Skocz do zawartości

Weeds [spoilery]


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to najgorszy sezon. Nie myślałem, że przestanę oglądać Trawkę, ale gdzieś w okolicach 5 odcinka odpuściłem. Widać, że scenarzystom już się nie chce, że sił brakuje, o pomyśle nie mówiąc. Momentami człowiek zastanawia się "WTF? o czy oni mówili?!", totalny bełkot. Scenariusz rozlatuje się w szwach, bohaterowie miotają się bez sensu po kolejnych wątkach, byle było mocno i dosadnie. Wszystko NA SIŁĘ, nie ma w tym serialu już iskry. Najbardziej boli brak tego, co stanowiło w dużej mierze o klimacie poprzednich sezonów, czyli umieszczenie akcji w konkretnym miejscu, które mogliśmy jakoś zidentyfikować. To były wyraziste, mocno zarysowane miejscówki, z charakterem, z własną tożsamością. Obecny sezon dzieje się...nigdzie. Motyw drogi, nie przemawia do mnie, bo został potraktowany łopatologiczne, a to w tym serialu zwyczajnie nie może działać. R.I.P.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

W końcu nadrobiłem zaległości i niestety muszę zgodzić się z innymi. Szósty sezon jest najsłabszy ze wszystkich a większość odcinków i dla mnie mogliby na nim zakończyć historię, bo nic lepszego z tego serialu już nie da się wycisnąć.

 

Swoją drogą, czy wiadomo już na jakim wątku skupią się scenarzyści w następnym sezonie, bo jakoś nie wyobrażam sobie przeniesienia akcji do Paryża/Kopenhagi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja w sumie też oglądam to z sentymentu. Może też dlatego, że nie oglądam żadnego innego serialu oprócz House'a. Ale w Weeds już się praktycznie nic nie dzieje. Wymyślają tylko jakieś bezsensowne wątki typu SEC, Shane w policji czy Maxeen z umierającym mężem. W sumie to 6 sezon był DUŻO lepszy. Ale ponoć ma się skończyć całkowicie, oby zakończenie było niezłe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...