Jump to content

Chcesz się pochwalić swoją stroną?


TomciooPL

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich fanów firmy SEGA na stronę http://www.sega.prv.pl/, traktującą w 100% o konsolach Niebieskich. Site obfituje w dużą ilość recenzji, poradników do wielu znakomitych gier i posiada kilkanaście felietonów na tematy okołogrowe. Oczywiście stronka posiada w pełni funkcjonalne forum, zrzeszające maniaków DC i nie tylko.

Pozdrawiam

Link to comment
 • 9 months later...
syzygenio.png

Syzygia.pl i Syzygia.pl forum

Serdecznie zapraszam na naszą stroną poświęconą konsolom zarówno tym starszym, jak i nowszym. Nacisk kładziemy przede wszystkim na recenzje, których jest grubo ponad sto. Syzygia.pl jest nową odsłoną Panthergames.pl, więc jeżeli ktoś kojarzy ten serwis, niech przerzuci się na jego nową wersję.

Oto prezentujemy wam nową stronę w całości poświęconą konsolom. Wolną od komercji, czyli nieskażoną reklamami i w pełni niezależną.

W Syzygii kładziemy przede wszystkim nacisk na maksymalnie wysoką jakość prezentowanych materiałów. Chcemy by recenzje, które publikujemy były pomocne dla was, podobnie jak inne materiały (galerie czy testy akcesoriów). Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu zapełnimy lukę w polskich stronach o tej tematyce (która nadal jest ogromna) - amatorską i niezależną, ale zarazem jak najlepszą pod względem merytorycznym.

Poza nowymi konsolami i grami zajmujemy się również klasyką tematu. Obecnie strona składa się we większości z materiałów zgromadzonych podczas działalności serwisu Panthergames.pl, więc niektóre teksty mogą być niezbyt wysokich lotów, a informacje o grach niezbyt wyczerpujące. Zapewniamy jednak, że wszystkie nowo dodane gry będą opisane w sposób maksymalnie wyczerpujący. Będziemy się również starali z czasem uzupełniać stare braki.

Poszukujemy do redakcji serwisu ludzi odróżniających "choć" od "chodź", mających chęć (nie chędź) i zapał do pisania recenzji gier. Oferujemy korzystne warunki finansowe (0zł za tekst, +50% premii za 2 w tygodniu), pracę w miłej atmosferze w młodym i prężnym zespole.

Poważnie rzecz biorąc: chodzi nam o ludzi potrafiących pisać z sensem i chcących nas wspomóc. Z czasem z serwisu może wyrosnąć bardzo fajna i interesująca baza. Zgłaszajcie się pod adres: setezer@syzygia.pl lub na numer gg: 9409211.


Zrzuty:
syzygeniusz1.jpg

syzygeniusz2.jpg

syzygeniusz3.jpg Edited by Setezer
Link to comment
 • 3 months later...

Retro-Strefa.info to strona poświęcona klasycznym grom, komiksom, oraz filmom. Przypomnij sobie razem z nami, jak to się grało dekadę temu, poczytaj o hitach i kitach filmowych oraz dowiedz się, czy dany tytuł komiksowy jest wart Twojej uwagi.

 

Pamiętasz czasy gdy nie było internetu i o sprzęcie dyskutowało się ze znajomymi? Gry były trudno dostępne, więc trzeba było się wymieniać między sobą. Wszystko miało inny posmak kiedy na grę trzeba było sobie zapracować nie tylko cierpliwością, ale i szczęściem. Filmy nagrywane na VHS upolowane na TV. Wyczekiwanie na ulubiony serial z potem na koszulce...

 

Udowodnijmy, że retro scena w Polsce jest nadal żywa! Szukamy ludzi chętnych do publikowania swoich recenzji i wypocin. Jeśli czujesz się na siłach - daj nam znać. Również potrzebne zainteresowanie u pozostałych - czyli wszelakiej maści komentarze, aktywność na forum itp. Wszystkim którzy pokażą się na R-S - serdecznie dziękujemy!

 

Retro-Strefa.info - Zapraszamy!

 

reklamaRS.jpg
Link to comment
 • 4 weeks later...

Serdecznie zapraszam wszystkich czytających ten temat na mój nowy blog, dotyczący konsoli Sega Dreamcast (i nie tylko). Blog jest prowadzony od wczoraj, toteż jego forma nie jest taka, jak to sobie wyobrażam. Mimo to z całą pewnością doczeka się zmian graficznych i szata w ciągu następnych dni powinna wyglądać zdecydowanie lepiej.

 

http://www.dreamcast.blog.pl/

Edited by tomciozdwola
Link to comment
 • 1 year later...

http://www.retroage.net/

 

Witryna retroage.net to serwis internetowy działający od ponad 6 lat. Zawiera opisy i specyfikacje starych konsol i akcesoriów, a także spisy i recenzje gier o charakterze retro. Jest to także serwis obszernie zaopatrzony w zdjęcia gier, konsol i akcesoriów. Oprócz wymienionych powyżej informacji, na retroage.net znaleźć można różnego rodzaju artykuły w mniejszym lub większym stopniu związane ze światem konsol.

Edited by Axi0maT
 • Upvote 1
Link to comment
 • 2 weeks later...

Witam ja chciałem zapoznać was z moją stroną którą stworzyliśmy z kolegami nasza grupa nazywa się "The Company" nasza strona to www.thecompany.pl

 

Strona jest poświęcona grami z komputera Amiga. Jednym słowem napisaliśmy program gdzie połączyliśmy do niego emulator WinUEA i w taki sposób mam gry w pliku wykonywalnym exe. więc klikasz i grasz.

o to zalety naszych exeków (tak nazwaliśmy nasze produkcje ) EXEKI,

 

A więc trochę o nas. Grupa powstała w 2009 r. Od tamtej pory zaczeliśmy pracować nad naszym programem LOADER nasza ostatnia wersja to Loader 6.6.6, może ten numerek może się dziwnie kojarzyć niektórym ale ta wersja jest jak na razie oficjalna w 100% skończona. Aktualnie mamy ponad 100 pozycji już zrobionych ale ze względu na pokazanie się na światowym rynku sytemu Windows 7 byliśmy zmuszeni na aktualizację naszego Loadera gdyż po prostu nie działały nasze gry na tych systemach. A teraz z najnowszą wersją niema żadnych problemów.tylko nasza lista gier działająca zmniejszyła się o połowę. ale cały czas już poprawiamy następne gry które już wcześniej były wydane na XP i Vista. Ogólnie do naszych gierek byliśmy częściowo użyczyć emulatora WinUae. Ale tylko do kosmetycznej pracy z naszym Loaderem

 

Zalety Naszych Gier w Pliku Exe:

- Nie musisz się znać na Emulatorach, uruchamiasz i grasz.

- Każda gra sama wykrywa twoją aktualną rozdzielczość ekranu i dopasowywuje się aby była na pełnym ekranie

- Nasze aplikacje same wykrywają twój Joystic lub Pad jeżeli jest podłączony nawet pady bezprzewodowe np.. od X-BOX360 i inne

- Aby nie wchodząc w konflikt klawiszologi gier Amigowych ustawiliśmy wyjście z gier do pulpitu windows klawiszem HOME ( Exit Game )

( Chyba że jest opisane przed włączeniem gry informacja że z danej gry wychodzimy kombinacją ALT + F4 ale są to tylko 2 lub 3 pozycję.

 

- Save i Load w każdym momencie gry po wciśnięciu klawisza F12

Link to comment
 • 5 months later...

http://www.nintendo64.pl

 

Serwis w całości poświęcony konsoli Nintendo 64. Działający od ładnych paru lat, niedawno reaktywowany i kompletnie przebudowany. Recenzje, opisy sprzętu jaki ukazał się do Nintendo 64, solucje oraz artykuły - każdy fan 64 bitowej konsoli Nintendo znajdzie coś dla siebie

Edited by Q@sor
Link to comment
 • 1 year later...

Cholera, zrobiłem sobie stronę, a teraz widzę że jest ona nieco podróbką RetroAge.

Tak czy siak, chciałem się ogłosić, że szukam kogoś, kto posiada swoje recenzje na sprzęty retro.

Po prostu chciałem zrobić jedną wielką bazę recenzji, coś jak gamefaqs :), ale jakoś nie wyszło.

Strona: xyz

Link to comment
 • 3 months later...
 • 2 years later...
W dniu 9.09.2012 o 12:43, grzybiarz napisał:

Cholera, zrobiłem sobie stronę, a teraz widzę że jest ona nieco podróbką RetroAge.

Tak czy siak, chciałem się ogłosić, że szukam kogoś, kto posiada swoje recenzje na sprzęty retro.

Po prostu chciałem zrobić jedną wielką bazę recenzji, coś jak gamefaqs :), ale jakoś nie wyszło.

To jak? Posiada ktoś swoje, autorskie recenzje i chciałby podjąć współpracę? GG:1451975

Strona: [usunalem link w 2023]

Odświeżam, wszystko aktualne, poza numerem GG na któy i tak nie wchodzę.

Przydałby mi się jakieś poradniki/tutoriale/recenzje. Z niusów zrezygnowałem, bo jest przecież PPE.pl :)

 • Upvote 1
Link to comment
 • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...