Skocz do zawartości

Weeds [spoilery]


Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek 8,9,10 sa swietne, ba niektore akcje wrecz wymiataja (Al Andy, akcja z butelka na lbie tego zlego kojota, babcia megaobciagara itd.). Ale faktycznie uwazam ze ten serial powinien zakonczyc sie po tym sezonie zreszta moze i zmierza w tym kierunku skoro na drugi plan spadl handel zielskiem i kazdy probuje sie jakos ustatkowac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zgadzam się z Osaką, 4 sezon lepszy niż 3, ale nie czekam ze zniecierpliwieniem na kolejny odcinek. Pojawi się > ściągnę > obejrzę > trochę się pośmieje, ale to nie to samo co w pierwszych dwóch sezonach.

 

Nowe postacie , które się pojawiły są za mało wyraziste, a burmistrz Tijuany to takie ciepłe kluchy, że serial trzyma się chyba tylko dzięki Celii (z wyżyn moralności w pierwszych sezonów spadła na samo dno), Andy'emu i Dougowi.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Mam identycznie. Kiedyś wyczekiwałem każdego nowego ep'a, a teraz już tak się nie gorączkuje. Ściągnę, obejrzę za kilka dni i z ciekawości tylko pociągnę to dalej.

 

Szkoda, że postać Celii spadła na dalszy plan. Mimo to po 11 odcinku i "darmowej terapii odwykowej" widać, że scenarzyści dalej potrafią rzucić jakiś fajny, oryginalny gag do serialu. Mogliby też dawać więcej Andy'ego. Chciałbym akcje na miarę tych z 2 sezonu (2, tak ?) gdzie był w wojsku :)

 

2 odcinki do końca i niestety nie zapowiada się na koniec serialu. 5 sezon pewnie też wyjdzie na następne wakacje, oby tylko nie spaprali go. Wtedy przynajmniej będzie 30 minut dodatkowej zabawy co tydzień.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Serial nie był wysokich lotów, może ze 3-4 odcinki trzymały poziom poprzednich części, ale co by nie było, kolejną serię obejrzę. Mam tylko nadzieję na więcej akcji z udziałem Andy'ego, Douga i Dean, bo ciągłe skupianie się na Nancy nie wychodzi temu serialowi na dobrze.

 

 

Akcja z Dougiem pod koniec odcinka mistrzowska! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

właśnie to z Dougiem wydało mi się zrobione na siłę, zeby było, że on też dostał jakąś niby smieszną scenkę na koniec.

 

ten sezon był zdecydowanie najgorszy, ale jakby popatrzec z perspektywy, że zmienił się z komediowego w obyczajowy, to nie jest tak źle.

 

cliffhanger cienki.

 

w połowie sezonu myslałem, że serial zmierza do nikąd a teraz zmieniłem zdanie. niech tylko nie piszą gagów na kolanie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to było to najnudniejszy finał spośród wszystkich sezonów Weeds i nawet cliffhanger mnie nie zaskoczył. Uśmiech na twarzy pojawił się tylko podczas akcji z Celią i jej córką, oraz Dougiem.

 

Jestem na 90% pewien, że Nancy będzie trzymana pod kluczem burmistrza Tijuany, a Silas zrealizuje swój plan i razem z Dougiem i Shanem wyemigrują do Meksyku, gdzie będzie miała miejsce większa część akcji w Weeds

Odnośnik do komentarza

Dla mnie lepszy sezon od 3. Gorszy od 1 i 2.

 

5 serię na pewno będę oglądał, ale raczej jako miły przerywnik pomiędzy innymi serialami. Finał niezły, podobny do tego z 3. odcinka. Jednak motyw końcowy z Nancy i burmistrzem wydał się trochę naciągany, jakby już nie mieli co lepszego.

 

Oby tylko w następnym sezonie było więcej Andy'ego, bo w tym bida. Szczególnie, że w ostatnim epie widać szykuję się niezły wątek :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ostatnie 4 odcinki sa jak najbardziej ok. Akcja z Dougiem

(scena "samobojstwa")

to juz w ogole mistrzostwo, rozwalilo mnie to ze on te meksykanke chcial tylko puknac a zachowywal sie jakby byl w niej zakochany. Ciekawi mnie tylko jak pociagna watek Andiego i Nancy, przeciez to zdjecie mogla zdobyc od ktorejs z klientek sklepu. Bylbym zapomnial o odwyku Celii, jedne z najlepszych akcji jakie goscily w tym serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
Gość Oran

 

The Burmistrz

 

 

Motywy z Andym i Dougiem to klasyki już dla mnie :D

 

 

Akcja z samolotem w woju, co ważne zdalnie sterowanym który zabił kolege Andy'ego po prostu mnie zmiótł, a późniejsze ukrywanie się Andy'ego dobiło mnie już zupełnie :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.