Skocz do zawartości

Resistance


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich ktorzy graja w Resa online.

Ja gram od jakiegos miesiaca(mniej-wiecej)w Resa przez internet.Musze przyznac ze bardzo fajnie sie gra.Chetnie bym sie do jakiegos POLSKIEGO klanu przylaczyl.Nie musi byc bardzo dobry ale zeby bylo troche osob.Ja gram w czwartki i weekend'y,mozna mnie spotkac pod nickiem KiIIerPL...jestem nowy ale chyba nawet dobrze gram.W trakcie gry daje z siebie wszystko i staram sie miec jak najwiecej killsow i ribbonow(pomimo ze najwazniejsza jest dobra zabawa-o ktora tez sie staram :P )Chwilowo rankingi mam slabe ale jakos to nadrobie.Pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Chcialbym podac informacje iz w zwiazku ze startem nowego laddera na ConsoleGaming klan POL rozpoczyna rekrutacje. Wolnych miejsc jest 5 wiec walka powinna byc dosc znaczna :D

Od kandydatow wymagamy kilku podstawowych osiagow w statystykach.

Celnosc z karabinu na poziomie 30% i najwazenijszy wskaznik a mianowicie RATIO czyli stosunek Zabic/śmierci. Ratio powinno byc w okolicach 1,4 - 1.5 w zalozosci od ilosci killow.|

Rozumiem przez to ze ktos kto ma 10000/ 7000 niestety zostanie odrzucony w przedbiegach. Natomiast osoba ktora ma 2000/1400 ma jakies szanse.

Rekrutacja odbedzie sie w Sobote 23 lutego od godziny 19. Chetni prosze zglaszac sie w temacie lub przez wiadomosc w PSNETWORK do Welna_PL, Posnaniak_PL lub Taju89,

Podczas rekrutacji prosze wyslac buddy invite (w sobote) nie wczesniej do ktoregos z wyzej wymienionych i zostaniecie zaproszeni do jednego z 3 party.

Zostanie rozegranych 3DM i 3 OBJ w kazdym party. Osoby powyzsze bada na dm ocenialy wasze umiejetnosci a na obj razem z umiejednosciami oceniona zostanie wspolpraca.

Zapraszam chetnych i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ja bym sie chetnie dolaczyl do waszego klanu lecz....

Celnosc mam okolo 32%(czyli tak jak powiniem miec kandydat) ale mam ratio cienkie...jakies 900deaths i 730kills...wiec chyba automatycznie odpadam...eh,szkoda.A uwazam ze wspolpracowac umiem i to bardzo dobrze,pomimo ze nie mam Headset'a.Coz,bywa...Moze jakis inny klan poszukuje czlonkow?

Odnośnik do komentarza

jak mecze beda w inne dni niż sobota niedziela to moge dołaczyć się jako rezerwowy, w zasadzie moje statystyki znacie i wiecie co potrafie ale z racji tego że teraz meczę COD4 to mogłem troche się opóścić. Jakoś na dniach znowu pojawie się na RES w COD mam już chyba 30lvl wiec zostalo mi 25 i bede mógł ta gre odłożyć pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy nowy sezon na console gaming. W pierwszym meczy zmierzyliśmy się z mistrzem poprzedniego leddera czyli Europines Finest. Pierwszą mape wygraliśmy 2:1 , na drugiej zmienili skład, a po pewnym czasie wyszli wszyscy z gry tłumacząc że lagowaliśmy. To pierwszy taki przypadek odkąd gramy na CG.Zamieszczam link do zapisu filmowego tego meczu, zapraszam do oceny i komentowania na forum CG. http://www.sendspace.com/file/m87wox W naszym mniemaniu kolesie poprostu nie potrafią przegrywać i stąd takie tanie tłumaczenia, w poprzednim sezonie przegraliśmy z nimi i jakos nie zgłaszali zastrzeżeń. Poprostu niepotrafia przegrywać. Myśleli że będą łatwe punkty a tu Polish Elite dało radę. Proszę o ew. wpisy popierające nas na forum CG.

Odnośnik do komentarza
hehehehe niezły tekst, tylko nie za głęboko bo se nosek wybrudzisz :/

 

 

BTW myślałem że pójdzie mi gorzej w pierwszych meczach ale pewnych rzeczy się nie zapomina :) jak podobał się wam mój granat na koniec rundy, który dał nam zwycięstwo ^_^

a wisniowy Trafilo sie slepej kurze ziarno :P:)

gralismy 4-5 i to nie byle jakich pieciu tylko czlonkow POL i przegralismy runde o 8 punktow. hmm........

 

 

NEO bez wazelinki w tym klanie sie tego nie toleruje

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

hehehe ale sam przyznasz że nic nie wkór.ia bardziej jak granat na koniec rundy :/ i to od gościa który od ponad miesiąca nie ruszał RESA. Jeśli chodzi o skład to faktycznie mieliśmy przewage liczebną ale wy prezentowaliście lepsze doświadczenie i co najważniejsze (aż nie miło mnie to zaskoczyło ^_^ ) biegacie w grupie 2-3 osobowej.

Odnośnik do komentarza

ja jakoś nadal nie umiem odzwyczaić się od samotnego biegania ale po tych kilku tygodniach z COD nauczyłem się lepiej rozbijać większe grupy. Jak próbowaliście przejąć domek z uliczki ja czekałem aż któś wyskoczy i bedzie w was naparzał i zaraz zanim ja wyskakiwałem i zabijałem was jeden po drugim ^_^

 

EDIT:

macie niezłą rozgrzewkę przed klanówką, rzeź napaleńców próbójących przejąć domek hehehe w drugiej rudzie dałem sobie spokój bo jakoś nie bawiło mnie rozbijanie się o ścianę :/

Edytowane przez Wiśnia San
Odnośnik do komentarza
Za co dostaje się Clanka na plecach? Widziałem parę osób z takim bajerem

 

 

Posnaniak musi dac Ci blogoslawienstwo,dostajesz wtedy stroj Clanka i uniform roboczy Posnaniaka;)

Pozdro :)

Pytam grzecznie a ty odpisujesz buraczanie jak................

 

 

 

Buraczanie jak..... bo jestem chlop z mazur....;)

Dobra a tak na serio:

get the indicated number of Skill Points to unlock the corresponding reward:

 

Concept Art Pack 1: 10 points

Concept Art Pack 2: 20 points

The Mighty Wrench (allies get a wrench): 40 points

Flip levels: 70 points

Clank backpacks: 100 points

MP mechanic skin: 126 points

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...