Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To po prostu ma być co najmniej dobry film. Coś oryginalnego, zaskakującego - nie chcę w połowie filmu spodziewać się tego jakie będzie zakończenie. I nie chodzi mi tu o pojedynczy twist na koniec "A WIĘC TO OD POCZĄTKU BYŁ ON". Najlepiej minimalne ilości nadprzyrodzonych bullshitów, no i fajnie jakby się postaci możliwie logicznie zachowywały.

 

W zasadzie jedyne rzeczy, które mi się ostatnim czasem podobały to mix'y z komediami: Drag me to Hell i Cabin in the Woods, no ale chciałbym coś na poważnie spróbować. Conjuring (tak, zdaję sobie sprawę, że to nie pasuje do opisu powyżej) był w zasadzie OK, no ale wybitnym dziełem bym tego nie nazwał, na dobrą sprawę to już nawet nie pamiętam o co tam chodziło.

Odnośnik do komentarza

It Follows to chyba obok Babadooka najbardziej hajpowany na forum horror ostatnich lat, ale mi też tak średnio podszedł, takie 6/10 za pomysł i pewną świeżość, ale bez szału.

 

W sumie nie wiem co polecić, jak naprawdę od dawna horrorów nie oglądałeś jak piszesz to taki [REC] może zrobić fajne wrażenie. Remake Evil Dead z 2013, pierwszy Wolf Creek (obowiązkowo z przydługim, wycieczkowym początkiem dla klimaciku), Dead End, a nawet pierwsze Grave Encounters (tylko w celach rozrywkowych, jeśli nie oczekujesz nie wiadomo czego) powinny być spoko. Ogólnie jak masz czas to przeglądnij sobie ten temat, bo sporo tytułów wylatuje z głowy :lapka:


Eden Lake to obowiązkowo, ale to już było pisane. Oj, wymęczy cię ten film, w pozytywnym sensie.

Odnośnik do komentarza

No dobra, obejrzałem Train to Busan.

 

 

Było poprawnie. W sumie więcej akcji niż horroru. Zaskakująco nie było. Sporo sztampy, standardowy koleś któremu zależy tylko na swoim tyłku, standardowy fajny koleś, który się poświęca dla reszty.. No powycinane postacie, które w miarę postępu giną.

 

Miałem nadzieję, że będą mieli na tyle odwagi żeby je ubić na koniec, ale nie, lepiej dać śpiewanie dziewczynki XD Hej, to ciemny tunel, w którym nie wiadomo co się znajduje, a wiemy, że w ciemności zombiaki reagują tylko na dźwięk, więc co by tu zrobić? PIOSENKA!

 

Także tak. Nie powiem, że strata czasu, w domu do czipsów i piwa się nadaje, ale nic poza tym.

 

 

 

Spojrzałem pobieżnie na trailery i VVitch zapowiada się w miarę interesująco, Eden Lake.. ech. Wyłamuje się to jakoś poza ramy sztampowego obrazu, który męczy odbiorcę wykręcaniem flaków?

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...