciężko do czegoś zniechęcić. Nawet jeżeli przeczytam od Was wszystkich, że od sezonu 4 wzwyż serial jest do bani, to i tak nie zmieni to mojego nastawienia. Nieraz już się zdziwiłem jak bardzo moje zdanie potrafi się różnić od opinii ogółu.

 

Przecież - nie wiem jak inni - ale dla mnie mnóstwo zabawy było z teoriami, dyskusjami, jaraniem się, czekaniem... a teraz tego nie ma.

Mówi się trudno, jakoś przeboleję tę stratę. Rekompensata w postaci skróconego czasu oczekiwania na kolejny odcinek wystarczy mi w zupełności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.