Skocz do zawartości

Movement-trening


ShinMoteuchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to raczej sprawdź czy nie ma tam 6,2,3,6;6,2,3,6;ITD.

Widzę że topic odkopałeś z czeluści tego forum xD ale dobrze bo może się go rozrusza ponownie.

Tak więc nie mam zielonej żaby pojęcia jak na stcku robić WD z lewej strony (max 3 mi wyjdą a potem, postać trzepie się jak jakaś szmata xD).

Velurianku poszukałem troszke i znalazłem różne dziwne rodzaje poruszania się :

Wave Dash , Power Dash , Light Dash , (wszystkie poprzednie w przejściu w skok , u DJ'a w Jump Guard)

Step & Power Step , Micro Step

Back Dash , Cansel Back Dash , Double Back Dash .

Snake Dash (d,d/f,f,N,u & f,d,d/f,f,N,u ) , Haiashida .

Mam nadzieję że sie nigdzie nie pomyliłem xxxD

A tak ku woli ścisłości to od jakiegoś czasu zabrałem się za ćwiczenie movmentu przy użyciu w/w sposobu przez Adi_TEAM LBN.

Odnośnik do komentarza

Wpisz na youtubie "wavedash stick" i znajdziesz kilka ciekawych filmików:

http://pl.youtube.com/results?search_query..._type=&aq=f

Tobie szczególnie chodzi o ten: http://pl.youtube.com/watch?v=KOBOmg73Tpk

ale są jeszcze inne przykłady:

http://pl.youtube.com/watch?v=HZ4fAqSInnc&...feature=related

Ogólnie można znaleźć troche tego na youtubie.

A poza tym zauważyłem, że chyba źle robię wavdash właśnie z prawej strony, który jak ktoś już wspomniał podobno jest "max intuicyjny"... Z tym, że nie wiem, gdzie na necie jest pokazany "prawidłowy" wavedash z prawej strony (chodzi mi o tutorial podobny do tego pierwszego).

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Ogladac filmiki na youtube oraz cwiczyc duzo... Po 2 miesiacach nie chwycicie juz wiecej pada nigdy. Stick rules.

juz po MIESIACU mam podobne odczucia... lecz jednak czasem, gdy wejde na PRACTICE nie potrafie zrobic NAWET jednej DORRRRI :/

 

aczkolwiek gra si swietnie :) najwiekszy problem to SS dla mnie jak narazie, mowa o co najmniej 7 w gore(skacze mi juz po 2 ). :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Najlepsze sidestepy mam po kilku piwkach. :)

 

A ogólnie trzeba dużo grać, a na turniejach podstawą jest nie odchodzić od telewizora, aby zapewnić sobie dobrą rozgrzewkę.

No ale ważne jest żeby sidestepować tylko w doborowym toważystwie co nie tenshi;)

a co do dEwgf-ów to trzeba koniecznie czekać z neutralem!bo inaczej mamy d/f+2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...