Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

jak ogladalem konkurs na streamie to byla tam duzo lepsza babka przebrana za sylvanas. sam konkurs byl beznadziejny, okropna organizacja, zero porzadku i powinni zrobic zapisek ze startowac moga tylko osoby poruszajace sie samodzielnie. (najbardziej bylo mi szkoda kolesia przebranego za kogos w minecrafcie ktory spadl z wybiegu bo nie widzial co ma pod nogami)

Odnośnik do komentarza

tia ale niektorzy jeszcze sie zatrzymaja odegrac jakas scenke czy cos a w tym czasie z tylu juz napiera kolejna osoba i jest w polowie trasy gdy tamta laskawie ruszy zadek dalej wiec zapowiadacz przedstawia osobe z niezlym opoznieniem. chaos i burdel

 

a konkurs nie jest co roku taki sam bo to co najwazniejsze czyli kostiumy sie zmieniaja

Odnośnik do komentarza

@alienator

AI nawet nie męcz, szkoda czasu. Lepiej pograć kilka z tych 50 meczy szkoleniowych, które masz. Póki co, skup się na macro, micro Ci wiele nie da jak nie będziesz miał odpowiedniego przerobu w bazie ;)

Daj swojego nicka z gry i numer, coby można Cię dodać na friendlistę.

Jaka rasa?

 

@Greah: nom, a sezon 4 już się rozpoczął, BF BFem, ale trzeba by się cichaczem wkomponować w srebrną ligę ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

jest jakaś stronka z poradnikami/filmami dla leszczy, co dopiero zaczynają?

Jednak oglądanie miliona replayów albo epów WCF nie pomaga i srogie baty mi każdy spuszcza xd

 

Na samym początku zawsze chodzi o micro, macro i buildy. Obejrzyj sobie FPVOD'a jakiegoś dobrego gracza i analizuj repki cały czas i nonstop. Ostatecznie spytaj jakiegoś dobrego gracza co robisz źle.

Odnośnik do komentarza

Oby tylko ta supremacja została jakoś sprowadzona na właściwy poziom z wyjściem HotS (przy którym chyba przejdę na stronę zergów, bo moja rasa dostała tylko jedną ofensywną jednostkę i to jeszcze w zamian za już istniejącą a latający defiler mnie kręci bardziej niż blokowanie minerałów w mid-game).

 

a płacze w związku z patchem mnie śmieszą - lekko znerfiono emp a terranie już piszczą, że imba. No przepraszam ale nie po to wydaję masę kasy na archony aby zaspamowała mi je armia tanich ghostów.

Odnośnik do komentarza

zalezy do czego je porownac. jesli porownac go do marine to masz racje ale przy wywaleniu amuletow ht bylo dosc duzo powiedziane o tym jak to ghost jest najtanszym i najlepszym casterem a potem w kolejnym patchu zrobili je jeszcze tansze niz byly. (bo 1 gas> 1 mineral i bede sie tego trzymac a u terranow to juz napewno)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktokolwiek tutaj z Was ma/miał SC2 na tapecie pultipu ale dziś trafiłem na http://www.gameranx.com/images/updates/banner-starcraft2hots-1312211247.jpg - ten obrazek z logiem SC2 tyle, ze w bardzo małym rozmiarze... 600pixeli na ileś tam i tak się zastanawiam, czy ktoś może natrafił na to coś w rozmiarach do normalnych tapet. Przyznam, ze wygląda całkiem badass i chciałbym na pulpicie ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Funday Monday - half health!

 

Dziś dowiemy się jaki wyraz twarzy ma Sean Plott gdy trzepie konia, synonimem czego jest Thomas Jefferson, o czym rozmawiają angielscy dżentelmeni po zakończonym pojedynku szermierki oraz czy można mieć za dużo larw jako Zerg ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:

epic Spine Crawler push included!

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy ktoś to oglądał, albo się interesuje, ale Naniwa (szwed) pokonał na rozpoczęcie finałów 2011 MLG Pro Circuit w finale 2011 MLG Global Invitational Nestea (koreańca uważanego za najlepszego gracza na świecie), wcześniej w półfinale dodatkowo wygrał z MVP (też koreańcem), który jest uważany za naleprzego T na świecie.

genialne gry. wreszcie toss dostał buffa - tańsze upy, który coś zmienia:)

 

 

 

 

a i jeszcze CDP wspomina coś o obniżeniu cen SC2 (przy okazji wspomnieli też o możliwości tańszej premiery D3:>) więc może wreszcie się zdecyduję:P

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

No mecze były wczoraj niesamowite :D ZvZ Idra vs Nestea zmiotło, ale szkoda, że ten pierwszy przegrał bo mu kibicowałem ;p Turniej zapowiada się ciekawie, zagraniczni zawodnicy są coraz lepsi, dodatkowo wielu dobrych koreańczyków musi się przedrzeć przez drabinke więc może to różnie wyglądać. Osobiście licze na to, że wygra IdrA albo TLO :D

Edytowane przez NerkoWiktor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...