Skocz do zawartości

Co trzeba zrobić by dobrze grać w tekkena?


shinobi

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, to samo mógłbym mu napisać do b+3, ale nie napisałem, bo wiem że on gra w 5.0. Powinieneś to wydedukować, Pawle ;]

 

Pfff No tak :P mój błąd. No to najprościej SR, b,b, 3~4, 2,3,1, 1,2,3,4 i bardzo dobrze doprowadza do ściany.

 

 

 

Jeśli chodzi o Sticka, to Szypek ma w 100% rację, ja już swojego wypatrzyłem :P Mniam XD

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Shinobi to musi być jakiś Fake, nie wierzę w to co pisze ten kolaż. Mnie właśnie juggle w tej grze przyciągnęły na początku. W tekkenie przynajmniej z tymi jugglami można kombinować, w innych grach to zazwyczaj robi się 1-2 juggli (jeden łatwy i jeden trudny) z tego co zauważyłem.

 

@Snake: No ja można powiedzieć, że ze pół roku, ale weź pod uwagę, że nawet konsoli nie mam w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Shinobi to musi być jakiś Fake, nie wierzę w to co pisze ten kolaż. Mnie właśnie juggle w tej grze przyciągnęły na początku. W tekkenie przynajmniej z tymi jugglami można kombinować, w innych grach to zazwyczaj robi się 1-2 juggli (jeden łatwy i jeden trudny) z tego co zauważyłem.

- Juggle=Fake. Co to za widowisko być obijanym/obijać przeciwnika jakby był nadmuchany powietrzem, a do tego oponent niema żadnej alternatywy na ucieczkę. Każdy moment w walce powinien być świadomy i kontrolowany, przynajmniej w Combosie możliwość Reversu lub Sparowania po 3'cim Hit'cie. Już wolałem ściany w T4, zawsze jakoś można się było od nich odsunąć lub zamienić miejscem z oponentem i dodało to też walce większej dynamiki.

Shinobi: Czy na pudełku od Tekkena jest napisane "Fighting Simulator"?

- Zna ktoś E-mail Ed'a Boona, lub kogoś z jego ekipy? Może studio Midway pomęczę swoimi odniesieniami (chociaż oni dopiero nie potrafią robić bijatyk, przynajmniej teraz, w 3D). Chciał bym jeszcze doczekać za życia Bijatyki spełniającej swoje oczekiwania.

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza

Gdyby w każdym momencie obaj grający mieliby kontrolę nad swoimi postaciami, to mielibyśmy totalny chaos zamiast gry turniejowej, o której tak często piszesz.

 

 

Przy okazji: w sygnaturze masz kilka błędów.

 

EDIT:

"Tekken5 Without Juggle's, Rulez On PS2"
->
"Tell Me Why"

En intelidżent mułw.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Przy okazji: w sygnaturze masz kilka błędów.

 

EDIT:

CYTAT

"Tekken5 Without Juggle's, Rulez On PS2"

->

CYTAT

"Tell Me Why"

 

En intelidżent mułw.

 

Też to zauważyłem :lol: Shinobi jak po polsku poprawnie pisać nie potrafisz to się nie bierz za angielski ;)

 

ps. zmień to lepiej na: 'Tekken Rulez'

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

ten Shinobi to jakis fejk :/ ktos sie napewno ukrywa, zeby robic burde na forum :P mam swoje podejrzenia :D a jesli shinobi istnieje naprawde to... mam dla Ciebie radę synu, jeśli chcesz zagrać w realistyczną grę, polecam rewelacyjne tytuly: "skakanie z mostu", "S jak Stryczek" lub najnowsza gra planszowa "Strzel sobie w głowę", pełen realizm :) i napewno nie będziesz narzekał, że przeciwnik lata jakby był napompowany :P

Odnośnik do komentarza

- Nie zapominajmy tylko o "prawdziwych Combosach', których w Tekkenie praktycznie już nie ma.

Jakbyś chciał wiedzieć to powiem Ci, że combosy to nic specjalnego. Czeka się na low'a żeby sparować bądź high'a by się schylić, a potem obrywasz. Często już przy drugim ciosie w combie możesz żałować, że je wyprowadziłeś.

- I to mi właśnie leży na wątrobie. Większość tych "niby combosów" jest tak wolna, że od razu widać gdzie blokować a potem bania w trąbe. Gdzie te prawdziwe Comba, gdzie po wpakowaniu pierwszego ciosu łyka się całą, druzgocącą salwę? Namco mogło by zaimportować po kilka takich akcji dla każdego fightera a nie odstawiać cuda i dziwy w postaci Juggli.

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał wiedzieć to powiem Ci, że combosy to nic specjalnego. Czeka się na low'a żeby sparować bądź high'a by się schylić, a potem obrywasz. Często już przy drugim ciosie w combie możesz żałować, że je wyprowadziłeś.

Jeżeli naprawdę jesteś zainteresowany Tekken'em powinnieneś zwrócić się do odpowiednich osób ze swojego miasta by z nimi pograć. Jak poprosisz to Ci wytłumaczą pare rzeczy, może czegoś nauczą. Pamiętaj tylko, że najgorsze co możesz zrobić to dołączyć do Tekken'a własną ideologię bądź udawać najmądrzejszego.

Dodam jeszcze, że gdy pare osób zwraca Ci uwagę to powinnieneś się zastanowić czy przypadkiem coś nie jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

t_T zbanujcie tego Shinobiego, nawet na psx zaczynaja pojawiac sie fejki shonobiasy, ozzie czy inne kamele :/ masakra. nawet nie potrafi dobrze prowkacji ciagnac, w jednym poscie narzeka, ze sa juggle, ktore sie robi i koniec rundy, w kolejnym nizej pisze, ze szkoda, ze nie ma combosow, gdzie wkladajac 1 cios, potem wejdzie 5 kolejnych (taki juggle na stojaco?). pocwicz, przewertuj onet, tam sa mistrzowie.

 

z drugiej strony jest wesolo :- D.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...