Skocz do zawartości

16


ping

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
btw, to moze od razy pinq niech zrobi 320-ki i wrzuci, sam chetnie dociagne lepsza jakosc.

to moze ja sie dolacze do tej jakze zacnej prosby, bo z ifolder'a to ja mam (pipi)a niestety raczej zolwie predkosci :/ zreszta gdyby to tylko o to chodzilo... najgorsze, ze na ogol w polowie pobierania resetuje sie polaczenie z serwerem i chu,j wszystko strzela. czesciej jednak zanim to sie stanie zdazam sie juz w(pipi)ic nie na zarty i sam przerywam pobieranie. no dobra - je,bnąłem elaborat, bo przeciez moje problemy z ifolderem na pewno dla wszystkich sa kwestia kluczowa xD

Edytowane przez antipop
Odnośnik do komentarza

Kurna, zaj/ebiste to to Zoloft Smile!

No za(pipi)iste po prostu.

Bardzo bardzo.

 

 

no dobra. okazalo sie, ze na ifolderze lezy tylko malutka paczka (ktora, z racji swej objetosci sciagala sie tak szybko, ze sciagalem ją trzy razy bo bylem pewien ze cos sie zje.balo:) ) w ktorej znajduje sie plik txt z linkami na rapidshare:)

 

 

Na rany chrystusa - GDZIE?

 

ta mała paczka jest, w sensie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Na ebayu często można tanio wyrwać ich płytki, nawet jedną od Phila Very wciągnąłem

Na ebayu kiedyś kupiłem Blaze Of Incompetence, ale wstrzymuje się z kupnem kolejnych odkąd się dowiedziałem, że będą reedycje z bonusowymi kawałkami. A Zoloft Smile to nawet w Polsce można kupić za 30 zł, ale wolę poczekać.

 

ale jeśli chodzi o nową płytę to preordera już złożyłem,

 

No to czekam na ripa 320 ;]

O ty kradzieju ;) .

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Zoloft Smile w polsce? Nie spotkałem się z żadną aukcją o sklepach nie mówiąc :)

Zolofta mam z bonusowym kawałkiem i teledyskiem więc nie żałuje. Tak czy siak jeżeli reedycje zremasterują to zakupie.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...