Skocz do zawartości

Ambitny, polski rap.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz

Kaliber ssie , paktofonika troche lepsza ale też bez przesady.

 

co do dyskusji na temat sampli to jasne ,że racje ma ejcu.nie trzeba mieć kawałka gdzie posamplowane jest 1000 kawałków ,których nikt nie zna ,bo nie oto chodzi.Chodzi oto żeby bujało jak Pharoahe Monch-Simon Says.

Odnośnik do komentarza
Kaliber ssie , paktofonika troche lepsza ale też bez przesady.

 

co do dyskusji na temat sampli to jasne ,że racje ma ejcu.nie trzeba mieć kawałka gdzie posamplowane jest 1000 kawałków ,których nikt nie zna ,bo nie oto chodzi.Chodzi oto żeby bujało jak Pharoahe Monch-Simon Says.

 

Lukasz, a sluchales tego dwaczterysiedem? ;>>>>>>>

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Kaliber ssie , paktofonika troche lepsza ale też bez przesady.

 

co do dyskusji na temat sampli to jasne ,że racje ma ejcu.nie trzeba mieć kawałka gdzie posamplowane jest 1000 kawałków ,których nikt nie zna ,bo nie oto chodzi.Chodzi oto żeby bujało jak Pharoahe Monch-Simon Says.

 

Lukasz, a sluchales tego dwaczterysiedem? ;>>>>>>>

taaa

Spójrz na niego dobre ale tak raczej nie jaram się.

Mes pare dobrych tekstów ale ten Stasiak i Pjus to straszne średniawki.Pjus zwrota życia na drugim eldo.

Odnośnik do komentarza
link do płytki --> http://allegro.pl/item295120519_295120519.html ... niedługo powinna pójść druga seria... temu co to wrzuci na rapidshare szczam do serca ! PEACE

 

03f6927f8889a2f6.jpg

 

Plik: 51mb

 

Traklista:

 

1. Rap nie umarł

2. Trójkąt

3. Legalizacja (feat. Kaczmi)

4. Zły

5. Chwila prawdy

6. Poje**** świat

7. Zajawa (feat. Zocha)

8. Dla Marty

9. Hardcore (skit)

10. Osiedlówa (feat. PEHH)

11. Oddam wszystko

12. Mieszko

13. Krawiec z Panamy

14. Parszywy dzień (feat. PEHH)

15. Dla śmiecia

 

http://rapidshare.com/files/94195750/TBS_-_The_Best_of_Patologia_by_Levy.rar

 

:)

Da się tego słuchać? Ale serio pytam. Przypomina choć trochę dawny NAS?

Odnośnik do komentarza
jak ktos lubi rymowanie do jazzowych podkładów, to polecam projekt roszja i lu - przez ściane.

 

O, super - z pewnoscia sprawdze. :) Wlasnie sluchalem kilka razy pierwszej plytki dwaczterysiedem i o wiele gorsza nizli drugi CD ale cos w sobie ma. :D Powiedzcie mi jeszcze, czy OSTRy i jego "Jazz w wolnych chwilach" to wlasnie cos do jazzowych podkladow, bo ja za wiele z nim wspolnego i jego tworczoscia w sumie nie mialem - a to bardzo fajna i ciekawa odskocznia od nurtu "smutni chlopcy biadola w kazdym tracku, smutne albumy nudnego rapu".

Odnośnik do komentarza

kempa, masz to? miałem iść na release party, ale jak zawsze kaska przekreśliła plany. "night moves" od lu z zeszłego roku bardzo mi się podobało. zresztą był tam feat roszjii.

 

wspólny album tymona i magiery z białego domu też zapowiada się bardzo interesująco. tymona można było ostatnio usłyszeć na winylu metra, singiel jest do przesłuchania na asfalt.pl - trzyma forme z przed lat i nadal budzi skrajne emocje. zresztą wrocław od zawsze trzymał się na uboczu a przy tym miał najmocniejszą scene imo, a już jeśli chodzi o producentów to na pewno.

 

jj: ta, jazz w wolnych chwilach i jazzurekcja to najbardziej zabarwione jazzem rzeczy od ostrego.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wale pseudo intelektualnego Ostrego z tymi jego jazzowymi podkladami, wole ambitność ala Gural, mimo że zdarzają się mu głupie teksty, to flow ma kozacki a i metafory bawią. Biali murzyni, daktyle, złote zęby hehehe :twisted:

Odnośnik do komentarza

no gural w ku.rwe ambitny jest... ostry pomimo całego szacunku i niekwestionowanego wysokiego poziomu każdej kolejnej płyty imo trochę się gubi w tych pokręconych tekstach i mnie to nie ciągnie za bardzo już. co do gurala jeszcze to te jego ostatnie jazdy z brudnym południem troche podpsuły, ale i tak go lubie. w sumie jakby się przyjrzeć to on od zawsze trochę od rzeczy pier.dolił choć w dobrym stylu. się jara chłopak bunem b za co szacuneczek ;). wogle to dla mnie taki nasz polski bun b ;).

 

tylko żałuje, że przedwczoraj koncert przegapiłem na rzecz trochę ambitniejszych rzeczy bo bliżej na melanżyk, który w sumie czerstwy się okazał ;). no, ale nie pierwszy raz bym typa widział na żywo więc nie ma wielkiej starty. btw to koncerty dge polecam bo kręci imprezy chyba najlepsze w polsce, jak się dorwie do mikrofonu to nie ma zmiłuj - to, że często napruty jest konkretnie to inna sprawa ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
(pipi)a, JIMSON, JIMSON, JIMSON, jeszcze raz JIMSON. No (pipi)a, odpadam przy tym zawodniku, gorączka w parku igiel to byla miazga, a jego solo juz niedlugo. To jest inteligentny raper tworzacy ambitna muzyke, oj to prawda.

fakt nowa płyta to ewenement bo koncept albumy nie wychodzą w tym kraju... ale zdarzają mu sie gafy typu "nie masz floty to wyciśnij matce wrzody" chyba że nie rozumiem tego wersu... i czasami za dużo w jego kawałkach jakby słów wyjmowanych ze słownika... choć dodaję że lubie wiele jego numerów

Odnośnik do komentarza

Prawde Becet mówi. Nie zaliczał bym pfk do ambitnego rapu tak samo jak np. ostrego jest na poziomie, ale żeby tam rozkminiać "co kto był" to nie, inteligentny to dobre słowo. Zresztą polski rap nie umywa się do hamerykańskiego, ale dobra ja się nie znam.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No to po chu.ju fest temat w ogóle. Jeden z najgłupszych chyba tu. Tak jak mówi becetol: no bo niby jak definiować pojęcie ambitne? Mające ambicje do bycia czym? Jak jużby zdefiniować "rap ambitny" jako prosperujący do bycia "czymś więcej/czymś inteligentniejszym" to ja polecam Skorupa.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Ja to rozkminiam co kto był że jak w tracku od początku wiadomo o co chodzi jak np skąd brać pier.dolone pln-y tedzika to jest ok a taki studencki rap ostr czy coś tam takiego pitu pitu ładnie opakowane pier.dolenie o niczym słuchać to właczam Marie Peszek :rolleyes:

A kuba wojewódzki wziął do programu peje żeby z nim pogadać a nie jakiegoś ostrego bo z takim typem nie miałby o czym rozmawiać a mezo wziął żeby z niego sie ponabijać.

Ambitny polski rap to gural i hemp gru :]

Edytowane przez Goodfella
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...