Skocz do zawartości

F.E.A.R.


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, właśnie skończyłem singla na easy bez padnięcia, ale nie zaliczyło mi achieva. No można się wkurzyć po prostu ;). Sam nie wiem dlaczego - nie padłem ani razu, raz tylko zawiesiła się konsola podczas większej zadymy, musiałem zresetować. Nie byłem podłączony do netu w tym czasie - może dlatego?

 

Zrobił ktoś tego Survivalista za 150G w ogóle? Może jak jeszcze kiedyś spróbuję jak będę miał 2 godzinki wolnego czasu :P.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na bank nigdzie nie zabiłem się ;). Możliwe, że przez ten reset konsoli mi go nie uznało.

 

Dzisiaj zacząłem jeszcze raz go robić, razem z Explorer i Intel, póki co w 4. intervalu jestem.

 

Co ciekawe, No Juice też dopiero za drugim przejściem mi uznało. Wcześniej wziąłem przypadkowo jednego boostera, wyszedłem z gry, wczytałem checkpointa, ale po przejściu nie zaliczyło achievementa.

 

[Edit] Udało się, tym razem wszystko zaliczyło jak trzeba :P.

Edytowane przez Robert542
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

wtf - robie sobie Survivalist na EASY czy tam LOW, i w ostatniej scenie "walki" ginie :/ fak ass - tam gdzie trzeba Alame zabic podczas Slowmo :/. Przez przypadek spadlem (niewidzac go) na medic bustera :/,musze jeszcze raz przejsc to :/

Jakies rady do Exterminator - zabijalem wszystkich co widzialem, czyzby gdzies czekali na mnie a ja tam nie poszedlem? Oraz do Ammo Hog - mam tylko praktycznie melee ukonczyc gre?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Feara juz nie mam ;), o dziwo grajac 1 raz w 2 dodatek zrobilem acziva za zabicie wszystkich O_O zas w orginalnym fearze probowalem 3-4 razy to zrobic przy okazji nie zginac ale przed samym koncem Alma mnie zbila :/ (glownie przez nieuwage bo pierw myslalem ze mi nic nie zrobic podchodzac do mnie zas innym to zatakowalem ja wczesniej i potem mi ammo zabraklo wiec olalem) Respekt dla tych ktorzy wyciagna 1000 z tych gierek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...