Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Te trofea są bardziej wyznacznikiem umiejętności, niż jakimś tam pucharkiem ;) Możesz polecieć kampanię na izi - wtedy jest łatwo. Możesz na normalu - wtedy też jest łatwo. Jeżeli skonczysz kampanię na elite - uznasz, że było łatwo ;)

 

A w MS2 nie grałem, więc nie mam porównania.

 

O, może Tidek jeszcze gra ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Cziter! PSN nie działa więc jak możesz grać!? :D jk

 

Trofea są trudne; Dla mnie najtrudniejszy był zeus przez kolory... kampania wpadła szybko, no i troszkę powalczyłem z arcade perfect (na reversach)... a zico? pff i tyle ;p

 

Jedno muszę przyznać, po zdobyciu platyny czuje się cholerną satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza

2048 to bedzie lekko przemodelowany port HD na NGP.

 

trinity... zobaczymy.

 

zacytuje samego siebie :)

 

"Osobiscie marzy mi się mocne odświezenie serii np: wyscigi w kanałach wielkiej metropolii, przedmieścia, pustynia (!), akweny wodne, ogolnie taki underground. Podobne klimaty na kilku trasach miał Fusion na ps2 "

Odnośnik do komentarza

No więc se gram, co nie. Pierwszy ten turniej z paroma eventami - prościiiznaaa. Idę do tego drugiego turnieju, a tam nagle wyskakuje mega trudny wyścig oO I w dodatku gram na Novice. Zawsze była ze mnie lama w wyścigi... Ale ten event to masakra. Dziwna sprawa, aż mi się odechciało ;p

 

A te Zone jest za(pipi)isteee!

 

 

edit: ok, przeszedłem to na złoto, teraz już jest trzeci turniej :) Gra jest GENIALNA.

 

edit2: gram już 4 godzinę i utknąłem na jednym wyścigu... powiedzcie mi, jakie są najlepsze ustawienia czułości skrecania, hamulców itd? Bo jest coś takiego w procentach.... A teraz idę spać. Wipeout to mój kolejny udany zakup na wspaniałą pstrójkę. A ten kawałek Masona (nie pamietam juz tytulu) rwie tyłek!!!

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

O jaką trasę dokładnie chodzi? Dam kilka wskazówek jeśli chodzi o łatwiejsze wygrywanie wyścigów.

 

Na dużych skoczniach staraj się używać beczek (lewo>prawo>lewo), ostre zakręty staraj się zakończyć side shiftem (podwójne naciśnięcie L2 lub R2), bronie możesz także absorbować kółkiem (zdarzały się osoby co o tym nie wiedziały) i nauczenie się trasy na pamięć (pozycje speed padów i weapon padów, orientacja gdzie pojawi się następny zakręt).

 

Jak grasz na novice, to bez problemu dasz rade jeśli chodzi o zaliczenie gry :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wipeout akurat nie jest friendly nawet na asystach które można wyłączyć i oczywiście to polecam, na późniejszych eventach i tak masz klasę Rapier czy Phantom poza tym nie majstrowałbym za bardzo w procentach to raczej opcja dla pro tak mi sie wydaje bo przecież to wymaga testów i każda trasa jest inna pod kątem trudności zakrętów, pamiętaj ze barrel role odbierają energię z osłon i nie zawsze warto je kręcić szczególnie jak lądujesz na zakręcie a jest taka trasa, poza tym jakim pojazdem śmigasz jaka stajnia:) bo to tez nie jest bez znaczenia i polecam Assegai, wyważony na zakrętach więc nie jest trudny poza tym przyzwoite przyspieszenia i osłony i zajefajnie wygląda a prędkością ustępuje pola kilku tylko maszynom.Nie jestem specem ale tyle mogę doradzić.

Zanim podejmiesz wyzwanie warto trasę przetrenować w T.T. naprawdę pomaga 20-30 kółek.

ps.masz HD czy HD Fury?

pozdrawiam

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

edit2: gram już 4 godzinę i utknąłem na jednym wyścigu... powiedzcie mi, jakie są najlepsze ustawienia czułości skrecania, hamulców itd? Bo jest coś takiego w procentach.... A teraz idę spać. Wipeout to mój kolejny udany zakup na wspaniałą pstrójkę. A ten kawałek Masona (nie pamietam juz tytulu) rwie tyłek!!!

Czułość gazu ustaw na 10%, nie trzeba się wtedy przejmować wciskaniem X do oporu. Hamulce ustaw w okolicach 30-50% wg własnego uznania. Sterowanie sensorem ustaw na Pitch, pozostałe bez zmian.

Resztę pro tip'ów podał Tidek, a tras wcale nie trzeba specjalnie oblatywać w TT żeby wycisnąć złota na Elicie.

Odnośnik do komentarza

Piszę tak na podstawie własnego doświadczenia z tą grą. Jak wspomniałem wcześniej to mój pierwszy wipek i też byłem zielony, a jakiegoś super skilla nie mam do ścigałek. Po kilkunastu eventach na poziomie trudności normal, gdzie też na niektórych trasach miałem problemy załapałem co i jak. Tras w kampanii jest tylko 8, więc przez cały jej okres latamy po kilkanaście razy na wszystkich w różnych trybach. Dlatego nie musimy specjalnie włączać TT aby wymasterować ten tryb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...