Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, kupiłem go dzisiaj w media expert (tylko że 300zł drożej i w lepszej wersji - 2gb ramu i dysk 500gb), wchodzę do tego tematu i mi go poleciłeś, haha.

 

Bardzo polecam, nie muli, świetny ekran, asus też daje lepsze programy swoje niż hp (poza wyglądem ich, są kiczowate w (pipi)). Jedyny minus to tragiczny taczpad, no ale jeszcze nie widziałem dobrego kommputera czy laptopa z nim.

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Elo

 

samsung rf511 na i7 czy HP Pavilon dv6? do 3 tys

 

?

 

przeznaczenie uniwersalne, pracuje, gram, slucham muzy i ogladam filmy do czasu zakupu telewizora, kina domowego, ps3, wanny z hydromasażem i prostytutki wpadającej regularnie 2 razy w tygodniu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak chcesz grać to pavilon, 6770m jest dużo bardziej wydajne niż gt540 (wg mnie się nie nadaje do gier).

 

Btw, jak kogoś to zainteresuje to moja recenzja hp eb 8560w:

http://www.nhl.pl/in...showtopic=49957

Ale cena miała być do max 3 tys. Nie dostane laptopa z i7 i 6770m w tej cenie. Mylę się?

Odnośnik do komentarza

Czasem można znaleźć paviliona z i7 i 6770m w tej cenie. Jak nie będziesz renderować i używać mocno obciążających programów obliczeniowych to i5 starczy. i5 a i7 w grach przy karcie 6770m nie widać róznicy (dopiero i5 staje się wąskim gardłem dla 6970m), szybkość normalnych programów i systemu tez bez róznicy czy to i5 czy i7. Większe przyspieszenie systemu da ssd + i5 niz i7 + hdd. A gt540m można wręcz zapomnieć o graniu. Najlepiej poczytaj na http://www.nhl.pl/

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Oplaca sie kupic lapek Lenovo u450p z

 

Intel Core 2 Duo SU7300 2x 1.30Ghz / 3MB Cache / 800Mhz FSB

ATI Mobility Radeon HD4330 z 512MB DDR3 pamięci własnej

4GB (2x 2GB) 1066Mhz DDR3 SODIMM

Hitachi 500GB 5400rpm z 8MB Cache

HDMI + WiFi + Kamera !

Matryca 14,0" LED 1366 x 768

 

Kosztuje prawie 1200 zl wychodzi ze sie oplaca jak dla mnie ?

Edytowane przez chmura
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze są Made in Japan, choć kto wie...

Bo jak moja ciotka mi mówiła jak szyją ciuchy nike, z chin przychodzą ciuchy bez znaczka nike, oni tylko doszywają znaczek i metkę made in UE :)

Ale co do firmy to dlaczego w pewnym dużym sklepie, na nie które laptopy dają rok gwarancji przecież to nie zgodne z prawem ?

Odnośnik do komentarza

Ale co do firmy to dlaczego w pewnym dużym sklepie, na nie które laptopy dają rok gwarancji przecież to nie zgodne z prawem ?

 

Gwarancji może być i kwadrans - bo to dobrowolne świadczenie producenta. 2 lata odpowiedzialności za zgodność towaru z umowa masz u sprzedawcy.

 

CO do jakosci sprzetu, to poczytaj na necie opinie - moim zdaniem jeden grzyb co teraz kupisz, cytując bohatera jakiegoś starego filmu "co za różnica czy amerykańskie czy radzieckie, i tak wszystkie z Tajwanu".

Odnośnik do komentarza

Jeszcze są Made in Japan, choć kto wie...

Bo jak moja ciotka mi mówiła jak szyją ciuchy nike, z chin przychodzą ciuchy bez znaczka nike, oni tylko doszywają znaczek i metkę made in UE :)

Ale co do firmy to dlaczego w pewnym dużym sklepie, na nie które laptopy dają rok gwarancji przecież to nie zgodne z prawem ?

 

Ale z jakim prawem, konkrety ? Bo aż dziwne, że takie duże firmy jak Nikon lub Dell dają standardowo tylko rok gwarancji na swoje produkty.

 

A oczywiście mogą tak robić bez żadnych przeszkód.

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam dla znajomego laptopa gdzieś tak do +/- 2600 zł. Matryca ma mieć minimum 15", dobrze by było żeby odpalał gierki na średnich ustawieniach i żeby miał spory gładzik.

 

Patrzyłem na allegro i w oko wpadł mi ten samsung

 

http://allegro.pl/sa...1951823018.html

 

Czy w tym przedziale cenowym można znaleźć coś lepszego?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio choruje na lapka Dell XPS L702X , jest genialny. Jego niewatpliwa zaleta sa jego glosniki, jeszcze nie widzialem zeby zaden laptop tak gral, nawet niektore zestawy glosnikow 2.0 moga sie powstydzic. Wiadomo mozna sobie glosniki jakies postawic ale to juz nie to, polecam osobiscie sobie to sprawdzic ;) Cenowo do jakosci tez jest bardzo dobrze, osobiscie nie widze zadnego innego modelu ktory mialbym zakupic do 4k. O ten o ten:

http://www.komputronik.pl/product/138185/Komputery/Laptopy_i_netbooki/DELL_XPS_L702X_i7_2670QM_-_nVidia_GT_555M_3GB_-_6GB_-_750GB_-_W7HP_srebrny.html

Odnośnik do komentarza

Co do danego Inspirona. Generalnei warty polecenie sprzet, fajnym dla niektorych osob jest pokrywa switch, dodaje troche indywidualizmu i inne ( org dellowe ) wygladaja bardzo ladnie i solidnie. Jezeli szukasz cos do grania w tej cenie to szukalbym z i5 i mocniejsza grafika bo niestety GF 525M GT to jest strasznie slaba grafika.

Jedynie na co narzekam w danym Inspironie to klawiatura. Nie wiem czy trafilem na takiego czy kazdy tak ma ale w tych 15" jest strasznie glosna klawiatura. Przynajmniej dla mnie ;)

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Inaczej. i7 sa mocniejsze niz i5 ale lepiej kupic lapka z mocniejsza grafika i z i5 niz i7 z slabsza grafa, przynajmniej takie jest moje zdanie. i7 jest dosc drogi przez co grafiki w lapkach do 3k sa dosc slabe. Jezeli chcesz pograc w gierki to minimum jakie powinnienes celowac to GT540. Sukcesem jest wyrwac GT550/GT555 :

Oczywiscie cena na KTR sie sugeruj, zarzulilem pierwszym lepszym linkiem zebys zobaczyl o co chodzi, wiadomo ze dany model znajdziesz gdzies indziej napewno taniej.



 

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Ta Q15 jest tragiczna, straszna grzałka. W tym segmencie lepiej samsunga rf511 lub asusa k53sv / x53sv. Najlepsza cena / jakość w okolicach 3k to pavilon dv6-6150ew z i5 i hd6770m i 3 lata gwary (jako nie liczny w tym segmencie jest na gddr5) wydajność równa gf555(ddr3) z dell xps 17 x702l, bo reszta 555 to kastraty (jak nie shadery, to pamięć lub szyna) a 540 raczej do ier się nie nadaje. Ta gf555 z lenovo jest słaba obcięte do 96 shaders. Ale tak to jest jak nvidia wypuszcza 6 konfiguracji gt555

Edytowane przez MaroS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...