Skocz do zawartości

Czy PSX EXTREME potrzebuje według was świeżej krwi?


Sephirath

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Widzę, że obracasz się w niezłych klimatach, skoro koleżanki potrafią rozmawiać tylko o ubraniach, tipsikach i nowych pasemkach. Nic tylko pogratulować.

Odpowiem jak kobieta- mnie tam w PE nie brakuje dzialu kobiecego - wystarczy sie posmiac z tego co jest i popatrzec jak to faceci sie mecza... poza tym jak by to ujac...mhm plec piekna chyba jest troszke madrzejsza, by sie udzielac na/w pismie... wystarczy mi pare listow w dziale korespondencja moj chlopak gra i jak go nie stracic... lol to naprawde wyglada idiotycznie... jak ladnie Rapti napisales- Gracz to gracz i nie wazna plec, bo co zrobilibyscie z dziewczynami, ktore lubia ostre gry, a traktowalibyscie tytulami "my horse & me? stracilibyscie czytelniczki:> Moim zdaniem dobrze jest jak jest :]Poza tym meska redakcja lepiej przyciaga wzrok kobiety....

 

i post nastepny to do Ciebie Lain, bo chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem;poza tym jak widac malo o mnie wiesz ... W Amsterdamie nie mowi sie o modzie, bo ta ... jest normalka ... tu nawet dzieci chodza do szkoly w sweterkach Gucci hehe I trudno mi by bylo rozmawiac o modzie z kolezankami z pracy , bo te normalnie ubieraja sie w ciuchy najlepszych marek i nie jest to dla niech wazne tak bardzo jak dla zakompleksionych kurek z Polski....

Odnośnik do komentarza

Ale co mnie to obchodzi ?! Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przytaknęłaś Marcinowi, a on napisał o tym, że kobiety nie potrafiłyby pisać o grze tak jak faceci - pod względem grywalności , tylko skupiłyby się na rzeczach typu: płaszcz księcia, fajny miecz i modne buty. Znam osobę, która jest kobietą i ma takie rzeczy w du.pie. A skoro Ty myślisz, że kobieta nie mogłaby napisać dobrej recenzji, to się grubo mylisz i moim zdaniem nie spotkałaś kogoś (kobiety), która dla gry nie pójdzie do pracy i na wymarzoną randkę. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
i post nastepny to do Ciebie Lain, bo chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem;poza tym jak widac malo o mnie wiesz ... W Amsterdamie nie mowi sie o modzie, bo ta ... jest normalka ... tu nawet dzieci chodza do szkoly w sweterkach Gucci hehe I trudno mi by bylo rozmawiac o modzie z kolezankami z pracy , bo te normalnie ubieraja sie w ciuchy najlepszych marek i nie jest to dla niech wazne tak bardzo jak dla zakompleksionych kurek z Polski....

 

Co to ma wspolnego z czym kolwiek?:P Co do kobiet jako recenzentek psxextremea nie mialbym nic przeciwko. Poki naprawde by sie znaly na swoim genre i nie bylyby na sile wciskane do druzyny redakcyjnej bo szef stwierdzil, ze dzieki temu bedzie sie lepiej pisemko sprzedawac:)

Odnośnik do komentarza
Ale co mnie to obchodzi ?! Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przytaknęłaś Marcinowi, a on napisał o tym, że kobiety nie potrafiłyby pisać o grze tak jak faceci - pod względem grywalności , tylko skupiłyby się na rzeczach typu: płaszcz księcia, fajny miecz i modne buty. Znam osobę, która jest kobietą i ma takie rzeczy w du.pie. A skoro Ty myślisz, że kobieta nie mogłaby napisać dobrej recenzji, to się grubo mylisz i moim zdaniem nie spotkałaś kogoś (kobiety), która dla gry nie pójdzie do pracy i na wymarzoną randkę. Tyle ode mnie.

Nie zauwazylas ironii? sam to podsumowal jako potraktowanie tematu z przymruzeniem oka

to ofkoz krzywe zwierciadło. Nie ma znaczenia, czy recenzuje kobieta czy mężczyzna. Treść recenzji zawsze zależy tylko od tego jak kto daną grę odbiera. Nie wydaje mi się zęby była zbyt duża różnica jeśli chodzi o płeć.
Co juz oczywiscie napisalam wyzej, ze nie mam nic przeciwko pisani recek przez kobiety bylebyloby to profesjonalne... i poki co nie brakuje mi takiego babskiego dzialu w PE naprawde chyba musisz kawe wypic Lain.... bo cos z percepcja kiepsko
nie spotkałaś kogoś (kobiety), która dla gry nie pójdzie do pracy i na wymarzoną randkę. Tyle ode mnie.
sama taka bylam 6 lat temu z ilu zajec zwialam, by tylko siedziec przy ps2... do tego teraz zarywam nocki kosztem mojej pracy- wiec nie mow mi co to znaczy poswiecenie dla hobby/tj. manii grania jak napisalam malo o mnie wiesz....
Odnośnik do komentarza
No kur/wa, to nie real żebym odgadywała kiedy Ty piszesz z ironia, a kiedy nie. Tym bardziej, że jesteś przeciwna temu żeby kobieta zajęła się pisaniem recenzji. Więc się ogarnij trochę, bo się sama motasz.

Odpowiem jak kobieta- mnie tam w PE nie brakuje dzialu kobiecego - wystarczy sie posmiac z tego co jest i popatrzec jak to faceci sie mecza... poza tym jak by to ujac...mhm plec piekna chyba jest troszke madrzejsza, by sie udzielac na/w pismie... wystarczy mi pare listow w dziale korespondencja moj chlopak gra i jak go nie stracic... lol to naprawde wyglada idiotycznie... jak ladnie Rapti napisales- Gracz to gracz i nie wazna plec, bo co zrobilibyscie z dziewczynami, ktore lubia ostre gry, a traktowalibyscie tytulami "my horse & me? stracilibyscie czytelniczki:> Moim zdaniem dobrze jest jak jest :]Poza tym meska redakcja lepiej przyciaga wzrok kobiety....

 

Zgadzam się - poza tym gracz nie ma płci i tak naprawdę gdyby w PE pojawiła się kobieta(zgredka), musiałaby wiedzieć co w trawie piszczy i tak naprawdę wiedziałaby o czym pisze... A takich ze świecą szukać - wystarczy popatrzeć na liczebność babskiego grupowca- może jest nas i niewiele, ale swój głos mamy tu na forum i to nam póki co wystarcza. Jakbyśmy chciały więcej- już dawno byśmy petycje słały... Ale jak do tej pory pismo się nam podoba i nie słyszałam, by dziewczyny się uskarżały na brak kobiecego działu...
Widzisz tam gdzieś, ze jestem przeciwna temu, by kobiety pisały w PE??? 1 post był o kobiecym dziale.... nawet pisanym prze mężczyzn...- temu jestem przeciwna co do 2 tematu- Zgredki Redaktorki temu nie jestem przeciwna byleby bylo profesjonalnie i z glowa... jak nie umiesz czytac calych postow musze ci wyszczegolnic, by ulatwic zadanie czytania Lain....
Odnośnik do komentarza
Nie, wątpisz w to, że którakolwiek mogłaby napisać recenzję z głową. Chociaż sama wiesz, że gry dla kobiety też mogą być całym życiem. PARADOKS.

 

Wcale nie widzę w tym paradoksu- najtrudniej jest napisać dobra, obiektywna i profesjonalna recenzje właśnie maniakowi i pasjonatowi.. i jak widac na przykladzie Zgredow jest to mozliwe... wiec podkresle - jesli kobieta(zgredka)- to pelen profesjonalizm musi tez byc:>

Odnośnik do komentarza
Ale nie możesz oczekiwać od kogoś pełnego profesjonalizmu od pierwszego artykułu/recenzji. Bez sensu. Fajnie patrzeć jak ktoś się rozwija i z numeru na numer pisze coraz lepiej.

A dlaczego nie? W PE jak juz pojawia sie nowy zgred to poprzeczka jest stawiana wysoko - wiec dlaczego kobiety powinno traktowac sie inaczej? Moim zdaniem wlasnie kobieta powinna pokazac, ze mozna juz od 1 tekstu poleciec w pelni profesjonalnie :> I nie mam nic przeciwko wlasnie takim Redaktorkom:]

Odnośnik do komentarza

Panie widzę okres mają ;)

 

Wyobraźcie sobie teraz PE z dwiema kobietami. Pozabijały by się tam , hihihihi

 

Łapcie po misiożelku [nynuś, łapaj czupaczupsa zamiast misia ;) ] i nie kłóćcie się proszę :(

 

 

Jeśli na horyzoncie byłaby dobrze pisząca kobieta-gracz, to nie sądzę żeby Feniu specjalnie Ją ignorował. Widocznie nikogo takiego nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Nie miałem na myśli tylko samej płci, wiadomo, że kandydatka powinna wykazać się odpowiednim przygotowaniem, wiedzą itp. To się samo przez się rozumie! Ewcikson widocznie przyjęłaś ten pomysł w nieco dziwny sposób, bo z powyższych wypowiedzi jednak wyraźnie wynika, że jednak płci przyszłego redaktora nie zlewasz ;).

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
milczeć baby bo konta zblokuję, serio

 

 

Poprawiłeś mi samopoczucie :D

 

Tzn. bron boże nie mam nic przeciwko paniom, ale Twój post rozwala

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

ale o jakim rynsztoku Ty mówisz? pod względem merytorycznym i "warsztatowym" aktualnie piszący ludzie w PE gwarantują magazynowi poziom (w ujęciu całościowym) jakiego nigdy nie było. poczytaj sobie starsze numery, np z ery kiedy pe nie było jeszcze multiplatformowe. poziom większości tekstów trochę żenujący. owszem to było wtedy fajne, luźna atmosfera, specyficzny humor. ale to czas przeszły. PE w takiej formie jak kiedyś nie miałoby szans utrzymać się na rynku. jest tutaj kilka osób które chciałoby żeby wróciły stare klimaty. trochę więcej osób z sentymentem wspomina te czasy. ja też. ale na pewno nei pomogłoby magazynowi w utrzymaniu pozycji na rynku przywrócenie 'dawnych klimatów' czy też redaktorów. PE wraz z całą swoją załogą od radosnej zbieraniny luźnych tekstów przeszło ewolucje do profesjonalnego magazynu gwarantującego odpowiedni poziom. też "wychowałem" się na PE i fajnie by było jakby np Star napisał co u niego słychać lub coś w rodzaju podsumowania tego co się działo pod jego nieobecność. coś jak ze starymi znajomymi ;) ale zupełnie nie rozumiem zarzutów pod adresem nowych redaktorów. co to w ogóle znaczy że nie są klimatyczni? ;)

świeża krew w PE ciągnie ten wózek w bardzo dobrym kierunku. takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak czytam bzdety, które wypisują niektórzy z was, to mi się widelec w kiermanie skręca. Piszecie, że PE jest teraz takie, a takie, bo nie ma w nim starej ekipy redaktorów, którzy, nie da się ukryć, mieli bardzo duży wkład w rozwój i charakter tego magazynu. Piszecie, że jest PE do bani. Po jaką cholerę, zapytam, je kupujecie? Czytajcie Neo, czy jak to się tam nazywa. Nie uważacie, że wasz nieprzemyślane opinie mogą być krzywdzące dla całej reszty grona redaktorskiego, które staje na uszach, aby dać wam co miesiąc dawkę mimo wszystko najlepszej pożywki dla konsolomaniaków? PE trzyma cholernie wysoko poziom, bo tworzone jest przez grupę zapaleńców, a nie wybitne jednostki. PE to nie HIV, choć jego brak to swego rodzaju strata. Ale, jak to mówiła pewna rybka - "i płynie się dalej!, więc przestańcie biadolić nad losem pisma, grzebać je zawczasu, bo to rzeczywiście nei na miejscu. Proponuje trzymać kciuki za resztę starej ekipy, pozostałej przy życiu i potencjalny nowy narybek, wtedy wszyscy będą happy. Swoją drogą, myślę że wasze utyskiwania i tak mało obchodzą tych, którzy powinni być tym bezpośrednio zainteresowani. Amen.

Odnośnik do komentarza

Tak to w życiu bywa że w pewnym etapie kariery, trzeba przejść z amatorki(stare PE) na zawodostwo(obecne PE). Jest okres w którym wyrabia się renomę i doprowadza swoje pismo na szczyt. Jak to mówił 2pac: "Doga na szczyt jest najlepsza, ale gdy jesteś już na szczycie to można tylko spaść". PSX extreme utrzymuje ciągle ten poziom na szczycie, właśnie tym że jest profesjonalne i rzetelne. Minęły już czasy gdy "grupa zapaleńców" wydawała amatorskie pismo tylko z zajawki. Teraz prowadzą tego molocha i muszą pokazywać się z klasą. Pomyślcie dobrze - większość ze Zgredów ma rodziny, prace, obowiązki (tak to są normalni ludzie - o dziwo :)) a co miesiąc dostajemy konkretny materiał który nie jest tak drętwy jak artykuły na onecie, czy innych tego typu portalach. Mimo iż nie są już tacy jak kiedyś - to jedna i zarazem najważniejsza rzecz im pozostała: pasja do tego co robią. Dzięki temu właśnie PE jest na szczycie i nic nie wróży nagłego upadku.

Edytowane przez Seed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.