Skocz do zawartości

Kanye West czy 50 cent?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za fiftim nie szaleje przesadnie, ale musze przyznac, ze jest swietnym mc na imprezy, pozatym laczy nas wspolna niechec do Ja rula(" Hey Ja' i smell pussy, hey Irvy i smell pussy", bede to podspiewywal pod nosem po wszeczasy). Rzeczywiscie ma swoje wady i wielu gangsta pluje mu w twarz beefami ale co z tego wszystkiego skoro piecdziesiatka ma glos, ma utwory za ktorymi warto w ogien skoczyc i ma cholerna fortune dzieki ktorej moze miec wszelkie opinie gleboko w d.

O ile The Massacre bylo niezle choc mnie odrzuca( zbyt... babskie?) tak Curtis jest strasznym niewypalem. Nie znalazlem na tej plycie kompletnie nic co mogloby mnie poruszyc, calkowity obrot o 180 stopni w porownaniu do wszystkiego co bylo przed masakra

Kaynem z koleii malo co sie interesowalem ale ostatnio zaczol mnie powalac... najpierw moja uwage przyciagnol Stronger( teledysk bazuje na jednej z najleprzych anim ever- Akirze) to bylo cos czego nie slyszalem jak dotad. Pozniej doszlo do mnie Good Life ktore utworem jest milym ale najciekawsza w nim jest panienka w teledysku( jedna z seksowniejszych czarnych dziewczyn jakie widzialem) na koniec milo zaskoczyl mnie featurujac Estelle( choc najleprzy tam jest akurat sam wokal E... w koncu to jej utwor)

Koniec koncow piecdziesiatka zawiodl na swoim nowym albumem a Kayne zwrocil na siebie moja uwage choc jego utwory nie sa w moim stylu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

podbijam temat bo sie powtórka z rozgrywki szykuje. "before i self destruct" zapowiedziane chyba na 6 grudnia, kanye po zakończeniu bojkotu vma na tegorocznej gali ogłosił, że też wypuści nowy album na święta, a do tego całkiem prawdopodobne, że dojdzie krążek niesławnego marshalla mathersa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

To co odpie'rdala ostatnio K.West to się w pale nie mieści. Nie przytocze wam przykładów, ale dziewczyna mi mówiła (bo czyta pudelka xD ) a tak na serio kciuk w góre West choć tej nowej gejówki nie tykam, kciuk w dół dla 50, ale mówcie sobie co chcecie lubie tego czarnucha. Własnie dzięki temu, że rapuje pod publiczke to imprezach przy jego kawałkach każdy się buja , i ch'uj mnie w tym momencie jego szacunek na dzielni obchodzi.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Bartezoo ale ch.uj kogo obchodzi co on w wywiadach mówi ? Jak dla mnie to on może nawet pałe z połykiem robić każdemu menelowi z dworca ważne, że ma świetne pomysły na muzykę i nie stoi w miejscu. Jasne, hiphopowi puryści mogą toczyć piane, że Kanye nie jest za bardzo true i, że nie nagrał dziesiątej płyty na tych samych podkładach, ale mnie szufladki nie interesują.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vLpv1AG6Bek

 

Powiedz mi, że to jest słaby kawałek.

Odnośnik do komentarza
Bartezoo ale ch.uj kogo obchodzi co on w wywiadach mówi ? Jak dla mnie to on może nawet pałe z połykiem robić każdemu menelowi z dworca ważne, że ma świetne pomysły na muzykę i nie stoi w miejscu. Jasne, hiphopowi puryści mogą toczyć piane, że Kanye nie jest za bardzo true i, że nie nagrał dziesiątej płyty na tych samych podkładach, ale mnie szufladki nie interesują.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vLpv1AG6Bek

 

Powiedz mi, że to jest słaby kawałek.

 

To jest słaby kawalek, rzeklbym nawet, ze chu.jowy

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

 

 

Bartezoo ale ch.uj kogo obchodzi co on w wywiadach mówi ? Jak dla mnie to on może nawet pałe z połykiem robić każdemu menelowi z dworca ważne, że ma świetne pomysły na muzykę i nie stoi w miejscu. Jasne, hiphopowi puryści mogą toczyć piane, że Kanye nie jest za bardzo true i, że nie nagrał dziesiątej płyty na tych samych podkładach, ale mnie szufladki nie interesują.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vLpv1AG6Bek

 

Powiedz mi, że to jest słaby kawałek.

 

To jest słaby kawalek, rzeklbym nawet, ze chu.jowy

 

Nie masz gustu O_o

Odnośnik do komentarza
Bartezoo ale ch.uj kogo obchodzi co on w wywiadach mówi ? Jak dla mnie to on może nawet pałe z połykiem robić każdemu menelowi z dworca ważne, że ma świetne pomysły na muzykę i nie stoi w miejscu. Jasne, hiphopowi puryści mogą toczyć piane, że Kanye nie jest za bardzo true i, że nie nagrał dziesiątej płyty na tych samych podkładach, ale mnie szufladki nie interesują.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vLpv1AG6Bek

 

Powiedz mi, że to jest słaby kawałek.

 

To jest słaby kawalek, rzeklbym nawet, ze chu.jowy

 

Nie masz gustu O_o

 

Bo mi sie nie podoba jakies chu.jumuju na syntetycznym bicie, z syntetycznym glosem?Chyba ty

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
I vice versa.

 

Niezła padaka.

 

ja ci kreuje gust muzyczny a ty się oburzasz.

 

Ch.uj z tym czy to rap, ważne, że to kawał dobrej muzyki. Kanye dobrze powiedział, że trzeba wychodzić poza ramy gatunkowe. To wstyd gdyby tak zdolny muzyk do końca życia musiałby ciąć sample z czyjąś muzyką.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ja tam nie uwazam zeby jakies syntetyczne R&B jakiego pelno od 10 lat bylo 'kawalkiem dobrej muzyki', juzn aprawde lepiej gdyby ten zdolny bez watpienia muzyk do konca zycia cial sample.

 

Ale właśnie to jest coś innego niż to co jakieś Timbalandy robiły od 10 lat, bo Kanye nagrywa na Rolandzie TR-808 przez co kawałek jak ten wyżej brzmią jak wyjęte żywcem z lat 80. Zresztą, ch.uj, jak chcecie to sobie słuchajcie jakiegos pitupitu z samplem Milesa Daviesa ;/

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
A bede. Ale naprawde nie wiem skad ci sie wzielo ze to brzmi jak lata 80te O____o

Bo brzmi. Jest robione na sprzecie z lat 80 to chcac nie chcac musi tak brzmiec. Specjalnie dalem ten kawalek, bo w nim najbardziej slyszalny jest taki typowoy oldskulowy beat. Wokal przez audiotune jest przepuszczony, ale nie o nim mowa.

Odnośnik do komentarza
I vice versa.

 

Niezła padaka.

 

ja ci kreuje gust muzyczny a ty się oburzasz.

 

Ch.uj z tym czy to rap, ważne, że to kawał dobrej muzyki. Kanye dobrze powiedział, że trzeba wychodzić poza ramy gatunkowe. To wstyd gdyby tak zdolny muzyk do końca życia musiałby ciąć sample z czyjąś muzyką.

 

Kreuj się sam. Nie potrzebuję mentora. Do szczyla w temacie rapu nie rozmawiasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...