Skocz do zawartości

Kanye West czy 50 cent?


Rekomendowane odpowiedzi

Z perspektywy czasu tytul tematu to najśmieszniejsza rzecz w tym grupowcu (a to jest osiągnięcie). Mamy 2014 rok, Kanye West to jeden z najważniejszych artystów komercyjnych XXI wieku, człowiek który dyktuje reszcie świata kierunek jakim mają podążać. Zmiana stylistyki jego produkcji, oraz skłonność do eksperynentowania jest fascynująca. Yeezus to najważniejsza płyta 2013 roku, co prawda nie wiemy na ile to wynik inspiracji rapem Death Gripsów, ale album Westa i tak ma sporą szanse być klasykiem za pare lat. Surowy bit dla Pushy T - Numbers on The Boards jest uważany za jeden z lepszych bitów 2013 roku, niesamowite jak ten czlowiek sie wszedzie odnajduje, cieżko uwierzyć że ponad 10 lat temu robił ciepłe słodkie bity dla Jay Z , pozniej dla Commona, i dla siebie na swoj kultowy i słodki debiut. 2010 i My Beautiful Dark Twisted Fantasy, biblia muzyki rozrywkowej, tak powinien wyglądać epicki, pełen rozmachu album (ciekawa jest zmiana w mysleniu goscia jaka nastapila przez 3 lata "if i dont use more rapper i need more covers" a po 3 latach Yeezus bez okładek i bez raperów).

 

Pozdrawiam także hejterów Westa z 2009 roku, kiedy zdażył wydać przełomowe 808s & Heartbreaks bez której to płyty nie spuszczalibyscie sie nad Drakiem albo innym Childishem (chociaz ich nie lubie, tak samo jak nie lubie tej płyty)

 

Pozdrawiam tez oczywiscie samego zalozyciela tematu. 2008 - West to tworca 3 conajmniej bardzo dobrych plyt, a 50 to tylko gangsta pozer ktory wydał tylko dobre Get Rich Or Die Tryin (In Da Club wow jak sie jarałem) a potem mielił (pipi) nie warte spluniecia, i dzis juz nikt nie pamieta o nim oprócz gości z Tvn, Pikeja, i Macieja Musiała

 

Power of the Dollar jest również bardzo dobrą płytą.

 

 

O kurfffa, ale się kiedyś bujałem do tego tracka. Aż mi stanął jak to znowu odsłuchałem.

 

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...