Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2008


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość konstant

Ja pisalem odnosnie patcha 1.10 (bo polaki899 nie napisal dokladnie o ktorego patcha chodzi).

Co i gdzie poprawia to bylo pisane kilka stron wstecz.

A dzis faktycznie wyszedl 1.20.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Gość konstant
Co do patcha 1.10 - to kaszana - może i nie ma dropów wiele ale grafika jest 3x gorsza od tej w demku:( - pikseloza (rozdzialka na oko 800:600)

 

 

Gadasz glupoty ze az glowa mala.

3x gorsza grafa niz na demku? Rodz. 800x600? Dobre ;)

Odnośnik do komentarza

Toż mam na dysku demko PES 08 i tam jest super grafika, trafia HD jak i zawodnicy, kiedy pełną wersję odpaliłem z patchem to normalnie szok. Pikseloza, myślałem że to wina tv, że coś przestawiłem itp. Ale odpaliłem demko i poprostu super w porównaniu do pełnej. Ściagnij demo i porównaj - różnica ogromna. No oczywiście w demku są dropy niewielkie ale no bez przesady żeby 2006 lepiej wyglądała niż 2008

 

Kto pomoże mi odnośnie tego przepychania się na PS3?

Odnośnik do komentarza

Czy w wersji na PS3 jest coś takiego jak MISJE?

 

Np. Dribling, podanie, strzal z freekicka czy achievementy jak to byulo we wszystkich PESach - chce poćwiczyć?

 

Gdzie w ogóle sprawdzić jakie mam achievementy jak nie ma PS Home?

 

Jak się zastawiać i przepychać no do KU... CPU podbiega z tylu odpycha i nie mam pilki a jak ja chce zabrac to albo faul albo brama dla CPU

 

Czy w ogole jest mozliwosc gry w necie bo ostatnio zagralem i normalnie ping 2000 - teleportacje ze szok. Czasami plka od mojego bramkarza teleportowala do GK przeciwnika;P

Odnośnik do komentarza

Ja swojego PES-a (na PS3) odebrałem dzisiaj i ... wyłączyłem po 5 minutach.

Naprawdę podziwiam wszystkich którzy w "to" grają.

Kto porzucił uprzedzenia i "sprofanował" napęd nową Fifą, nie wytrzyma więcej jak 5 minut z sieczką od Konami.

 

Mimo wszystko cieszę się, że mogłem przekonać się na własne oczy jak to wygląda.

Nię będę się przynajmniej zastanawiał na tym, która piłka jest w tym roku lepsza.

 

Szacunek dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
W tym roku PES-a niebyło,wyszła tylko wersja DEMO.Bo to co KONAMI robi z seria od kilku edycji prosi o pomste do nieba.Sam jestem wielkim fanem PES-a i wtym roku niewytrzymałem i sprzedałem.Moze w nastepnym roku bedzie pełna.hehe :pinch:;)

 

 

Jeśli komuś nie odpowiada nowy PES niech poprostu nie gra jak nie potrafi. W PES 5 jest sporo niewybaczalnych błędów których niema w PES2008, np. faule z d**y, można było faulować ile wlezie a i tak sędzia nie karał kartkami. Nienaturalna przewaga obrońców nad napastnikami. Przykładowo biegnie dwóch zawodników do piłki byle jaki Bąk (Bosacki itp.) i Henry, dlaczego zawsze ten duuuuuuuuużo badziewniejszy zawodnik był lepszy ??? Tego nie wie nikt. Ci którzy sądzą że pseudo symulator gały pes5 jest lepszy od PES2008 są niedowiarkami którzy zawsze będą chwalić to co już minęło.

 

Ja osobiście uważam że PES2008 jest to najlepsza część serii ever

Jedyna gra która może jej odebrać fotel lidera to PES 2009 bądź PES8

 

To tyle mojej dygresji

 

analogicznie miała sie sytuacja z pes5 kiedy miał swoja premiere, pamietam wtedy ludziska też bruździli pes5 tak jak teraz robia to z pes2008. Każdy kolejny pes byl fee wg was. To daje sporo do myslenia. Ale myslenie (niestety) jest domeną tylko ludzi inteligentnych. Mało jest takich w tym topicu :0

Odnośnik do komentarza

Przecież jest tyle PESów że każdy może sobie wybrać który mu bardziej odpowiada . Jedni lubią faule z dupy , inni przewagę ataku nad obroną , jeszcze inni wyniki jak w hokeju . No ale jak ktoś jest niewolnikiem serii i gra na turniejach to już inna sprawa . Każdy PES jest do pogrania . W każdego grałem lub zagram ( PES 2008 )

 

To jak z tą grą przez net w PESie 2008 jest ???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...