Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy Final Fantasy XII dorównuje jakością fabuły poprzednim częściom", cóż jak dla mnie jest lepszy od poprzednika ale nikt nie musi się z tym zgazać, poza tym ma bardziej dojrzały klimat [muza, postaci, system]w stylu Vagrant Story, wielu się z tym nie zgadza ale radzę tą grę wziąć na celownik , 120 h mojej zabawy nie oddam za żadne skarby świata a ledwo liznąłem tą grę:) moja rekomendacja w 100%

Co do Alan Wake, zgadzam się z moim przedmówca, brać i grać, oryginalna i klimatyczna i zajefajna gra.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A czy Ty przypadkiem nie miałeś na myśli FFXIII a nie XII ? Bo po pierwszej godzinie z FFXIII można się porzygać ;) Zresztą XII na PS2 to też syf.

 

Z dobrych jRPG polecam Resonance of Fate, Lost Odyssey i Tales of Vesperia. W przypadku tych gier na 90% żadna Cię nie zawiedzie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

A czy Ty przypadkiem nie miałeś na myśli FFXIII a nie XII ? Bo po pierwszej godzinie z FFXIII można się porzygać ;) Zresztą XII na PS2 to też syf.

 

Z dobrych jRPG polecam Resonance of Fate, Lost Odyssey i Tales of Vesperia. W przypadku tych gier na 90% żadna Cię nie zawiedzie.

 

Mylisz się nawet nie wiesz jak bardzo, co do Lost odyssey no cóż przetrwałem pierwszą płytę tej kaźni i połowę drugiej , dla mnie porażka ale nie powiem że syf, Vesperia zgoda wymiata bez 2 zdań ale nie wypowiadaj się na temat FF13 którego jak widać nie skończyłeś bo dajesz ocenę na podstawie pierwszej godziny która jest jaka jest jednym się podoba innym nie. Resonance nie znam. FF12 syf no cóż masz rozumiem silną wole że przetrwałeś ta grę i mówisz o niej syf.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

...(jasne chodzi mi o gre bez blokady regionalnej z jasnych powodow)

praktycznie niemożliwe, nie spotkalem sie zeby produkcja typowo na rynek JAP miala dostepny region PAL, zdaza sie ze US daja i w tym daja napisy angielskie ale PAL nie spotkalem...

wiec nie dosc ze bedzie ciezko taka gre dorwac to jeszcze zeby region miala PAL to graniczy z cudem :) (ale pewne jest ze jak bedzie dostepny region PAL to na pewno beda napisy angielskie dostepne)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

Czy w starsze czesci Pesa nadal mozna grac online ? 2011 nie chce, nie podoba mi sie.

Na PS2 gralem w 06 i 2009, obie byly ok. Zastanawiam sie nad 2009 i 2010. Grac bede zarowno offline jak i online w multi.

 

I czy gra jeszcze ktos w Gearsy 1 ? Dwojka jest slaba, a w cos trzeba grac do premiery trojki ;]

Odnośnik do komentarza

I czy gra jeszcze ktos w Gearsy 1 ? Dwojka jest slaba, a w cos trzeba grac do premiery trojki ;]

W GoW1 ciągle nie ma jakiś wielkich problemów ze znalezieniem gry. Gra jeszcze trochę osób w tym i Polacy.

 

A ja szukam jakiejś gierki z ciekawym multi, która nie jest FPS'em. Mam zamiar sobie kupić Bad Company 2 i to mój ostatni FPS na jakiś czas. Bijatyki, sportówki i wyścigi raczej odpadają (chyba że istnieją jakieś z naprawdę ciekawym trybem multi) bo gry tego typu lepiej się gra na splitscreenie. Istnieje taka gra? Oczywiście pomińcie już Gears of War bo tam mam przegrane już trochę godzin ;).

Odnośnik do komentarza

Hmmm Seria Halo ,pomijając ODST .

Co do BC2 to świetny tytuł szczególnie jak masz znajomych do gry .Jednak proponował bym poczekać na BF3 .

No chyba ze to pilna sprawa to łykaj BC2 .

 

Jeśli chcesz coś z coopem na multi to Red Dead Redemption ,ale schemat rozgrywki identyczny jak w GTA IV .

 

NikoBe Gow 3 nie kupujesz ? :P

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Gearsy3 oczywiście biorę, ale tak się zastanawiałem czy nie ma czegoś jeszcze ciekawego do multi oprócz FPSów i GoW'a. A BF3 sobie odpuszczam na razie, nie mam kasy na nowości (oczywiście dla GoW3, zrobię wyjątek), a BC2 jest już w całkiem przystępnej cenie. Red Dead to bardziej dla singla mnie interesuje, a szukam takiej gierki głównie do multi.

Chyba nie ma takiej gierki, pamiętam że Lost Planet miało znośne multi, ale teraz już nikt w to nie gra. I Red Faction Guerilla, pamiętam po demce że multi było całkiem wesołe, może bez większego polotu, ale latanie z młotkiem i zrzucanie przeciwnikom sufitów na głowy było dość zabawne. A ma ktoś może tę wyścigówkę blur? Gra w to ktoś? Czy serwery już świecą pustkami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...