Skocz do zawartości

FIFA 08


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pytanie mam :(

 

Orientuje się ktoś, jak zapisywać w Fifa 08 (PS3) replaye swoich jakże h4xorskich strzelonych goli? Konsola chwilowo niepodłączona do sieci.

 

Jak wchodzę podczas meczu w Instant Replay to cokolwiek bym nie robił i tak mam triangle.gif nieaktywny. A może czym innym się sejwuje?

 

O ile w ogóle można, tak mnie teraz tknęło :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dopiero dzisiaj dorwałem pełną wersję. Demo bardzo mi się podobało, ale nie umywa się do całej gry. Przede wszystkim, pełna jest trochę łatwiejsza (początkowy poziom jest o wiele łatwiejszy niż w demie, aż za łatwy), ma silniejsze strzały (tak mi się przynajmniej wydaje), polski komentarz (jest świetny!) i wiele, wiele innych featuresów, które składają się w świetną całość. FIFY nie lubiłem (pomijając 99 na PC), grałem w PESa od drugiej części na PS2, ale wersja 2008 o wiele mniej mi się podoba od konkurencji. Czekam tylko na możliwość zagrania online. Czuję, że to będzie prawdziwy czad. Jesli ktoś jeszcze nie wie, co wybrać (EA czy Konami), to wg mnie dobrze zrobi, jak kupi grę Kanadyjczyków. Dopóki Japońce nie stworzą wersji prawdziwie next-genowej, będe się rozkoszował grą od EA SPORTS.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Powiem Wam, że FIFA 08 to kawał niezłej piłki (a mówi to fanatyk PES'a). Mam pytanie- (mam wersję angielską): co oznaczają skróty w taktykach jakie możemy wybrać podczas meczu- domyślam się, że CA to Counter Attack a co znaczą WP, WO, MR?

Odnośnik do komentarza

Gram już tydzień i przyszła pora na więcej szczegółów. Jest kilka spraw, które irytują podczas grania. Po pierwsze: bramkarze (wspominał o tym już twórca w wywiadzie z Kosem). Bomby z daleka bronią jak roboty, szmatki z bliska nie potrafią złapać. Po drugie: rzuty wolne. Zbyt często przeciwnik strzela nam gola w takich sytuacjach, nawet jak gramy przeciwko jakiemuś nieznanemu beniaminkowi. Co do grafiki: nadal zachwyca, ale mogło być lepiej. Trzeba poprawić powtórki, twarze i publiczność. A i mam jeszcze zastrzeżenia co do komentarza. Nie chodzi mi o pana Włodka i Darka, a o ludzi, którzy byli odpowiedzialni za ich programowanie. Często nie oddają sytuacji dziejącej się na boisku. Oczywiście, mam świadomość tego, że bardzo ciężko to zaprogramować, lecz niektóre rzeczy można poprawić (np. głupie komentarze po każdym podaniu do swojego bramkarza, nawet, kiedy się przegrywa).

Pomimo tych wad, wciąż twierdzę, że FIFA 08 jest warta wydanych na nią pieniędzy, czego o PESie nie mogę powiedzieć.

 

A, i jeszcze czeka na mnie tryb online :D Mniam...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc i rade mam Fife2008 na PS3 pierwszy raz gram w trybie online i mam taki problem po pierwsze mam neostade 6mb konsola jest pod pieta do routera Linksysa mam NAT2 lub NAT3 PSN chodzi super dema sciągają sie błyskawicznie Motorstorm i Resistance chodzą onlaine super nie ma lagów po prostu miód gdy włączam Fife online gra chodzi tragicznie nie da sie grac zaczynam grac i po paru minutach goście wychodzą z gry raz udało mi sie zagrać mecz gdzie wszystko chodziło ok a aktualizacje składów zrobiłem po drugie co oznaczają te kreseczki po prawej stronie w kolorze zielonym ,pomarańczowym i czerwonym co znaczy STREAK mam jakieś -5 i AVG OPP LEVEL chciałbym zagrać z kimś z polski mój ID to leon107.

Edytowane przez leon107
Odnośnik do komentarza
Prosze o pomoc i rade mam Fife2008 na PS3 pierwszy raz gram w trybie online i mam taki problem po pierwsze mam neostade 6mb konsola jest podpieta do routera Linksysa mam NAT2 lub NAT3 PSN chodzi super dema sciągaja sie błyskawicznie Motorstorm i Resistance chodza onlaine super nie ma lagów po prostu miód gdy włanczam Fife online gra chodzi tragicznie nie da sie grac zaczynam grac i po paru minutach goscie wychodza z gry raz udało mi sie zagrac mecz gdzie wszystko chodziło ok a aktualizacje składów zrobiłem po drugie co oznaczają te kreseczki po prawej stronie w kolorze zielonym ,pomaranczowym i czerwonym co znaczy STREAK mam jakies -5 i AVG OPP LEVEL chciałbym zagrac z kims z polski mój ID to leon107

 

Myślę że na większość problemów bywalcy forum znają odpowiedź, ale ułatw im zadanie i znajdź na klawiaturze przecinek i kropkę. Po czym wyedytuj posta - taka prośba, by żyło się lepiej. Wszystkim :(

Odnośnik do komentarza

Koso, przed "że" też się stawia przecinek :)

 

wczoraj poraz drugi zetknąłem się z fifą 2008 z racji zakupu nowego starter paka z media markt. Pograłem chwilę, cóż... nie jest źle, ale do pro evo daleko, chociaż bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Może w 2010 roku, jeżeli konami nie zrewolucjonizuje ewolucyjnej piłki, fifa będzie lepsza. A tak, zatrzymam ją jako ciekawostkę grania w takie hity jak zagłębie sosnowiec - columbus crew :)

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ciężko mi to powiedzieć, ale tegoroczna Fifa jest NAPRAWDE bardzo dobra. Ładna, techniczna i gywalna. Jedynymi minusami są wg. mnie:

 

-sędzia niczego nie widzi

-bramkarz chyba wiadro kawy wypił, że taki ruchliwy jest (łapie wszystko)

 

Gdyby nie te 2 szczególiki to by była nawet 9, a tak to mamy mocne 8.

Odnośnik do komentarza

Co do publiczności, to nie mam pojęcia. Za to, z miłą chęcią pogram online. Mój Profil: keetivPL. Co prawda, teraz głównie męczę GH II na Hardzie i Expercie, ale czasami włączam fifkę, coby skopać tyłki jakiemuś Niemcowi, Anglikowi, Hiszpanowi... (lub być skopanym przez któregoś z nich :( ). Fifa 08 online rządzi (może prócz 5 on 5, gdy większość z grających to debile śpiewający/puszczający muzykę przez headset, popisujący się "umiejętnościami", nie-podający itp.).

Odnośnik do komentarza
Mam mały problem.

 

W WYZWANIACH jest zadanie, żeby wygrać mecz różnicą 3 goli strzelić gola po 85 minucie rezerwowym. Grałem i Chelsea, Man U, Liverpoolem i strzelałem bramki w 88-90 minucie wprowadzanymi wcześniej zawodnikami (tak około 50-70 minuty) i nie zalicza. Jak to zrobic?

 

Tez tego nie zrobilem, natomiast wynika to chyba z bledu w polskim tlumaczeniu. Sprobuj zmienic zawodnikow wlasnie po tej 85. minucie i wtedy strzelic - moze zadziala (daj znac czy faktycznie tak jest :P ).

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, trzeba wprowadzić rezerwowego po 85 minucie i strzelić nim gola. Chelsea, MU spokojnie do zrobienia. Maikeru mi napisał PMkę, gdzie podał dobry przepis, wklejam ją na forum główne:

 

"Jeśli chcesz ukończyć to zadanie, musisz strzelić gola zawodnikiem wprowadzonym po 85 minucie.

Weź np. Chelsea-> Drogbę, Maloudę i W-P daj na ławkę przed rozpoczęciem meczu, strzel 2 bramki i po 85 minucie wprowadź tą 3 i spróbuj zdobyć ostatnią bramkę."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...