Skocz do zawartości

Naruto: Rise of a Ninja


Dobos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie- czy w pełnej wersji tej gry jest minigierka polegająca na wbieganiu na drzewo (tree climbing/running występuje w Naruciakach na PS2)? Było coś takiego w wersji demo, pisze też o tym na pudełku od gry ale ja ukończyłem już całą, odkryłem niemal wszystko a tej gierki jak nie było tak nie ma :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie- czy w pełnej wersji tej gry jest minigierka polegająca na wbieganiu na drzewo (tree climbing/running występuje w Naruciakach na PS2)? Było coś takiego w wersji demo, pisze też o tym na pudełku od gry ale ja ukończyłem już całą, odkryłem niemal wszystko a tej gierki jak nie było tak nie ma :P

 

No przeciez wlazi sie na nie zeby korzystac ze skrotow (ten lot pomiedzy drzewami). No i to mozna nazwac mini gra, bo nawala sie button rytmicznie zeby wlezc na drzewo ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yeah ja też mam problemy z Achievementami.

1. Kurka mam tam w lesie śmierci zdobyc tyle i tyle punktów np. Na achievement jounin ale już jest po teście. Czy mam grac od nowa??

2. Trzeba przejśc egzamin w lesie śmierci jako np. Sasuke czy Rock Lee i ja mam pytanko: Jak to zrobic??

Edytowane przez Prototype 0_0
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

kurde zaskoczyła mnie ta gra :) serio się nie spodziewałem. muszę przyznać że to kawałek ( bo w sumie 8-9 h gamepleyu) dobrego kodu.

jak tylko broken bond stanieje to na bank kupuje. Ja nie jestem jakimś mango/animo - filem, a mimo wszytsko gęba mi się uśmiechała prawie non-toper podczas grania.

Czysty fun!

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...