Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką ścigałkę podobną do Pgr4 czy Grida polecacie ? Obie gry mam już zaliczone i brakuje mi dobrych ściganek. Zastanawiałem się nad MC: LA, jednak przeraża mnie to, że grę robił R*, czy to nie oznacza dorysowywania się terenu i spadków animacji ?

midnajt nowy jest świetny, ^_^ jeśli masz hdd to z dorysowywaniem nie będzie problemów u mnie raz się zdarzyło że jezdnia na chwilę się rozmyła :] a tak bez większych dropów czy braku tekstur

pozdro

Forza :wub: tania i za(pipi)sta, tylko nie wiem czy Ci przypasi ze względu na to, że jest symulatorem, a nie arcadówką.

Odnośnik do komentarza

Co do forzy2 to gra genialna!!!

 

Pamiętam jak odpaliłem ją po raz pierwszy na X360 (to było jakoś 4 dni po kupnie konsoli, bo pierwsze dni to było AC:)). Grafiką zachwycałem się przez cały czas. Sama rozgrywka, zawody, modyfikacje samochodów - te rzeczy przypomniały mi o mile spędzonym czasie przy Gran Turismo na PSXa:)

 

gorąco to polecam:)

Odnośnik do komentarza

Forza jest dobra ale cholernie nudna po pewnym czasie. Te same wyścigi, te same trasy. Zmienia się tylko wymagany samochód (nie zawsze zresztą) i ilość okrążeń, oczywiście na więcej.

Demo Pure dało mi więcej frajdy i z czasem pełną wersję zaatakuję. A Midnight, hmm, bajka. Szybko, intensywnie, przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Wyscigi powinny byc krotkie, bo granie ma sens tylko z zywym przeciwnkiem a taki singiel to trening przez multi. Podobal mi sie czas Pura - 10 etapow, kilka godzin i mamy singla skonczonego. Forza to tylko dla fanow sim - ja lubie wyscigi ale nie chce spedzac duzo czasu na nauke. MC LA jest nudne, i chyba dlugie wg mnie zbyt dlugie. Jedz tam, wygraj, jedz tutaj, kolejny wyscig. Grajac ze 2-3h mialem tylko z 15k kasy i ze 4 wygrane furki. Jak pamietam poprzedniego MC tez byl on dlugi co mnie odpychalo. Niechce jezdzic w nieskonczonosc

Odnośnik do komentarza
MC LA jest nudne, i chyba dlugie wg mnie zbyt dlugie. Jedz tam, wygraj, jedz tutaj, kolejny wyscig. Grajac ze 2-3h mialem tylko z 15k kasy i ze 4 wygrane furki. Jak pamietam poprzedniego MC tez byl on dlugi co mnie odpychalo. Niechce jezdzic w nieskonczonosc

Jak dla kogo. Osobiście cholernie polecam. Wyścigi roku.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
single w racerach = takie jest i na multi. To nic innego jak botmatch tylko z tym ze bot nie popelni bledu (lub zadko), zna droge,itp. Zas single w fpp/tpp to nie botmatch tylko cos wiecej - obrona czegos, strzelasz z helikoptera, odbijasz baze,itp

i można zbluzgać żywego człowieka a nie grę, wyżyć się na drugim zamiast na padzie, uprzykrzyć mu życie (grę), zasypywać "mesadżami" o niecenzuralnej/zaczepnej/obśmiewającej treści, non stop proponować głosowania za Kick'iem dla kogoś

same plusy, ja się dziwię że ludzie masowo nie wykupują XBL :twisted:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...