Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Już są takie gry i nic póki co na nie niewymyślono. Czas pokaże.

 

Na razie emu to lepiej na Xbox'ie. :' Emu DC jeszcze w powijakach, o NDS dopiero się zaczyna mówić... także jedyne sensowne co można teraz zrobić z konsolą to skopiować trophy i save'y z copy prohibited - i grac oczywiście, ja mam jeszcze trochę zaległości które chętnie nadrobię. Jeśli do tego czasu nic nie ruszy się w temacie to kupuje drugą PS3 do gier (taki ze mnie burżuj będzie ;D).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Można dostać się jakoś do folderu z sejwami na HDD po FTP?

 

/dev_hdd0/home/<id użytkownika>/savedata/

/dev_hdd0/home/<id użytkownika>/minisdata/ (chyba ;])

 

 

Oczywiście da się skopiować też te bydlackie (zabezpieczone przed kopiowaniem).

 

Kupilem to cudo, wersja homemade autorstwa jednego z forumowiczow. Zobaczymy jak dojdzie co to ustrojstwo potrafi. :) BTW. obeznani w temacie rzucac sznurami do sajtow specjalizujacych sie w tematyce JB, sceny PS3, emu itp. Oczywiscie bez linkow bezposrednich zeby mod sie nie prz.y.j.e.bal.

 

A co ma piernik do wiatraka?

 

W sumie centrum. Reszta zamknięta, kopiująca newsy lub n00b pr00f. ;]

>> http://psx-scene.com/forums/

 

Jest jeszcze warez-scenowe PS3NEWZ, ale...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Można dostać się jakoś do folderu z sejwami na HDD po FTP?

 

/dev_hdd0/home/<id użytkownika>/savedata/

/dev_hdd0/home/<id użytkownika>/minisdata/ (chyba ;])

 

 

Oczywiście da się skopiować też te bydlackie (zabezpieczone przed kopiowaniem).

 

 

/dev_hdd0/home/<id użytkownika>/savedata/ do tego doszedłem i pokasowałem sejwy ale na konsoli dalej są tylko że bez obrazka i chyba nie działają. Sprawdzę jeszcze tą drugą lokalizacje

Odnośnik do komentarza

2Jocie, kilka managerow korzysta z innej ścieżki dla gier, np. open manager hdd0/games/OMAN12345/GAMEZ, a Gaia w hdd0/GAMEZ (dla gai sam tworzysz ten katalog). Jak już ci widzi grę np. w OM, to naciskasz select wtedy podświetli się opcja brdisc off/on. A jeśli dalej masz to samo, to sam już nie wiem ;]

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza
No nie da sie bo w ogole to po.j.e.b.ane jest.

 

Aha ;]

 

Rozmowa była o programie czyli np. BM, a tego da się usunąć z menu XMB, czego nie da się zrobić w ten sam sposób z grami (albo wszystkie jeśli dany BM/OBM wrzuca do swojego folderu albo żaden jeśli jest na zwenątrz np. dev_hdd0/BDRIPS/).

 

Gre zrzucalem 1,5 h backup managerem. Gre mozna zrzucona odpalic tylko z dowolna oryginalna plyta w napedzie i wtedy dziala. Ale juz abstrakcja jest to, ze dopiero wtedy w XBM pojawia sie ikona "god of war 3" i wtedy moge w gre z hdd zagrac

 

Tak działa BDVD Emulator. ;]

 

A z tego co czytałem to GoW3 nie da się odpalić bez płyty w napędzie (może się mylę, nie mniej jednak są gry, których na pewno się nie da bez płyty w napędzie). Niektórych gier do dziś nie da się odpalić w ogóle. ;]

 

Wywalilem juz ten dump na hdd tego gow i probuje przez inny file manager instalowac, teraz open manager. Ych, 1,5 h czas start!

 

Bez sensu.

 

Z jakiego managera do zrzucania na hdd wewnetrznym najlepiej korzystac? GoW3 zrzucilem backup managerem, open manager i gaia nie widza tego zrzutu na hdd, tylko opern manager i multiman

 

Różne BM/OBM zrzucają gry w różne miejsca, np:

 

dev_hdd0/BDRIPS/

dev_hdd0/GAMES/LAUN1234/GAMEZ/

dev_hdd0/GAMES/OMAN5678/GAMES/

 

//piszę z pamięci.

 

Chcialbym czegos prostego, tak jak w wypadku 1 xboxa i evoxa. Zrzucam gre na hdd i odpalam bez problemu z hdd bez plyty w napedzie itp.

 

Ło, to musisz zaczekać z tym życzeniem aż złamany zostanie mechanizm autentykacji i aktywacji NPDRM. Wtedy sobie będzie można kleić paczki z grami i odpalać zainstalowane z poziomu XMB.

 

Mam kosc zaprogramowana hermesem v4 final i dalej tez cholernej gry bez plyty nie rusza.

 

Nie używaj Hermesów bo będziesz mieć potem problem z prawami właściciela plików. PL3 dev (ten z peek and poke).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...