Skocz do zawartości

MUZYKA


AiszA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

żygam już tym kawałkiem,radio,telewizja,ucandance:) . Pop papka dla nastolatek.

no.

Tym bardziej boski :P Skoro ma na Ciebie taki wpływ (podkręca słuchawki) ;) :neko:

 

Edit:

 

killer :twisted2: - bity i teledysk, wykonawcę pominę :P

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

ja uwielbiam klimaty soulująco-funkująco-jazzujące. moja ulubienica to Erykah Badu. reszty wykonawców nie chce mi się wymieniać, gdyż jest ich masa! lubię też grunge- oczywiście Nirvana i Hole, ale Courtney solo też nie wzgardzę. w zasadzie słucham wszystkiego w zależności od nastroju. ostatnimi czasy mam jakiś przypływ sentymentalizmu i słucham klimatycznej muzyki przedwojennej- wariacja artystów polskich z Żabczyńskim, moim ulubieńcem, na czele- same szlagiery filmowe, a podczas biegania nastawiam sobie Edith Piaf- ale to tak na przełomie, bo największą popularnością cieszyła się w pierwszym 10-leciu po wojnie.

 

śliczności:) http://pl.youtube.com/watch?v=F1E4eGaCRto&...feature=related

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Normalnie słucham przeważnie Rocka, czasem Prodigy lub dobry Pop.

Jednak ostatnio naszło mnie na klasyke. Zapuściłem Chopina, Mozarta, Bacha, Vivaldiego i.... wsiąkłem. Geniusze jednym słowem! Od tego czasu wciąż lecą u mnie kawałki w tym stylu. Do nauki/relaksu jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem gleboko zakochany w r'n'b... jedni mowia, ze to pedalskie, ze muzyka upodabnia sie do najgorszych odmian popu, uwaza sie za gatunek przezarla komercja... bzdury! Obecnie praktycznie kazda artystka wnosi do nurtu cos nowego, 90% z nich formoje swoj styl w dobrym kierunku... Alicia Keys- As I Am, Rihanna- Good Girl Gone Bad: Reloaded, nie sposob sie nie bujac przy tym.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Jednak ostatnio naszło mnie na klasyke. Zapuściłem Chopina, Mozarta, Bacha, Vivaldiego i.... wsiąkłem. Geniusze jednym słowem! Od tego czasu wciąż lecą u mnie kawałki w tym stylu. Do nauki/relaksu jak znalazł.

Klasyka do nauki jest bardzo dobra. Najlepiej utwory w tempie allegro- dobrze wpływa na pracę mózgu czy coś takiego.

 

Mozart mi się średnio podoba, za to Chopina uwielbiam- przede wszystkim sonety i nokturny. Mniej etiudy.

 

Z innych gatunków bardzo lubię jazz (Davies, Coleman), rock klasyczny oraz bardziej alternatywny (Queen, ale reż Pink Floyd, Radiohead- zespół przez wielu niedoceniany, oceniany zazwyczaj tylko ze względu na popularność kilku przeciętnych utworów), oraz instrumentalny rock (tak- instrumentalny rock, nie żaden "post-rock"). Od kilku lat jestem uzależniony od zespołu Mogwai. Czasem jak mam nastrój to posłucham ambientu (Pan American).

 

Nie trawię i nie rozumiem black metalu oraz growlingu. Zwyczajnie mnie śmieszy. Lubię czasem amerykański rap, nie lubię polskiego hip hopu, być może dlatego że nie słyszałem dobrych zespołów. Typowego umca-umca techno nie lubię, za to muzykę elektroniczną jak najbardziej. Uważam że większość polskich stacji radiowych puszcza żałosną muzykę dla mas pozbawionych jakiegokolwiek muzycznego gustu. Wyjątkiem jest lubelskie Radio Centrum, choć i im zdarza się od czasu do czasu jakaś wpadka.

To tyle jeśli chodzi o moją muzyczną spowiedź.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.