Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited


Rekomendowane odpowiedzi

Na mapie single player nie widnieją mi żadne zadania (nawet przyciemnione-nieodkryte), a w statsach mam zrobione 77 z 120 zadań. Nie czaję tego.

Czy chodzi o to, że trzeba zadanie odkryć przejeżdżając przez jakąś tam ulicę? (

Ostatnio wpadł mi achiv za multi to pojawiło mi się jedno zadanie (transport auta) zrobiłem i znów czysta plansza.

help

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na mapie single player nie widnieją mi żadne zadania (nawet przyciemnione-nieodkryte), a w statsach mam zrobione 77 z 120 zadań. Nie czaję tego.

Czy chodzi o to, że trzeba zadanie odkryć przejeżdżając przez jakąś tam ulicę? (

Ostatnio wpadł mi achiv za multi to pojawiło mi się jedno zadanie (transport auta) zrobiłem i znów czysta plansza.

help

 

Dokładnie tak jak mówisz. Musisz znaleźć poszczególne zadania przejeżdżając obok nich (wtedy pojawią się na mapie). Żmudna to praca, ale cóż musisz się przemęczyć. Ja ostatnio wypociłem Achievment za przejechanie 8000 km, a i tak od 6500 km musiałem sie nieźle mobilizować bo wszystko na single i multi zrobiłem (poza wyścigami klubowymi) i katowalem non stop Tour of the Island.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Na mapie single player nie widnieją mi żadne zadania (nawet przyciemnione-nieodkryte), a w statsach mam zrobione 77 z 120 zadań. Nie czaję tego.

Czy chodzi o to, że trzeba zadanie odkryć przejeżdżając przez jakąś tam ulicę? (

Ostatnio wpadł mi achiv za multi to pojawiło mi się jedno zadanie (transport auta) zrobiłem i znów czysta plansza.

help

Jeżeli zaliczysz achievementa za odkrycie wszystkich dróg, to na pewno będziesz miał odkryte już wszystkie zadania. Niestety jest to bardzo czasochłonne ale przyjemnośc płynąca z jazdy jakos minimalizuje wysiłek :)

Odnośnik do komentarza
Kroolik ma rację to wątpliwa przyjemność odkrywać małe skrawki ulic w które sienie wjechało. Jak jedziesz dłuższą trasą i ją odkrywasz to jest przyjemność, ale te zakamarki to lipton straszny. Kroolik nie poddawaj się :)

Pewnie mi ten fakt już umknął, bo odkryłem całą mapę z miesiąc temu. Dla mnie nie były najgorsze zakamarki, a serpentyny,rozjazdy itp. Gdzie wjechac, by wjechac i dobrze dojechac:) Teraz co jakiś czas zaliczam 5000 mil. Zostało mi z 800.

Edytowane przez ocelot1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram i gram. Wczoraj patrzę a tu 87% dróg mam odkrytych więc może przyatakuję calaka (jeśli zrobię z kimś CLUB RACE VICTORIES...).

I mam pytanie, jak zalicza drogi? Jak zjadę na pobocze (wypadnę z trasy) to zalicza? I dlaczego na mapce niektóre drogi po przejechaniu są jasno niebieskie inne pozostają granatowo szare i prawie nie widać czy zrobione?

 

I jak najprościej zrobić CUSTOM CHALLENGE VICTORIES?

 

A to samo wpadnie:

SUCCESSFUL MISSIONS - LEVEL 4

EAGLE-EYED DRIVER

no i oczywiście EXPLORER

 

 

Odnośnik do komentarza
Gram i gram. Wczoraj patrzę a tu 87% dróg mam odkrytych więc może przyatakuję calaka (jeśli zrobię z kimś CLUB RACE VICTORIES...).

I mam pytanie, jak zalicza drogi? Jak zjadę na pobocze (wypadnę z trasy) to zalicza? I dlaczego na mapce niektóre drogi po przejechaniu są jasno niebieskie inne pozostają granatowo szare i prawie nie widać czy zrobione?

 

I jak najprościej zrobić CUSTOM CHALLENGE VICTORIES?

 

A to samo wpadnie:

SUCCESSFUL MISSIONS - LEVEL 4

EAGLE-EYED DRIVER

no i oczywiście EXPLORER

 

CUSTOM CHALLENGE VICTORIES - Znajdź takie w których pozostało dosłownie kilka minut im mniej tym lepiej. Wybierasz takowy challenge i musisz pobić czas to by było na tyle.

 

Ja też będe chcial zrobić club race victories bo został mi tylko ten achiev (mam 990 GS-calaczek juz niedługo) Problemem je to ze nie mam golda bo od zakupu x jechałem na trialach więc muszę załatwić jakieś 48h triale. Tak więc jakby co jestem chętny na klubowe ustawki.

 

Po zjechaniu na chwile na pobocze zalicza o ile nie zboczysz za bardzo z trasy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...