Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

...dla xboxowców w domowym programatorem nand na usb, nawet dziecko sobie poradzi...

jak ktos juz sobie sam zrobil do nanda na X0 to przeprogramowanie tego na PS3 to tylko formalnosc...

 

Czyste plyty bluray kosztuja na allegro 10zł wiec nie wiem o jakie straszne koszty chodzi biarac pod uwage, ze dvd+dl verba w komputroniku chyba 7 zl...

czesciowo racja, wazne jest jakiej pojemnosci jest oryginalna plyta BD z gra, 25GB sa tanie, i nawet nie 10zl, juz chyba ponizej 6zl.

50GB nadal drogie powyzej 25zl a jakby byla mozliwosc to zapewne tak jak w X0 czyli backup 1:1 czyli koniecznosc stosowania tej samej pojemnosci

a o nosniki DVD to mialem na mysli zwykle 4,7GB, po co DL?

piraci gieldowi zapewne by cene przwalili ostro, jak chyba za DL na X0 krzycza bzdurne pieniadze 20-25, gdzie oryginaly niektore sa tansze od takiego pirata...

ale to i tak w tym przypadku bez znaczenia skoro eni ma takej mozliwosci...

chociaz backupa z plikami przeciez moga wypalic na BD25, bo tak naprawde to tanio wychodzi, tylko czy zwykly kowalski zaopatrujacy sie u takich gieldowych piratow ma to na czym odczytac, najczesciej to ludzie ktorzy kompletnie nie znaja sie na sprzeciez, a net to na modemie lub w ogole i nie maja pojecia o swiecie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
jestem ciekawy piractwa gieldowego

 

A istnieje jeszcze coś takiego? o_O

 

Istnieje i chyba ma się całkiem dobrze :confused:

Byłem ostatnio na katowickiej giełdzie po kilka klamotów do komputera, i przed wejściem stało tych sk(pipi)synów tyle, że ciężko się było przez nich przedrzeć.

Odnośnik do komentarza
jestem ciekawy piractwa gieldowego

 

A istnieje jeszcze coś takiego? o_O

 

Istnieje i chyba ma się całkiem dobrze :confused:

Byłem ostatnio na katowickiej giełdzie po kilka klamotów do komputera, i przed wejściem stało tych sk(pipi)synów tyle, że ciężko się było przez nich przedrzeć.

 

A we Wrocławiu prawie umarło. zmniejszyli Giełde o ponad połowe. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ale ubaw, 4 płytki wytrawione, 2 programatory ( JDM / ART2003 ), 2 JB

Dochodzą układy dziś, a tu zonk 40DIP :) teraz jak przeportować to na 40DIP ( dodam że JDM nie poradził )...

 

Nie wiem co masz na myśli z przeportowaniem ale jeżeli chodzi ci o zmianę pliku HEX z procka 28DIP na procek 40DIP to trzeba mieć plik źródłowy i go przekompilować. Inne wyprowadzenia na pinach w tych mikrokontrolerach.

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...