Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Też ostatnio zasmakowałem w SL i TT, nawet multi chwilowo poszło w odstawkę ;)

 

I nawet się pochwalę, #2 global Vin K fwd Flash :)

http://www.youtube.com/watch?v=_gpZzFeJAgw

Piękny przejazd :) Coraz lepiej, najpierw piąte miejsce na Sol, teraz drugie na Vinecie, to może następne będzie pierwsze w Metropii albo w Chengou :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

przyznam ze gra mnie na duza konsole rozpier,dolila. Dostalem olsnienia gdy podczas zone race w HD, druga seria, muza z MEGA (pipi)A TLUSTYMI I ZAYEBISTYMI BITAMI napier,dalala tak ze zgrywala sie z roznymi czesciami toreu, a moze odwrotnie, po prostu oniemialem.

 

mistrz, wyglada swietnie, a gra sie mega miodnie.

Odnośnik do komentarza

przyznam ze gra mnie na duza konsole rozpier,dolila. Dostalem olsnienia gdy podczas zone race w HD, druga seria, muza z MEGA (pipi)A TLUSTYMI I ZAYEBISTYMI BITAMI napier,dalala tak ze zgrywala sie z roznymi czesciami toreu, a moze odwrotnie, po prostu oniemialem.

 

mistrz, wyglada swietnie, a gra sie mega miodnie.

heh, podobnie miałem jak WHD miał swoją premierę w 2008 roku, jak zobaczyłem zone to tylko @_@..... co ja bym dał aby pograć w WHD na np plazmie FHD 50 cali + xD albo na projektorze xD ..... (sam pogrywam na 32 LCD).

Odnośnik do komentarza

Wiadomix, jedyna gra na ps3 do której tak od czasu do czasu po prostu wracam na pół godzinki. Czysty miód. Ale platyny to chyba nigdy nie zdobędę ._.

Jakbym znalazł chętnego który pozwoliłby się skatować 29 razy online to platyna wpadłaby mi po... powiedzmy półltora-dwóch miechach gry >_> Tymczasem nadal czeka, wydawałoby się na tak prostym trofeum w porównaniu do całej reszty. Platyna to kwestia samozaparcia i opanowania się przynajmniej na tyle by nie pi.znąć padem o podłogę z wściekłości.

 

Aż z ciekawości odpalę Zone'a i sprawdzę co mi do głowy przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie zona to najlepszy tryb rozgrywki.

WHD mam od dnia premiery i praktycznie rzecz biorac gralem tylko i wylacznie w ten tryb (oprocz tego przeszedlem jedynie raz kariere na normalu i zagralem kilka meczow online).

 

Poprostu uwielbiam ta predkosc polaczona z transem wywolanym niesamowitymi efektami wizualnymi oraz muzyka. Poprostu czysta poezja.

 

Moze i to tylko gra wyscigowa, ale dla mnie jest to dzielo sztuki.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem okazję zobaczyć na własne oczy prezentację WHD w 3D w Sony Center Lubin.

Powiem jedno: efekt 3D fajny ale graficznie to jest PADAKA w porównaniu z wersją oryginalną. Jeśli wszystkie gry będą tak okrojone graficznie i wydajnościowo (mniej fps) to ja podziękuję za to 3D.

Wolę starego pięknego i szybkiego WHD 2D :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie, byłby ktoś chętny do udziału w turnieju WHD? Jakiś czas temu na Oficjalnym Forum Playstation lataliśmy Event. Niestety osoba organizująca go musiała przejść na offline. Od tego czasu żaden Event się nie odbył. Teraz chcieliśmy go reaktywować, potrzeba jedynie chętnych.

 

Lataliśmy w każdą niedzielę o 18.00. Prędkość - phantom, 12 wyścigów z bronią i 12 bez. To oczywiście tylko w celach informacyjnych, wszystko jest do ustalenia, dajcie swoje propozycje i wtedy wybierzemy tą odpowiadającą większości.

 

Czekam na odzew, duży, mam nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza

Troszke z innej beczki pytanie. Dorwalem dopiero dzis WipEout i chcialem sie dowiedziec jaka macie track liste, gracie na standartowej czy swoja?

Jako ze nie sluchalem dawno takiej muzyki (trance/techno) macie moze jakies ciekawe kawalki? Przez przypadke znalazlem ten kawalek Satori Waterfalls ktory niesamowicie pasuje mi do tej gry - macie moze jakies tytuly w tym stylu bo w sumie cala gre zasuwam z tym kawalkiem:). Wiem ze byc moze pytanie nie w tym dziale, ale jako ze jest to zwiazane z gra dlatego daje tutaj.

Odnośnik do komentarza

Ja z początku dość długo jechałem na standardowym soundtracku, jednak po pewnym czasie natrafiłem na TEN temat i od tamtego czasu śmigam przy połączeniu "WipEout HD custom" + "WipEout HD Fans" z małymi wyjątkami. Polecam pościągać wszystko co w tym temacie i odsłuchać po kolei. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...