Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Agh.. a kogo obchodzą jakieś pucharki przecież to dla dzieci jest.

Dzięki Bogu, że jakaś alternatywa, w końcu to moja konsola a nie od sony. :no:

I albo ban online, albo homebrew na ps3 - proste.

Wogóle ktoś jeszcze gra na ps3 ? :potter:

 

 

Jak dla dzieci to po co Ci ta platyna w WipeOutcie? :confused:

 

 

Te mieszanie w trofeach to jedyna rzecz jaka mnie wku**a w tym całym złamaniu PS3 bo że wcześniej czy później będą z tym jajca to nie ulega wątpliwości. Niby wszystkim koło ch**a latają ale każdy wbija. Jakaś tam frajda dodatkowa jest, a teraz dzięki bandzie z(pipi)ów i wielbicieli "poszerzania możliwości konsoli" to już nie będzie to samo.

Odnośnik do komentarza

Jak dojdą jutro układy napisze jak działa, może nawet na kwarcach 20MHz sprawdzę ;-)

na 20MHz dzial idelanie, jesli nic sie nie zmieni to skladnie czegos innego drozszego mija sie z celem, tylko patrzec jak na allegro wysypia sie homemade po 50zl. (patrzac teraz co na allegro to zapewne zaczna od 100-150zl), chociaz ktos kto lubi grzebac to i za 20zl sobie zrobi...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

przeciez to nie ma roznicy jaki kwarc, kwarc to grosze, wiec co to za roznica jaki sie kwarc kupi wiec po co kombinowac, nie wiem tez co ma byc z tego, bomba? bedzie to co w kazdym innym...

 

mozna tylko dodac do tematu czysto informacyjnie zeby wiedziec co sie bedzie dzialo w tym temacie

 

niestety trzeba to powiedziec by wyprostowac mylne informacje, droga do piractwa jest otwarta, nie potwierdza sie ze trzeba miec plyte oryginal do danej kopii, omineli to tzw. piraty odpalaja, coz, ps3 jest spiracona i nic juz tego nie zmieni, chyba ze cos wymysla w grach samych ze zostana zabezpieczone lub scena nie bedzie potrafila zrobic update bez korzystania z update oficjalnego...

 

cieakwe czy jaks grupa wezmie sie za prawdziwy kombajn multimediow, ps3 jest do tego stworzona...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

nie zupelnie tak

 

trzeba zrozumiec zasade dzialania tego co robi managera, a jest dosyc prosta i prymitywna

 

robi to backupa w odpowiedni dla siebie katalogu na hdd i jak jest backup to laduje to niejako w emulator napedu, przy czym w napedzie musi byc jakas plyta z gra oryginalna

i to moze byc backup robiony na hdd wbudowanym lub zewnetrznym czyli cos pod usb

wersja oryginalna JB zakladala chyba ze taki backup tylko dziala z odpowiednia ta sama gra oryginalna w napedzie, a wersja zmodyfikowana juz nie sprawdza czyli dowolna gra oryginalna i backup dowolny uruchamia sie, czyli piractwo pelna geba niestety....

 

wiec nie ma tu mowy o czyms takim jak plyty BD nagrywane, pytanie jest nawet po co, pirat bedzie CI plyte palil na BD za gruba kase jak i tak musi to wladowac na hdd, to przeciez woli pliki na dowolnym nosniku, nawet nie ma mowy o czyms takim zeby sobie wejsc do XMB i np. miec w zakladce z grami te backupy dostepne od reki wszystkie

manager oszukuje konsole podkladajac w miejsce standardowego BD napedu konkretny katalog z backupem i za kazdym razem tylko przez tego managera zmiana tego

 

jestem ciekawy piractwa gieldowego, zapewne zlodzieje porobia archiva na kilku zwyklych DVD, juz lepsze by bylo jakby zrobili hacka napedu i obligatoryjnie tylko BD do piratow, wtedy cena pirata by odstraszala chociaz, a tak jak teraz niestety zle wróży bo prawdziwe piractwo z ktorego zlodzieje czerpia korzysc materialna bedzie duza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

tak, chociaz jakby sie uprzeć sa lasery z wlanietymi cewkami ktore dzialaj jak sa zimne kilka minut, wiec moglaby taka konsola jakos chodzic

 

ciekawostke podam, wyjecie plyty EJECTem w czasie pracy konsoli na takim backupie nie zaburza grania ani nie wychodzi do menu

 

co nie zmienia faktu, przyszlosc nieznana, i co wymysli scena to nie wiadomo, teraz dopiero zaczna cudowac, na X0 troche ucichlo i patrzac na fora ps3 wiele znajomych xboxowcow scenowych wiec zapewne i CI zaczna sie bawic nowymi "zabawkami"...

Odnośnik do komentarza

do testów zamówiłem:

2x PIC18F4550

2x PIC18F2550

 

wszystko na zegarach 12MHz, + programator imitacja JDM

pic_programmer.gif

 

Jak dojdą jutro układy napisze jak działa, może nawet na kwarcach 20MHz sprawdzę ;-)

 

BZDURY...

 

Testowałeś już ten programator. Z mojego doświadczenia z takimi programatorami to często jest problem z poziomami napięć na złączu RS232 (standard przewiduje +12V -12V) a w rzeczywistości zdarza się +3V -3V. O ile komunikację po RS232 da się jeszcze zrealizować na liniach TX/RX GND to już programatory nie bardzo chcą działać. Problemem może tu być szczególnie linia MCLR, która służy do wprowadzenia mikrontrolera w tryb programowania. Dlatego ja już od kilku lat stosuję JuPIC'a jako programator do wszelkiej maści mikrokontrolerów PIC. Inna sprawa to czy będziesz stosować już gotowe HEX'y do wgrania do mikrontrolera czy będziesz kompilować pliki źródłowe, wtedy jest możliwość zmiany częstotliwości taktowania mikrontrolera.

Odnośnik do komentarza

HEXy sa gotowe pod odpowiednie kwarce juz skompilowane, w watku na ps3scenie

 

sprawdzone i dzialajce na 100% to programowanie jak tu jesli kogos nie stac na jakis normalny JDM programmer, tu koszy praktycznie zaden: http://products.foxdelta.com/programmer/art2003/ART2003-LVP.pdf

caly sposob opisany w oparciu o wsad do programatora nanda X0 ale tak samo sie robi...

http://free60.git.sourceforge.net/git/gitweb.cgi?p=free60/tools;a=blob;f=picflash/boot/readme.txt

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

bzdura <_< psx-scene a nie ps3scene, ps3 scene umarło 1-7-2009 22:02

polubiłem to hasło :-)

kolejna bzdura z tej bzdury bo nie potrafisz dalej czytac :)

ps3scenie a nie ps3scene

nie podaje adresu stron tylko hasla :) do tego nie do Ciebie pisane wiec jak nie rozumiesz ich to Twoj problem :)

 

mozna jeszcze podac by post nie byl bezproduktywnym spamem jak wyzej :)

 

ktos wspominał o plikach powzyej 4GB, problem jest na zewnetrznych dyskach bo fat32, ale na wewnetrznych? nie ma problemu, wiec zadne zabepzieczenie...

 

PS.

racja, slowo BZDURA mozna polubic, ja sie zakochalem w nim :), ale Ty to widze ze na sile w kazdej nadążającej sie okazji je używasz do tego całkowicie nietrafionej jakbys nie rozumial tego slowa :), po prostu małpowanie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...