Skocz do zawartości

Weeds [spoilery]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niech ktos napisze czy Marysia-Kasia Olsen az tak zle wypadla w 3im sezonie??

 

 

Nie do końca, mogło być gorzej. Taka nijaka postać, jedyne co robi to zapycha czas serialu jednakże nie denerwuje za bardzo. Pod koniec wydawało mi się, że scenarzyści już nie mieli pomysłu co ona może tam robić i w sumie pod koniec nie wiadomo po co ona tam i dlaczego :P

 

Ma ktoś jakieś info na temat 4 sezonu, bo 3 skończył się ... dziwnie. Najlepiej pewnego linka, a nie gdybanie :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość maciek88

premiera 4 sezonu 16 czerwca

 

Season 4

 

Showtime has confirmed a fourth season of Weeds, with at least 13 episodes.[7] The fourth season is currently scheduled to begin production in April 2008 and debut on Monday, June 16, 2008.

 

wikipedia

 

i gdzieś jeszcze były newsy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Właśnie obejrzałem, nie spodziewałem się nowego sezonu jeszcze przed wakacjami, a tu taka miła niespodzianka.

 

Generalnie pierwszy odcinek był dość sztywny, widać że wrzucili kilka nowych wątków m.in !SPOILER! Ojciec Andy'ego czy Celia za kratkami !KONIEC SPOILERA! Myślę, że trzeba dać czas na rozkręcenie się, dzisiejszy odcinek był bardziej wprowadzający. Przynajmniej ja mam taką nadzieję, bo jeśli nie to jest on o wiele słabszy od poprzednich epizodów, tylko kilka razy pojawił się szczery uśmiech na mojej twarzy.

 

Wie ktoś może czy wyemitują cały sezon za jednym zamachem, czy będą robić jakąś przerwę wakacyjną ?

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Mi się właśnie początek nowego sezonu bardzo spodobał. Mniej gejowizny, widać serial może będzie się bardziej skupiał na ciekawszych wątkach. Mało topy jak na razie, ale wierzę, że ten temat się solidnie rozkręci. No i Andy, wiadomo, jak zawsze nie zawodzi ;] Obok uroczej Nancy i topska jest on głównym powodem, dla którego oglądam Weeds.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzie ja bylem ze o tym serialu nigdy nie slyszalem ? Przedwczoraj zaopatrzylem sie w dwa pierwsze sezony a dzis juz zaczynam ogladac trzeci, dobrze ze istnieje PSP i praca na popoludnia w pracy. Serial kapitalny, najlepszy odcinek to 5 z pierwszego sezonu. Szkoda ze 3 sezon obejrze juz z napisami bo wersja z lektorem daje rade nieprzecietnie.

 

Spadam ogladac, chyba sie zabakam na smierc przez ten serial ;).

Odnośnik do komentarza

No ja mam juz trzeci sezon za soba, troche groszy niz dwa pierwsze ale poziom trzyma (za malo jarania i tripow, chociaz akcja w szpitalu i kroplowka z morfina byly niezle, no i impreza w pierwszym odcinka jak znalezli szafke z mala podreczna apteka - moc :D ). Wlasnie zrzucam na PSP pierwsze epizody z 4 sezonu, tak ze w pracy jutro nudzil sie nie bede.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I jak wrażenia ? Jeszcze tylko 2 odcinki do końca (dziś wyszedł 11).

 

Generalnie lepiej niż 3 sezon, słabiej niż poprzednie. Na plus wyszły zmiany, inne miejsce, inni ludzie. Jednak już widać, że serial raczej nigdzie nie zmierza, mogli by to zakończyć na 4 sezonach, żeby nie psuć wrażenia. Już teraz kilka wątków jest naciąganych na siłę, nawet temat przewodni czyli handel dragami zszedł na dalszy plan i wszystko kręci się w okół samej rodziny.

 

Andy nie zmiennie wymiata :)

 

Podsumowując : Było fajnie, ale mogli by dać już spokój. Akurat ładnie by skończyli, nie staczając serialu na samo dno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...