Skocz do zawartości

Gry dla siostry


Nitrom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zdecydowanie proponuje takie tytuły...bo mam je a moja siorka -15lat zagrywała w nie od czasu do czasu

-Dogs Life ...świetna rozrywka dla malucha,pieskie życie

-Simsy ....wiadomo ;)

-Harvest Moon A wonderfull Life ...chociaż może za nudne

-Jak & Daxter...aby pozwiedzać wyspe :D

-Thrillvile ....zabawa w wesołym miasteczku

 

Odnośnik do komentarza

xD

 

to żeście sobie odkopali temat. :]

 

W ogóle trochę chore dobierać komuś gierki nie znając jego charakteru. Bo ja bym np. się wkur.iła jakbym dostała od kogoś Simsy albo Laleczkę do ubierania x-lat temu. xD

 

Ale żeby nie schodzić z tematu, może komuś się ten temat jeszcze przyda [; : Tekken tag tournament. \o/ ; Rayman 2 ; Kingdom hearts i wiele innych. :]

Odnośnik do komentarza
Zawsze można zrobić listę gier przystępnych dla młodszych dziewczyn.

Najlepiej sporządzoną przez pryszczatych nastolatków i przeróżne ciotki... Co to w ogóle za kategoria graczy - "młodsze dziewczyny"? W wieku lat 12 człowiek z reguły jest już gramotny i chyba zdążył, za przeproszeniem, liznąć nieco języka angielskiego. Ważniejszym niż wiek kryterium oceny przystępności gry dla danego gracza wydaje mi się znajomość języka. Jeśli dana osoba rozumie po angielsku, zaproponowałbym np. Ōkami, tudzież Odin Sphere. Raczej Ōkami, bo łatwe (co w tym wypadku wcale nie znaczy "banalne"). Jeśli po angielsku nie rozumie, to np. Jak & Daxter - dość trudne, owszem, ale nie wymaga doktoratu, jeno cierpliwości/zręczności (tę drugą można wykształcić dysponując tą pierwszą). Czasu na granie i w ogóle czasu tak ohydnie zwani nasi milusińscy mają przeważnie więcej, niż dorośli. Trudne gry to były kiedyś (choćby na Atari) i grały w nie także dzieci. Nie przemawia do mnie idea sporządzenia listy gier uważanych przez knury ohydne za stosowne dla różowych warchlaczków.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...