Skocz do zawartości

HALO 3 @ World Cyber Games 2008...


_Bobek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Maiden
Cod 4 to no-skillowa gra na farta :P

Gra jest zapawna ale na turniej sie nie nadaje ^^

 

Flamesuit on ^^

 

Miałem odpowiedzieć na te dwie pseudo śmieszne prowokacje ale sobie przypomniałem pewną maksymę:

 

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.

 

No offence ; )

 

To może koniec offtopu :/ ?

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że brak cocka spowodowany jest brakiem balansu tej gry (no bez przesady, nie wytłumaczycie mi, że coś takiego jak martyrdom i naloty to balans), może i gra jest fajna (bo jest), ale raczej do takiego zabawowego pyknięcia od czasu do czasu, nastawiać się kompetetywnie chyba nie ma za bardzo sensu).

 

 

Halo 3 na WCG to pewniak, ale i ta yeehaw! Teraz trzeba złożyć 4-o osobowego teama i zacząć organizować turnieje online 4v4 dla rozgrzewki

Odnośnik do komentarza
podejrzewam, że brak cocka spowodowany jest brakiem balansu tej gry (no bez przesady, nie wytłumaczycie mi, że coś takiego jak martyrdom i naloty to balans), może i gra jest fajna (bo jest), ale raczej do takiego zabawowego pyknięcia od czasu do czasu, nastawiać się kompetetywnie chyba nie ma za bardzo sensu).

 

 

Halo 3 na WCG to pewniak, ale i ta yeehaw! Teraz trzeba złożyć 4-o osobowego teama i zacząć organizować turnieje online 4v4 dla rozgrzewki

 

Dokladnie o to mi chodzi tylko troche to skrocielm.

Odnośnik do komentarza

Bardzo głupio gadacie (miniu, bar7h)... Widać, że nigdy nie graliście żadnej klanówki w CoD4.

 

Po 1.

 

Na turniejach LANowych gra się tak jak byś miał 1lv, więc o żadnych martydromach nie ma mowy (same n00by tym grają). Masz po prostu podstawowe bronie. Czyli same PRO :/ MP5, M16, M40 i styka.

 

Po 2.

 

Na każdej poważnej klanówce są wyłączone: naloty, helikoptery, granatniki i inne tym podobne kupy.

 

Jest jeszcze kilka innych istotnych rzeczy ale nie chce mi się o nich pisać. Jest mi smutno, że na WCG nie będzie ani GoWa, ani CoD4. W takim razie będę musiał spróbować swoich sił w H3 (wczoraj zamówione) :P

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem uparty i itak uwazam ta gre za malo skillowa ^^

Gra jest bardziej na to kto pierwszy kogo zobaczy, z prawie zerowym rozrzutem nie da sie nie trafic + do tego zabijasz 2ma pociskami i do tego te granaty...

Nie ma co dyskutowac o tym zreszta, kazdy kto gra w coda powie ze to dobra gra na turniej bo jest w nia dobry i chcialby sie wykazac fartem (a kazdy jest w nią dobry po 5m gry).

Odnośnik do komentarza
Ja tam jestem uparty i itak uwazam ta gre za malo skillowa ^^

Gra jest bardziej na to kto pierwszy kogo zobaczy, z prawie zerowym rozrzutem nie da sie nie trafic + do tego zabijasz 2ma pociskami i do tego te granaty...

Nie ma co dyskutowac o tym zreszta, kazdy kto gra w coda powie ze to dobra gra na turniej bo jest w nia dobry i chcialby sie wykazac fartem ( a kazdy jest w nią dobry po 5m gry).

rece opadaja po przeczytaniu takich postow

Edytowane przez kowal_dc
Odnośnik do komentarza
Ja tam tylko wyrazielm wlasna opinie o tej grze. I jest to na temat bo gadalismy o tym czy bedzie cod 4 na wcg 08

"HALO 3 @ World Cyber Games 2008..., i szanse Polaków"

A warna zarwales za prowokowanie, dokladnie masz nawet w ostrzezeniu. Koniec dyskusji, zapraszam na PRV jak cos.

 

Rowniez, masz nieregulaminowa sygnature, rozumiem, ze warn za to tez...?

 

A teraz jak zostalo juz wszystko wyjasnione zapraszam do powrotu do tematu.

Odnośnik do komentarza
Ja tam jestem uparty i itak uwazam ta gre za malo skillowa ^^

Gra jest bardziej na to kto pierwszy kogo zobaczy, z prawie zerowym rozrzutem nie da sie nie trafic + do tego zabijasz 2ma pociskami i do tego te granaty...

Nie ma co dyskutowac o tym zreszta, kazdy kto gra w coda powie ze to dobra gra na turniej bo jest w nia dobry i chcialby sie wykazac fartem (a kazdy jest w nią dobry po 5m gry).

a tam dwoma... jednym...

 

 

a co do H3... to dostalem tone maili od prosow z US zebym dolaczyl do ich teamu, ale wtedy nie byloby zabawy, bo wszyscy by wiedzieli ktory team wygra, wiec odmowilem. Poza tym nie chcialem niszczyc waszych marzen, wiec mozecie mi dziekowac... zwlaszcza BVG...

 

az sie przypomina jak z Molo ostatnio pojechalismy fila i bartka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...