Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

PSJAILBREK już mi wygląda na wyciek. SONY postarało się z zabezpieczeniami konsoli, ale musi popracować nad wyciekami swoich narzędzi serwisowych ;)

No właśnie. Tak sobię myślę... Ciekawe, czy SONY dałoby rade namierzyć, z którego serwisu pochodzi ten dongle... :whistling:

 

Nic by to nie zmienilo, mod do ps3 jest faktem i czekam zacierajac lapki na rozwoj wydarzen. :)

 

Lapki mozna bylo zacierac jak sie mialo 'nascie' lat a jedyne pieniadze szly z kieszonkowego.

 

Jak sie ma 'dziescia' lat to czas zabrac sie do roboty i zapracowac na zabawe.

 

Glupie to ze po tylu latach PS3 peklo. W sumie to przyzwyczailem sie do innego stylu obcowania z konsola. Zreszta na obecnych konsolach nie za bardzo jest w co grac, a nawieksze hity sprzedaja sie z milionach kopii z powodu online.

 

Czas pokaze co z tego wyjdzie. ;]

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

SONY ogolnie musi popracowac nad zabezpieczeniami - nie tylko w PS3, ale rowniez w swojej firmie. To nie pierwsza rzecz, ktora juz wyciekla.

 

Wyciekaja newsy, hardware - powinni cos z tym zrobic.

 

 

przymusowe przeszukiwania pracowników przed wejsciem/wyjsciem z pracy? zakaz posiadania wlasnego telefonu/pendrive'a/hdd/zegarka/czegokolwiek elektronicznego w miejscu pracy?

 

takie praktyki stosuje sie w niektorych przypadkach np: beta testing gier, przedpremierowe pokazy filmowe, itp...

 

ogolnie nie da sie z tym nic zrobic ;]

Odnośnik do komentarza

SONY ogolnie musi popracowac nad zabezpieczeniami - nie tylko w PS3, ale rowniez w swojej firmie. To nie pierwsza rzecz, ktora juz wyciekla.

 

Wyciekaja newsy, hardware - powinni cos z tym zrobic.

 

 

przymusowe przeszukiwania pracowników przed wejsciem/wyjsciem z pracy? zakaz posiadania wlasnego telefonu/pendrive'a/hdd/zegarka/czegokolwiek elektronicznego w miejscu pracy?

 

 

 

Takie praktyki już stosują w firmie Apple'a ;]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

a co?ps3 inna ma byc?juz zamowilem PS Jailbreaka za 99e,wystarczajaco zdarlo sony ze mnie na przestrzeni lat.za ps1,za ps2 i psp tez,sobie odbije.za to ze zepsuli mi konsole i zrobili w balona z gwarancja,moze w koncu tez wezma sie za robienie gier na poziomie i wogole za robote(gt5).tylko sie cieszyc,a sony wiadomo,powiedza ze wszystko wina piratow i nowych gier nie bedzie tylko podwyzki o 1000% bo ida swieta i trza se odbic.pieknie jest jednak na swiecie.....

 

heh,dzieki wojnie klonow moze tej nocy nie trzeba bedzie placic nawet piratom/biznesmenom,jest niezle.....

clone_title.jpg

wojna klonow

Edytowane przez kylo31
Odnośnik do komentarza

Moim zdanie złamanie Ps3 może spowodować jeszcze lepszą sprzedaż tego sprzętu. Natomiast może spowodować mniejsze wpływ ze sprzedaży oryginalnych gier.

Mnie ciekawi dlaczego to cacko pokazano światu w czasie akurat targów w Niemczech. Czyżby M$ maczał w tym palce? :rolleyes:

 

A tak na poważnie sony za kilka dni/tygodni da odpowiedz na złamanie ps3. Zobaczymy czy skuteczną.

 

 

 

@Orson i @VoytecCFC: Wszystko jest napisane z przymrużeniem oka oczywiście. :whistling:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Moim zdanie złamanie Ps3 może spowodować jeszcze lepszą sprzedaż tego sprzętu. Natomiast może spowodować mniejsze wpływ ze sprzedaży oryginalnych gier.

Mnie ciekawi dlaczego to cacko pokazano światu w czasie akurat targów w Niemczech. Czyżby M$ maczał w tym palce? :rolleyes:

 

A tak na poważnie sony za kilka dni/tygodni da odpowiedz na złamanie ps3. Zobaczymy czy skuteczną.

Ale, ale... how did you figured it out? A ja się tu głowie i głowie...

Odnośnik do komentarza

,wystarczajaco zdarlo sony ze mnie na przestrzeni lat.za ps1,za ps2 i psp tez,sobie odbije.

ktos Cie zmuszal do kupowania ps1 ps2 psp? czy sam sie przymusiles w ramach pokuty za grzechy?

za to ze zepsuli mi konsole i zrobili w balona z gwarancja,moze w koncu tez wezma sie za robienie gier na poziomie

acha czyli teraz sony robi (pipi)owe gry :(

kurde ide polamac plyte z uncharted bo taki niegodny crap nie moze lezec obok ps3

Odnośnik do komentarza

 

 

Lapki mozna bylo zacierac jak sie mialo 'nascie' lat a jedyne pieniadze szly z kieszonkowego.

 

Jak sie ma 'dziescia' lat to czas zabrac sie do roboty i zapracowac na zabawe.

 

Wez 3cina skoncz p.i.e.r.d.o.lic i zgrywac prawilniaka bo nie wiesz o co mi chodzilo w wypowiedzi a juz wciskasz moralizatorskie gadki o doroslosci i zarabianiu. Sorry ojciec, mnie nie wzruszasz, smieszysz co najwyzej. Zarabiam, jade na oryginalach - chce rozwoju programow na ps3, emulatorow, zrzucania gier na hdd i emulacji ps2!

 

Nie rzucaj sie prosze. Nie moja wina ze uderzylem w stol a nozyce sie odezwaly. Zreszta biorac pod uwage twoja przeszlosc na forum nie sadze zebym byl jakos specjalnie 'niesprawiedliwy',

 

Kazdy chce homebrew i emulatory, nikt nie chce piratow. Takie realia :o

 

Yeah right.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...