Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Granie na krzyżaku, to tak jakby się grało na klawiaturze. Analogi dają dużo większą precyzję. Jeśli masz grać w wyścigi na padzie, to tylko analogi

 

 

 

to ja kolegę zapraszam na forumowy turniej fm3 - ja gram na "klawiaturze" to spokojnie pokażesz mi wyższość gały nad d-padem (z dupy stwierdzenie że analog lepszy niż krzyżak (takie moje zdanie - no musiałem obronić tego biednego krzyżaka )) ;)

 

w forzy 3 da radę włączyć sterowanie krzyżakiem - minusem jest to że nie włączysz telemetrii i nie dasz rady nabijać punktów w drifcie

Edytowane przez maciekww28
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Chyba raczej gra fabularna. Poczytaj sobie jeszcze znaffco http://pl.wikipedia....a_gra_fabularna

Dobrze, czyli każda gra jest grą fabularną. Poza tym, zauważ, że ja w żaden sposób nie obraziłem ciebie ani tamtego kolesia.....

Szykuje się do zakupu dwóch gier, jakąś sportową i typowy slasher a więc...

 

Forza 3 czy FNR4? oraz Dante's Inferno czy Bayonetta?

 

Forza 3 i Bayonetta.

Odnośnik do komentarza

<facepalm> Każda gra nie jest grą fabularną. 

 

Wikipedia pisze:

 

"Ważną cechą gier cRPG jest swoboda poruszania się. Większość komputerowych gier fabularnych pozwalają graczowi na podróżowanie gdzie zechce, z zaledwie kilkoma ograniczeniami, a czasami nawet bez nich ? zamknięte drzwi nie są nie do pokonania. To czyni eksplorację ważnym elementem wszystkich gier cRPG."

 

To oznacza, że np. GoW nie jest grą fabularną.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Szykuje się do zakupu dwóch gier, jakąś sportową i typowy slasher a więc...

 

Forza 3 czy FNR4? oraz Dante's Inferno czy Bayonetta?

 

Forza 3 i Bayonetta. Przy czym ta druga tylko wtedy jeśli interesuje Cię czysty fun płynący z gry z pominięciem fabuły.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciężko porównać obie gry. Jak grałem w Borderlands to miałem mieszane uczucia, raz było fajnie a innym razem nudno.

 

L4D2 to solidna gra. Czysty fun. A jak kumple przyjdą to na splicie nie do zastąpienia :)

 

Cóż fabuła tez jet ważna ale liczy się też sama grywalność... niepokoi mnie tylko ten wylewający się z ekranu "japoński klimat" za którym nie przepadam ale generalnie świetnie się prezentuje w gameplayach, DI mnie zainteresował bo ponoć przypomina God of War w którego się zagrywałem na PS2.

 

Jak masz dysk twardy to ściągnij demka. Dante's Inferno to dobra gra, ale Bayonetta to najwyższa klasa w kwestii grywalności: intensywna, efekciarska i z jajem.

Odnośnik do komentarza

Borderlands tylko w co-opie bo:

w pojedynkę nudno jest walczyć;

w pojedynkę trudno się wykonuje questy.

A L4D2 jest też dobre w singlu. Jakiś chapter cię wnerwia, po prostu go omijasz... hyhy.

Jak masz dużo przyjaciół i kasę na pady/ Live: Borderlands.

Jak chcesz się rozluźnić przy singlu i od czasu do czasu wraz z kolesiami porozwalać troszkę zombiaków: L4D.

 

@DOWN

Zaś ty jesteś za(pipi)istym drugim Freudem. Akurat ja nie lubię multiplayera i dla mnie liczy się singiel, jeśli tego nie zauważyłeś w poście napisanym przeze mnie :F.

Jak nie lubisz mnie i mojego zdania, to gdy trafisz na mój post, przewiń stronę w dół. Mi to oszczędzi paluszków, a tobie mózg nie będzie się tak często przegrzewał podczas myślenia jak tu mnie obrazić.

Odnośnik do komentarza

Jak nie wiesz kolego to informuję cię ze L4D2 to typowa sieciówka ,gra dopiero tym trybie pokazuje potenciał .

Singiel to tylko dodatek . więc nie pisz głupot.

Borderlands oferują to samo czyli co-op ,multi z przyjaciółmi ale oprócz tego dobrze rozbudowany singiel . Jakoś sam pzrechodziłem singla i nie było momentów abym się nudził.

Odnośnik do komentarza

pogralem troche w demo l4d2 i jest niezle chociaz bardziej intryguje mnie borderlands chyba przez te wstawki rpg szkoda ze nie ma dema

 

duzo osob dalej pogrywa w te gry po sieci ? i pytanie odnosnie borderlands moge dolaczyc do byle kogo czy gra w co-opie oznacza ze musza to byc osoby z mojej listy ? bo jak tak to lipa ( niestetyy zaden moj znajomy nie posiada x'a ;/ )

Odnośnik do komentarza

pogralem troche w demo l4d2 i jest niezle chociaz bardziej intryguje mnie borderlands chyba przez te wstawki rpg szkoda ze nie ma dema

 

duzo osob dalej pogrywa w te gry po sieci ? i pytanie odnosnie borderlands moge dolaczyc do byle kogo czy gra w co-opie oznacza ze musza to byc osoby z mojej listy ? bo jak tak to lipa ( niestetyy zaden moj znajomy nie posiada x'a ;/ )

Możesz dołączyć w sieci do kogoś kto już gra ,lub inni mogą dołączyć do ciebie .

Powiem CI tak sam się wahałem długo co do borderlands ,ale jak już nabyłem grę to niezwykle pozytywnie się zaskoczyłem ,zarówno rozgrywką ,grafiką jak i długością gry .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...