Skocz do zawartości

Legendary: The Box


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

gra bedzie $10 dolcow tansza, czyli ja zdecydowanie jej za dobrze nie wroze. Poczekam na oceny, ale chyba wypada z kalendarza zakupow.

 

Deweloper popelnil do tej pory CoD: Finest Hour i Turning Point, obie gry jakos nie specjalnie zachwycaly. Zdziwie sie jak gra bedzie zbierac noty powyzej 6/10

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
O żesz, ale słabe i skrajne oceny...

 

Cytat z Eurogamera:

"It's a bad, bad game. One of the worst I've played on this generation of consoles, in fact. "

 

No czekam na recki innych serwisów, bo BARDZO się zaniepokoiłem. Miałem nadzieję na dobrego szpila a tu takie jajka

 

imho, najgorszy FPS jaki nawiedził Xbox360, a grałem chyba we wszystkie, już nawet Turning Point tej samej ekipy bardziej mi się spodobał

7+ to zdecydowanie za dużo HIV :]

Odnośnik do komentarza

cieżko to ująć słowami, ale ten tytuł ma jakąś totalnie odpychającą aurę, że mi po prostu nie chce się w to grać, wszystko jest takie średniawe do bólu (broń, przeciwnicy, skrypty co chwila, grafa, fabuła i jej prowadzenie) że musze się zmuszać żeby zagrać (a tak jak pisałem singla zaliczyłem w chybqa wszystkich fpsach na x360) :]

dla mnie maks 4/10 za totalne średniactwo, turning point mi się dużo przyjemniej grało, mimo że wszystko było podobnie średniackie to całość była całkiem przyjemna

Edytowane przez lavatekk
Odnośnik do komentarza
cieżko to ująć słowami, ale ten tytuł ma jakąś totalnie odpychającą aurę, że mi po prostu nie chce się w to grać, wszystko jest takie średniawe do bólu (broń, przeciwnicy, skrypty co chwila, grafa, fabuła i jej prowadzenie) że musze się zmuszać żeby zagrać (a tak jak pisałem singla zaliczyłem w chybqa wszystkich fpsach na x360) :]

dla mnie maks 4/10 za totalne średniactwo, turning point mi się dużo przyjemniej grało, mimo że wszystko było podobnie średniackie to całość była całkiem przyjemna

 

Kariery pisarskiej to Ty, kolego, nie zrobisz;).

Odnośnik do komentarza

oj byś sie zdziwił, co prawda gier na komóry, ale recek mam kilkadziesiat napisanych :]

anyway, jest tak jak w 3 groszach senti napisał - "Polecam sprawdzić - nawet mimo skrajnie różnych ocen jakie gra otrzyma"

i sie nie mylił

na gamerankings rozstrzał między 20 a 75%

jednym się spodoba a drugich odrzuci (jak mnie)

Odnośnik do komentarza
Pytanie do tych co grali - jak pokonac griffina nie maja bazuki.

 

Z tego co pamiętam, bazooka się respawnuje (jeśli masz na myśli akcję na "pomoście").

 

 

Jeszcze tam mnie nie ma. Jest to pierwsza akcja z griffinem ( w kosciele , jak ptaszydlo rozwala 3 alfawilkolaki ). Trace cala mozliwa amunicje i moc a ptaszydlo nadal zywe. FCUK.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ta gra to kicha. To tak w skrocie. Co przemawia na niekorzysc to: malo zroznicowani przeciwnicy, denne lokacje, bezplciowy bohater, liniowowsc poziomow, skoki (30cm podwyzszenie jest nie do przejscia a wlasciwie nie do przeskoczenia), wymuszanie na graczu okreslonych zachowan (no wlasnie nie wskoczysz sobie na rownie pochyla, musisz po niej normalnie wejsc). Koncowe etapy tak wieja nuda i monotonia, ze az sie chce rzygac. Zmusilem sie do przejscia gry do konca, zeby zobaczyc jak sie zakonczy ta calkiem niezle opowiadana (statyczne wstawki z narracja laski) historia ale skonczyla sie tak jak podejrzewalem.

 

Ogolnie gra na 4/10. Zero swiezosci, zero pomyslowosci. Bardziej rozbudowany i interaktywny byl Duke Nukem 3D. Legendary powinno byc sprzedawane za 20zl i nosic miano budzetowki. Szczerze niepolecam.

 

 

@artur - musisz po prostu na...ac w ptasiora. Dobre combo to animus + shotgun z bliska.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Srednia ocen na Metacritic to 48/100. Myślę że średnia 5/10 to dla tej gry dobra ocena. Ot zwykły średniak, jeśli ktoś chwyci ją za darmochę.

Ja grałem tylko w demo, i odrzuciło mnie daleko od tej gry.

Grafika jak z pierwszego iXa, bugi, poroniony pomysł z wilkołakami itd.

W sumie zagrać można chwilę, ale na pewno nie za pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...