Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne coop-opowe gry na 2pady/1konsole, z doswiadczenia:

 

- Left4Dead

- Gears of War2

- Arkadian Warriors (prosta giera, dosc schematyczna niby ale mi sie z kumplem swietnie gralo :D)

- Zombie Apocalypse

- Magic the Gathering (obie osoby musza znac zasady i akceptowac granie z gory ustalonymi taliami)

- Rainbow Six Vegas 2 (fajne, ale jest tylko wertykalny podzial ekranu, co troche wkurza... ale da sie grac)

 

Ze sluchu: (xd)

 

- Castle Crashers

- Halo3

- moze jakies chodzone arcade typu Zolwi Ninja?

Odnośnik do komentarza

Dobra sportówka na dłużej niż sezon (1 rok :):P

Sportówki mają to do siebie ze sa aktualne tylko rok ,później wychodzi nowa ewdycja i w poprzednią już nikt nie gra .

 

Zastanawiam sie nad :

NBA 2k10 -kosza nigdy na X360 nie miałem ,demko oczywiście ograne wszsytko ok ale jakiś mega fanem NBA nie jestem.

NFL Madden 10 - lubię tą serie ale w Polsce mało kto rozumie ten sport i gra w tą grę :(

FIFA 10 - nasza kopana ,niby to samo co w 09 ,ale jednak poprawione chodz ostatnio czytam o coraz więszym nie zadowoleniu graczy z niektórych opcji gry .No i najawieksza bolącką FIFY jest to ze za roku już prawie nikt w nią gracn ie będzie bo wyjdzie F11 :)

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Gram i w Maddena, i w NBA 2K i w FIFĘ. Polecam każdą część, bo jeśli chodzi o dyscyplinę, którą reprezentują są absolutnym numerem jeden. Madden jest świetnie dopracowany, ale trzeba lubić football, NBA 2k10 to bomba i najbardziej realistyczna sportówka dla mnie ever, ale trzeba rozumieć koszykówkę, żeby się w nią bawić. A FIFA to piłka nożna, w Polsce zna się na niej każdy, jest przystępna, dobrze działa po Live.

 

Który sport najbardziej Ci podchodzi to to bierz, nie zawiedziesz się na niczym

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka

 

Nie grałem w grę NBA od czasów NBA Live 1998 :) Chcę zakupić wersję 2010 aby Gortatem pośmigać, ale nie wiem która lepsza NBA Live 2010 czy NBA 2k10 ?

 

Drugie pytanko co jest bardziej dynamiczne Madden 10 czy NHL 10 bo mam zamiar którąś z nich także kupić na mini turnieje przy piwku :) ? Nie znam zasad obu gier ale tutaj mi chodzi o to która będzie bardziej zabawna na imprezki :)

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar dzisiaj kupić jakąś grę zastanawiam się nad :

Batman Arkham Asylum

Wolfenstein

FIFA 10

Dirt 2

 

Co z tego polecacie? Oczywiście Wasze propozycje mile widziane. Dodam, że nie lubię Horrorów - filmy tak, ale gry już mi nie podchodzą. ;)

 

Edyta: Zacząłem myśleć też nad Falloutem 3 ew. Mirrors Edge.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...