Jump to content


Humulus

www.XTCradio.com
 • Content Count

  1727
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

681 Nie-random

About Humulus

 • Birthday 02/25/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  TL
 • Zainteresowania:
  Muzyka elektroniczna, fotografia.

Recent Profile Visitors

11370 profile views
 1. Humulus

  Cinema news

  Ostro wali tandetą
 2. Fajny design ma ten Szkoda, że nie ma go w scenariuszach Claire/Leona.
 3. Z regałami nie miałem problemów nawet z T na ogonie. Najciężej było wyminąć go w korytarzu z lickerami. W ogóle to jak już wspomniałem wcześniej, najtrudniej jest na początku gdy umarlaków pełno na posterunku a ty nie masz amunicji do pistoletu ani jakiejś mocniejszej pukawki. Wielki szacun dla Capcomu, że uczynił zombiaki naprawdę groźnymi i budzącymi respekt przeciwnikami. Z adult G w ogóle różne cyrki się dzieją - czasem masz farta i przebiegniesz obok takiego bez szwanku, innym razem od razu łapie i chyba najgorsze jest to, że gdy puści to całkowicie tracę orientację i nie wiem w którą stronę biec.
 4. Skończyłem Leon A na hardcore. Nie powiem - na początku było tak ciężko, że myślałem żeby dać sobie spokój. Na szczęście po komisariacie jest już tylko łatwiej i po walce z G3 miałem więcej niż trzeba amunicji, granatów i ziół do walki z Super-T.
 5. U Leona nieźle spisuje się chemical flamethrower.
 6. I do kompletu assault cannon:
 7. The Clovehitch Killer.
 8. W takim razie muszę wyskoczyć do Biedry a potem pobawię się w glonojada.
 9. Gram w Claire B i właśnie trafiłem do Co się tam wyprawia to ja nawet nie
 10. Rozwalił mnie wypchany ptak dodo w kolekcji trofeów myśliwskich szefa policji
 11. Humulus

  Cinema news

  Może brzmi super ale wątpię by wytwórnia wyprodukowała film z taką dawką brutalności jak oryginał wiedząc, że na tym nie zarobi (przykład filmu "Dredd"). Coś takiego w dzisiejszym kinie nie przejdzie: A ugrzecznionego Robocopa już przerabialiśmy (cz. 3).
 12. Co mi się spodobało od razu w scenariuszu Claire B to rewolwer, znacznie skuteczniejszy od Matildy Leona, którego w połowie gry praktycznie przestałem używać bo taki był słaby.
 13. No nie wiem jak z tym wymijaniem - w wąskich korytarzach nie ma mowy by nie złapał za fraki albo zasadził piąchę. Jeszcze lepiej jak się skradasz między lickerami a ten wpada bez zapowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.