Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited


Rekomendowane odpowiedzi

Gram i gram. Wczoraj patrzę a tu 87% dróg mam odkrytych więc może przyatakuję calaka (jeśli zrobię z kimś CLUB RACE VICTORIES...).

I mam pytanie, jak zalicza drogi? Jak zjadę na pobocze (wypadnę z trasy) to zalicza? I dlaczego na mapce niektóre drogi po przejechaniu są jasno niebieskie inne pozostają granatowo szare i prawie nie widać czy zrobione?

 

właśnie drogi jasnoniebieskie to takie które są już zaliczone (najlepiej patrzeć na najwiekszym zblizeniu mapy - by odróznic kolory w drogach pobocznych) do zaliczania istotne jest wiec wszystko tzn jak są duze serpentyny autostradowe to każdy zjazd gra liczy osobno jako osobną droge

100% dróg spokojnie zaliczysz - poprostu trzeba odwiedzić wszystkie zad..pia

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maxymalnie wszystkich dróg nie trzeba zaliczać. Pamiętam że zaliczyło mi to w momencie kiedy zostało mi jeszcze dobre kilkanaście km do odkrycia.

Grunt to pyknąć wszystkie autostrady, miasta, drogi w lasach, ogólnie wszystkie które mają znaczącą długość.

 

Co do ustawki to o 22 widzimy się na wyspie :)

Odnośnik do komentarza
Maxymalnie wszystkich dróg nie trzeba zaliczać. Pamiętam że zaliczyło mi to w momencie kiedy zostało mi jeszcze dobre kilkanaście km do odkrycia.

Grunt to pyknąć wszystkie autostrady, miasta, drogi w lasach, ogólnie wszystkie które mają znaczącą długość.

 

Zalicza gdzies miedzy 98-99% odkrytych dróg - czyli patrząc ze wszystkich jest ok 2000km zaliczy gdy pozostanie ostatnie ok 30km

 

Odnośnik do komentarza
Spox :) Bardzo przyjemnie się grało i można to kiedyś powtorzyć dla samej rozrywki ;)

 

BTW można by jeszcze zaliczyć TRADE - Buy or sell a vehicle from/to another member on TRADE.

Mogliśmy to w niedziele pyknąć ale wyleciało mi z głowy :)

Nie musisz się z nikim umawiac na tego achieva. wystarczy, że wejdziesz w zakładkę trade w home i kupisz 3(?) auta od innych graczy.

Odnośnik do komentarza

Jak pisał _kroolik_ również przyjemnie mi sie grało z Wami a poszukuje osoby , która pomoże mnie i _kroolikowi_ zaliczyć tego archivivementa Drive-Ins.(tylko tego i 2 z nim powiązanego czyli share chalenges mi brakuje do calaka, a szkoda odstawiać gre jak już jestem tak blisko) (osoba która wie na 100% jak to zrobic ).

Edytowane przez Nightmare90
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma ochotę dziś wieczorem pojeździć samochodami po wyspie? Oczywiście spokojnie i przestrzegając zasad ruchu drogowego. Przy okazji można byloby zrobić jakiegoś Achiva i pośmiać się z Amerykanów.

 

O chęć uczestnictwa w konsolowym "Gum Ball, lub jak kto woli Polskim Rage Race" proszę informować mnie na PW gdzie podacie swoje GT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Z tego co pamiętam wystarczy jedno auto wymienić.

A mi nadal nie zalicza wygranych zawodów w Drive-in... Czyli z achiva nici.

Wygrałem jeden wyścig, czas się skończył, a w statsach zero wygranych. Wystawiłem swoje trasy, nikt ich nie pokonał czyli zwyciężyłem i to samo...

Ja wczoraj po wyścigach z Colinem84(dzięki!) wszedłem na achive360points.com przeczytałem achievementowy poradnik, a dzisiaj mam już tego achieve'a za 2 wygrane w Drive-Ins. Wybierałem te eventy, w których nie mogą brac udziału Saleeny Twin Turbo(podobno w grze jest jakiś glich związany z tymi autami pozwalający na chwilę przed koncem eventu wygrac posiadaczowi tego auta) albo takie w których uczestniczyło mało osób(najczęściej jakieś długie trasy-ja wygrałem 9-minutowy event). Najlepiej jest też uczestniczyc w eventach, które kończą się późno w nocy albo rano(grałem od 2ej do 4ej wnocy-eventy kończyły się w ciągu kilku godzin-rano włączyłem grę i wyskoczył mi achievement). Jest mała szansa wtedy, że ktoś Cię pobije. Mam nadzieję, że pomogłem. :good:

 

Odnośnik do komentarza

Drive-ins

Robiłem na dwa sposoby.

Jeździłem w zawodach w których wygrywałem, dostawałem Newsa że wygrałem, a wygranej nie zliczało do achiva. Miałem tak dwa razy. Przed chwilką zrobiłem 4 trasy, zobaczymy jak się skończą.

Drugi sposób to wystawiałem swoje trasy na których nikt nie startował i nie pobijał czasów. Dostawałem Newsa, że wygrałem bo nikt nie pobił mojego czasu, i znów nic nie wpadło...

 

Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W TDU od dawien dawna brakuje mi tego z wyścigami klubowymi :/ Planowane dotychczas ustawki nie wyszły, ludzie sie porozchodzili :P

 

Męczy mnie, że mam to jeszcze nie zrobione, więc jeżeli jeszcze komuś tego brakuje (potrzebne 4 osoby w sumie), to chętnie załatwię to raz a dobrze ;]

Też bym sie ustawił tylko muszę odzyskać grę, ale jak co to jestem również chętny :D

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...