Jump to content

Gry dla siostry


Nitrom

Recommended Posts

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja zdecydowanie proponuje takie tytuły...bo mam je a moja siorka -15lat zagrywała w nie od czasu do czasu

-Dogs Life ...świetna rozrywka dla malucha,pieskie życie

-Simsy ....wiadomo ;)

-Harvest Moon A wonderfull Life ...chociaż może za nudne

-Jak & Daxter...aby pozwiedzać wyspe :D

-Thrillvile ....zabawa w wesołym miasteczku

 

Link to comment
-Harvest Moon A wonderfull Life
Niiiiiieeeee... Na PS2 trzymajcie się od tego z daleka - gra działa dwa razy wolniej niż w oryginale na NGC. Już lepiej kupić siostrze GameCube'a niż aby miała przechodzić przez te męczarnie związane z potwornym frameratem na PS2.
Link to comment

xD

 

to żeście sobie odkopali temat. :]

 

W ogóle trochę chore dobierać komuś gierki nie znając jego charakteru. Bo ja bym np. się wkur.iła jakbym dostała od kogoś Simsy albo Laleczkę do ubierania x-lat temu. xD

 

Ale żeby nie schodzić z tematu, może komuś się ten temat jeszcze przyda [; : Tekken tag tournament. \o/ ; Rayman 2 ; Kingdom hearts i wiele innych. :]

Link to comment
Zawsze można zrobić listę gier przystępnych dla młodszych dziewczyn.

Najlepiej sporządzoną przez pryszczatych nastolatków i przeróżne ciotki... Co to w ogóle za kategoria graczy - "młodsze dziewczyny"? W wieku lat 12 człowiek z reguły jest już gramotny i chyba zdążył, za przeproszeniem, liznąć nieco języka angielskiego. Ważniejszym niż wiek kryterium oceny przystępności gry dla danego gracza wydaje mi się znajomość języka. Jeśli dana osoba rozumie po angielsku, zaproponowałbym np. Ōkami, tudzież Odin Sphere. Raczej Ōkami, bo łatwe (co w tym wypadku wcale nie znaczy "banalne"). Jeśli po angielsku nie rozumie, to np. Jak & Daxter - dość trudne, owszem, ale nie wymaga doktoratu, jeno cierpliwości/zręczności (tę drugą można wykształcić dysponując tą pierwszą). Czasu na granie i w ogóle czasu tak ohydnie zwani nasi milusińscy mają przeważnie więcej, niż dorośli. Trudne gry to były kiedyś (choćby na Atari) i grały w nie także dzieci. Nie przemawia do mnie idea sporządzenia listy gier uważanych przez knury ohydne za stosowne dla różowych warchlaczków.

Link to comment
  • 1 year later...

Kup jej Mario Brossa na PS2 podobno wyszła nowa część, podbuduje logiczne myślenie :D W dawnych latach ta gra to był przebój lat , a teraz niech sobie to kupi. W wieku 12 lat (brakuje jej 1 lat) staje się nastolatką. To już nie jest taka młoda co innego jakby miała 5 czy 8 lat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.