Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie wiadomo jak wygladają Zergowie --> http://www.starcraft.strategie.pl/

 

Bez rewelacji, tylko lurkery wyglądają fpytke :)

latające głowy i podziemne, które opluwają budynki też dają radę. Dobrze, że lury będą widoczne; szkoda tylko, że nie będą się przemieszczać pod ziemią. lur-rush na bazę, która nie ma detektorów to by było coś

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a moja opinia jest taka ze Blizzard zarty sobie robi:| Starcraft Ghost mial wyjsc na x'a pozniej na ngc, a teraz nic o nim nie wiadomo... 2 DNF Forever, ciekawe czy bedzie tak z 2 czescia... czy bedzie to DNF kolejny czy stalker ktory wyjdzie po 5 latach:|

Osobiscie nie jaralem sie mega starcxraftem, dobry rts, ale wole temat wwii w wykonaniu c&c, taki troche "futurystyczny" zato kosmici mnie mniej jaraja, co nie powiem ze jedynki nie skonczylem! bo SC byl bardzo dobry, lecz to nie to co chce w RTS:) Licze ze gra w ogole wyjdzie, az sie boje ze nowy starcraft to bedzie taki Word of Starcraft <_< ( o tym tez juz slyszalem )

Wydaje mi się, że się zagubiłeś na tym forum. To nie jest temat o DNF ani SC Ghost.

 

 

IMO, ta gra nie będzie niczym rewolucyjnym w odniesieniu do starciasta I. Fani nie potrzebują sequela, podobnie, jak i Koreańcy, którzy całe życie spędzili katując pierwszą część, nie przesiądą się na sequel. Blizzard robi tą grę młodych graczy, których jara grafika i inne dziadostwa. Chcą zarobić drugi raz na nowym pokoleniu. Sprawa podobna do tej z Warcraftem III. Będzie to zapewne gra bardzo dobra, ale nie oszukujmy się, po sequelach produkcji pokorju Starcraft'a oczekujemy, że będą czymś więcej niż gram dobrymi. One mają wyznaczać nowy kierunek rozwoju RTSów.

Sequele robi się w szczególności dla fanów. Blizzard nie jest instytucją charytatywną która wydaje gry bo chce. Nie możesz stwierdzić tego czy fani jedynki nie będą w dwójkę grali. W samej Europie i Ameryce Północnej oraz w Chinach za granie w StarCraft'a płaci się graczom. Kilku graczy z samej Polski potwierdziło już teraz, że będą chcieli grać w dwójkę profesionalnie. A trzeba tu nadmienić, że Polska znajduje się w ścisłej czołówce SC. To, że gracze z Korei będą w dwójkę grać jest pewne. A właśnie w tym kraju na StarCraft'cie zarabia się ogromne pieniądze.

 

gdyby SC2 robil ktos inny niz blizz to moze bym sie martwil , ale oni predzej tej gry nie wydadza niz mieliby zawiesc graczy.

http://www.gamespot.com/xbox/action/starcr...=result;title;0

 

By: Blizzard Entertainment, Swingin' Ape

Genre: Sci-Fi Shooter

Release Date: Cancelled

 

Raz dali ciala, az sie boje ze znow dadza.

 

Co nie zmienia faktu ze to Shooter a to RTS, pewno wyjdzie, ale moze to trwac bardzo dlugo czasu:) teraz raczej sa zajeci Banicja WoW :) zreszta nie tylko Oni:D

 

Co do kompa, pewno bedzie mial o wiele wieksze wymagania niz 1 czesc, ale to nie zmienia faktu ze nie beda tez one kolosalne:) jak paietamy w WIII szlo pograc na sredniej klasy PC.

I znów odbiegasz od tematu. Jaki związek ma ten argument z wydaniem SC2? Może uczą się na błędach?

 

 

Release Date: Cancelled

 

Raz dali ciala, az sie boje ze znow dadza.

jak dali ciala ? gra byla slaba to jej nie wypuscili na rynek, gorzej jakby gniota wydali

Jak nie wypuszcza pograsz? znasz zasade "lepiej pozno niz wcale?"

 

Bynajmniej ktos by sie przekonal, kogos by zaspokoilo czekanie te x... lat ( np. mnie ) a tak tylko wypielem sie pupa na WoW ( Lineage II rox ) i reszte produkcji, boje sie ze kiedys moga przestac to wzpierac ( jak kilka lat cos robili i nie wydali mozna tak sadzic )

 

Ale nie dyskutujmy o tym, dla mnei to nie tyle odgrzewany kotlet, co remake, troche "podpimpowany" ( jak ja nie lubie tego slowa... )

No chyba ze zeczywiscie to bedzie sequel. Ale bardziej sklaniam sie miedzy roznicami takimi jak pomiedzy Ninja Gaiden, a Ninja Gaiden Black, tylko tu przepasc czasowa jest ogromna ( predzej zaszkodzi niz pomoze )

Bo ludzie czekaja na ( jak ktos napisal juz ) wyznacznik nowego standartu RTS. W takim wypadku moze byc klops.

Znów błysnąłeś! Zastanawiam się czy jesteś też fanem powiedzonek typu: ilość>jakość. Ja wole żeby wadliwego produktu na rynku nie było.

 

wiesc o becie dla koreancow rozeszla sie razem z plotka o czwartej rasie i zamknieciu serwerow sc1. :) watpie, zeby gra byla az w tak zaawansowanym stadium. zobaczcie FAQ oficjalnej strony sc2, napisali tam, ze sami nie wiedza kiedy premiera i ze beda zwlekac tak dlugo, az gra bedzie doszlifowana. pamietam, ze od czasow pierwszych screenow D2 do premiery minelo kolo 2 lat.

cieszy mnie z kolei fakt, ze gra nie zmieni mechaniki gry w porownaniu z poprzednim SC. na screenach widac b. duzo jednostek, brak bohaterow, a modele unitow sa brzydsze niz w w3 (co oznacza ze bedzie ich naprawde sporo).

Modele unitów są brzydsze niż w W3?! Radzę Ci się przypatrzeć trochę dłużej.

 

 

IMO wolałbym zobaczyć w grze bohaterów i troche elementów rpg. Warcraft 3 pod tym względem był wypaśny, żeby nie powiedziec the best rts; Jeżeli jednak SC2 będzie "zwykłym" rts'em, który nic nowego nie wprowadza, to sorry :/ Z resztą musi się coś zmienić wykluczając engine, historie, czy też modifikacje jednostek, bo zrobienie gry na podstawie dobrego rts'a jakim jest SC raczej się nie opłaca... Bo skoro StarCraft jest/był dobry, to nie pozostaje nic więcej jak go ulepszyć :P Innymi słowy.. Modle się żeby blizzard nie zrobił mirrora SC z ulepszoną grafiką ;)

Mam nadzieję, że w StarCraft'cie nie zagoszczą bohaterowie. Przynajmniej w multi.

 

 

modl sie dalej:) sc jest jedna z najpopularniejszych rtsow do dzis. pamietam na wcg 2k5 bylo 3x wiecej ludzi ogladajacych zmagania SC niz W3 czy cs'a. SC ma wielu fanow na calym swiecie (a szczegolnie w korei, rosji, niemczech i francji- czyli tam gdzie scena esportu rozwinela sie najlepiej), gdyby tylko wprowadzono elementy rpg, "starzy" starcrafciarze wrociliby do "jedynki". blizz elementy rpg wprowadzil do d2, w3 i wowa, czyli juz starczy nam tego typu gier. teraz prosimy strategie.

StarCraft ma także wielu fanów w Polsce,Szwecji, Ameryce Północnej oraz Chinach.

 

czaicie jazde gdyby bilzz zrobił bardziej zaawansowany system hero vide WC3 tyle że dla każdej jednostki? kazda jednoskta może być ulepszona czym więcej walk stoczy, można by było sobie robić podczas rozgrywki takie elitarne jednosti (coś w rodzaju rang w C&C RA2 tyle że w ch'j bardziej zaawansowane - dla mnie to był by wypas i prawdziwe 'next gen starcraft experience':D

Ale po co? W tym momencie i tak StarCraft ma zaawansowany system dla jednostek. Posiadają specjalne umiejętności oraz są opisane kilkoma współczynnikami.

 

 

Na poczatku jak zobaczylem te screeny to pomyslalem sobie ze to arty czy cos w tym stylu, ale po ogladnieciu gameplayu uswiadiomilem sobie ze to jednak sa screeny z gry lol. No i jestem troche rozczarowany bo to wyglada na SC 1.5 lub SC w nowej oprawie, hmm nie wiem w sumie czego mozna bylo sie spodziewac, ale na zrobienie SC2 mieli sporo czasu i maja zamiar wydac takie cos? :huh:

Pozyjemy zobaczymy

StarCraft jest grą 2D a StarCraft 2 będzie grą 3D a Ty mówisz, że to SC 1.5...

 

 

Gameplay zacny, silnik graficzny wyglada mi na ten z warcraft3, wszystko ok, ale po wybuchu atomu spodziewalem sie czegos wiecej... btw: oco chodzi z tym GG na koncu?

Moim zdaniem wybuch atomow z serii C&C jest niedoscigniony ( szczegolnie RA2 )

 

Ciekawe kiedy jakis wyciek wersji beta, badz kiedy beda otwarte beta testy:D a z tego co wiemy takowe blizzard preferuje

A widziałeś wybuch atomówki w StarCraft'cie?

 

 

To wszystko wygląda jak kolejna mutacja Warcrafta III, który przecież sam w pewnym sensie był mutacją Starcrafta. Być może będzie coś takiego jak w WIII, czyli grupowanie jednostek i wycofywanie osłabionych na tyły, a nie tylko atakowanie mięsem armatnim. Protki straciły Dragoony i dostały jakieś śmieszne chodziki, za to zyskali jakiś pojazd ze stealthem, a la Dark Templar, oraz połączenie transportu i tymczasowego pylona. Hmm... coś mi się zdaje, że będą ciekawe tower rushe, bierzemy proba, ładujemy też w to zetki, zetki idą na bazę, a prob i transport leci sobie w bok, transport w pylona, a prob robi turreta ;p

 

Ah, a co do "GG", ktoś ty pytał o to.

 

W grach online, znaczy to "good game", życzą sobie to gracze po walce... lub... stało się to w pewnym sensie taką szpilą psychologiczną w przegrywającego właśnie przeciwnika. Ot, jeśli wynik pojedynku jest z góry wiadomy, tak wygrywający gracz może napisać przeciwnikowi: "gg", co oznacza, że za chwilę nastąpi koniec gry, a to dlatego że właśnie on ją wygrał :)

Dużo gaf tu popełniłeś. W StarCraft'cie istnieje coś takiego jak micro managment i macro managment. Właśnie micro zawiera w sobie to "grupowanie jednostek i wycofywanie osłabionych na tyły".

Probe'y nie stawiają turretów tylko photon canon'y.

GG(Good Game). Pisane na początku gry oznacza, że gracze życzą sobie dobrej gry. GG pisane na końcu oznacza, że gracz który przegrał daj znać zwycięzcy, że gra była dobra. Nie spotykana jest sytuacja gdzie gracz wygrywający pisze GG. To nie jest żadna szpila tylko dobre wychowanie. Spotykane często z GL(Good Luck) i HF(Have Fun).

 

 

Mam nadzieje, że Polski dubbing{jeśli powstanie}będzie równie dobry jak ten z Warcrafta 3

Dubbing w W3 nie był dobry. StarCraft 2 będzie "kinówką".

 

Genialne są te Battle Reports. Skill tych typów miażdży. Nigdy nie przepadałem za SC, ale to się nawet fajnie ogląda.

Radzę pooglądać VODy z gier Koreańczyków tam dopiero można zobaczyć prawdziwy skill. Blizzard dostrzegł potencjał w stream'ach które ostatnio robią furore na scenie SC więc teraz sam je organizuje. Dobry ruch.

 

Odnośnik do komentarza

heh plugin wmp na stronce był dla mnie większą barierą niż sam język (no offence)

 

Tutaj w dwóch częściach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nd8IjCKsIIQ

http://www.youtube.com/watch?v=XzuQm1scUrI

 

 

maraudery przegięte, ja rozumiem power u terka w kampanii ale żeby w multi?!!! btw gra ktoś w oryginalnego sc? (iccup anyone)??

Edytowane przez GRIZZ
Odnośnik do komentarza
http://www.youtube.com/watch?v=XzuQm1scUrI

maraudery przegięte, ja rozumiem power u terka w kampanii ale żeby w multi?!!! btw gra ktoś w oryginalnego sc? (iccup anyone)??

W ogóle nie rozumiem pierwszego zdania. Dlaczego T miałby być przegięty w kampanii a w multi nie? Zresztą gra nie jest zbalansowana i przez kilka lat po premierze też nie będzie. Ja gram w SC, nie tylko na ICCup.

 

Odnośnik do komentarza
heh plugin wmp na stronce był dla mnie większą barierą niż sam język (no offence)

 

Tutaj w dwóch częściach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nd8IjCKsIIQ

http://www.youtube.com/watch?v=XzuQm1scUrI

 

 

maraudery przegięte, ja rozumiem power u terka w kampanii ale żeby w multi?!!! btw gra ktoś w oryginalnego sc? (iccup anyone)??

 

 

ja czasem gram , nick taki jak tu .

Odnośnik do komentarza
http://www.youtube.com/watch?v=nd8IjCKsIIQ

http://www.youtube.com/watch?v=XzuQm1scUrI

maraudery przegięte, ja rozumiem power u terka w kampanii ale żeby w multi?!!!

Zero obrony w mainie. Ja zawsze stawiam przynajmniej 2 photonki obok kryształów, takie małe niedopatrzenie i GG ; )

 

btw gra ktoś w oryginalnego sc? (iccup anyone)??
Gram w SC:BW ale nie na ICCUP, jedynie na polskim euronecie albo ruskim podolsku. Mozna by sie ustawic na jakies granie.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

As most already suspected, considering the long awaited beta period hasn't even begun, StarCraft II will not be released in 2009. Activision Blizzard CEO Bobby Kotick confirmed the delay, as part of commentary on the company's second quarter financial results. StarCraft II is now scheduled to be released in "the first half of 2010."

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/698059/T...rthefeed-698059

Crap!

Odnośnik do komentarza

Mi tam to nie przeszkadza. Wolę mieć dobrą grę później, niż niedobrą szybciej, bo z niedobrą i tak nic nie zrobię. Blizzard robi gry długimi latami i ciągle przesuwa terminy wydania, ale jednocześnie jest chyba jedynym developerem, który regularnie tworzy warte uwagi pecetowe gry. Przypadek?

Odnośnik do komentarza

Well, will Battle report 4 still be released " within the week " ?

 

No, as mentioned, we haven't announced a Battle Report within the week but we are planning to have another one coming up. But with BlizzCon preparations everyone is quite busy so it is unlikely this will happen before September. But I guess you will have some new stuff to check out at before that anyway. :)

RTS Community Team

Blizzard Europe

 

http://www.blizzblues.com/us/battlereports-19110023844.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...