Skocz do zawartości

Kanye West czy 50 cent?


Rekomendowane odpowiedzi

il capiatno, poziom absurdu sięga zenitu. "A co kogo obchodzi, że jest producentem, za to go nie rozliczam, jeno za to co tworzy, a gó.wno tworzy."- a to produkcja nie jest tworzeniem muzyki ? xD

 

Najpierw dowiedz się kim jest producent a potem tutaj wróć wypowiadać się o czyjmś guście.

 

Ty z kolei, zalicz kolejne dyplomy. Student się znalazł, (pipi).

 

Skończyłem.

 

O nicku już nie wspominam bo żeby coś zaznaczyć to trzeba wiedzieć, jak to się pisze.

 

Rzecz gustu szeni, mnie to nie odpowiada. Logiczne, lukaszek naskoczył, bo on ma wybitnie rozbudowany i unormowany gust. Nie to co inni. Nie wiem skąd wziął dila ale radziłbym odstawić.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To wszystko jest kwestia wlasnie gustu, ja jestem tolerancyjny i nie obchodzi mnie to czego ktos slucha. Ale nie zdzierze tego, ze ktos nazywa go.wnem cos, o czym nie ma w zasadzie pojecia - to ze cos mu sie nie podoba, nie oznacza, ze powinien od razu nazywac to w ten sposob, zwlaszcza ze z tego co widze nie do konca jest znawca.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
il capiatno, poziom absurdu sięga zenitu. "A co kogo obchodzi, że jest producentem, za to go nie rozliczam, jeno za to co tworzy, a gó.wno tworzy."- a to produkcja nie jest tworzeniem muzyki ? xD

 

Najpierw dowiedz się kim jest producent a potem tutaj wróć wypowiadać się o czyjmś guście.

 

Ty z kolei, zalicz kolejne dyplomy. Student się znalazł, (pipi).

 

Skończyłem.

 

O nicku już nie wspominam bo żeby coś zaznaczyć to trzeba wiedzieć, jak to się pisze.

 

Rzecz gustu szeni, mnie to nie odpowiada. Logiczne, lukaszek naskoczył, bo on ma wybitnie rozbudowany i unormowany gust. Nie to co inni. Nie wiem skąd wziął dila ale radziłbym odstawić.

 

Sprytny wybieg. Nie wiesz kim jest producent w muzyce, na której podobno się znasz to szybko zmieniłeś temat na mojego byka i na to, że przekręciłem twój nick. Jak wolisz ;]

Odnośnik do komentarza

wiki

 

Producent - osoba lub firma produkująca towary w celu sprzedaży ich na rynku. Celem producenta jest zwykle maksymalizacja udziału jego produktów w rynku, a co za tym idzie maksymalizacja zysków.

 

no i? EOT człowieku bo mam ciekawsze zajęcia niż gadanie z Tobą o niczym.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
wiki

 

Producent - osoba lub firma produkująca towary w celu sprzedaży ich na rynku. Celem producenta jest zwykle maksymalizacja udziału jego produktów w rynku, a co za tym idzie maksymalizacja zysków.

 

no i? EOT człowieku bo mam ciekawsze zajęcia niż gadanie z Tobą o niczym.

 

O (pipi). Ty serio nie wiesz kim jest producent w hiphopie xD

Odnośnik do komentarza

Szeni -coś co brzmi na disco polo XXI w. nazywam gów.nem, a najnowszy album Kanyego tak właśnie brzmi, i jest muzyką dla nastolatek, a ja po prostu czegoś takiego nie toleruje, nie słucham i nie zaliczam do rapu.To tak jak z gejami - jedni ich toleruja inni nie, ja osobiście pedałów nabijałbym na pal jak w ''Potopie''.Nie rozumiem też co próbujesz mi wbic do głowy, pisząc, że nie mam pojęcia o czym piszę?Checesz mi powiedzieć, że Kanye potrafi śpiewać?Hehe gdyby potrafił to robiłby to bez ''komputerowego tuningu'' i tyle.Każdy ma swój gust, a ja ogólnie nie cierpie r&b i widok wytatuowanego murzynka śpiewającego jak kastrat mnie po prostu śmieszy.Muzyka dla kobiet.Tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Z perspektywy czasu tytul tematu to najśmieszniejsza rzecz w tym grupowcu (a to jest osiągnięcie). Mamy 2014 rok, Kanye West to jeden z najważniejszych artystów komercyjnych XXI wieku, człowiek który dyktuje reszcie świata kierunek jakim mają podążać. Zmiana stylistyki jego produkcji, oraz skłonność do eksperynentowania jest fascynująca. Yeezus to najważniejsza płyta 2013 roku, co prawda nie wiemy na ile to wynik inspiracji rapem Death Gripsów, ale album Westa i tak ma sporą szanse być klasykiem za pare lat. Surowy bit dla Pushy T - Numbers on The Boards jest uważany za jeden z lepszych bitów 2013 roku, niesamowite jak ten czlowiek sie wszedzie odnajduje, cieżko uwierzyć że ponad 10 lat temu robił ciepłe słodkie bity dla Jay Z , pozniej dla Commona, i dla siebie na swoj kultowy i słodki debiut. 2010 i My Beautiful Dark Twisted Fantasy, biblia muzyki rozrywkowej, tak powinien wyglądać epicki, pełen rozmachu album (ciekawa jest zmiana w mysleniu goscia jaka nastapila przez 3 lata "if i dont use more rapper i need more covers" a po 3 latach Yeezus bez okładek i bez raperów).

 

Pozdrawiam także hejterów Westa z 2009 roku, kiedy zdażył wydać przełomowe 808s & Heartbreaks bez której to płyty nie spuszczalibyscie sie nad Drakiem albo innym Childishem (chociaz ich nie lubie, tak samo jak nie lubie tej płyty)

 

Pozdrawiam tez oczywiscie samego zalozyciela tematu. 2008 - West to tworca 3 conajmniej bardzo dobrych plyt, a 50 to tylko gangsta pozer ktory wydał tylko dobre Get Rich Or Die Tryin (In Da Club wow jak sie jarałem) a potem mielił (pipi) nie warte spluniecia, i dzis juz nikt nie pamieta o nim oprócz gości z Tvn, Pikeja, i Macieja Musiała

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z perspektywy czasu tytul tematu to najśmieszniejsza rzecz w tym grupowcu (a to jest osiągnięcie). Mamy 2014 rok, Kanye West to jeden z najważniejszych artystów komercyjnych XXI wieku, człowiek który dyktuje reszcie świata kierunek jakim mają podążać. Zmiana stylistyki jego produkcji, oraz skłonność do eksperynentowania jest fascynująca. Yeezus to najważniejsza płyta 2013 roku, co prawda nie wiemy na ile to wynik inspiracji rapem Death Gripsów, ale album Westa i tak ma sporą szanse być klasykiem za pare lat. Surowy bit dla Pushy T - Numbers on The Boards jest uważany za jeden z lepszych bitów 2013 roku, niesamowite jak ten czlowiek sie wszedzie odnajduje, cieżko uwierzyć że ponad 10 lat temu robił ciepłe słodkie bity dla Jay Z , pozniej dla Commona, i dla siebie na swoj kultowy i słodki debiut. 2010 i My Beautiful Dark Twisted Fantasy, biblia muzyki rozrywkowej, tak powinien wyglądać epicki, pełen rozmachu album (ciekawa jest zmiana w mysleniu goscia jaka nastapila przez 3 lata "if i dont use more rapper i need more covers" a po 3 latach Yeezus bez okładek i bez raperów).

 

Pozdrawiam także hejterów Westa z 2009 roku, kiedy zdażył wydać przełomowe 808s & Heartbreaks bez której to płyty nie spuszczalibyscie sie nad Drakiem albo innym Childishem (chociaz ich nie lubie, tak samo jak nie lubie tej płyty)

 

Pozdrawiam tez oczywiscie samego zalozyciela tematu. 2008 - West to tworca 3 conajmniej bardzo dobrych plyt, a 50 to tylko gangsta pozer ktory wydał tylko dobre Get Rich Or Die Tryin (In Da Club wow jak sie jarałem) a potem mielił (pipi) nie warte spluniecia, i dzis juz nikt nie pamieta o nim oprócz gości z Tvn, Pikeja, i Macieja Musiała

 

Powiedz mi, co ma '808 & Heartbreaks' do Bino, bo naprawdę nie jestem znaleźć żadnych podobieństw.

Odnośnik do komentarza

oczywiście, że fifty 

 

Całe PoD to bardzo dobry album. Inna sprawa, że 50 już nigdy nawet nie zbliżył się do tego poziomu

 

http://www.youtube.com/watch?v=UcJl6ITKzPw

 

 

Co do tematu to wiadomo, że beka. Wiele się zmieniło od czasu kiedy powstał (nawet 808s polubiłem), a sam pierwszy track na Mojej Pięknej Mrocznej Zakręconej Fantazji muzycznie wciąga dvpą całą karierę fiftiego.

Odnośnik do komentarza

 

CYTAT(Kanye)
Geje doskonale wiedzą, jak się dobrze ubrać. Większość z nich ma niewiarygodne wyczucie stylu. Ostatnio staram się ich obserwować i od nich uczyć. Ale muszę być ostrożny i zerkać na nich na prawdę szybko bo jak mnie któryś przyłapie, to od razu myśli, że patrzę na niego w ten specyficzny sposób. Ludzie często próbują zdyskredytować gejów, ale prawda jest taka, że oni potrafią się ubrać z wielką klasą. Pomyślałem sobie, że na pewno sporo facetów chciałoby tak dobrze wyglądać, a niekoniecznie mają ochotę przerzucać się na homoseksualizm. Postanowiłem więc stworzyć gejowską kolekcję dla heteroseksualnych mężczyzn

 

Wyszło z worka szydło.

 

 

dobry post

 

808 do tej pory nie słuchałem

Odnośnik do komentarza

 

 

CYTAT(Kanye)
Geje doskonale wiedzą, jak się dobrze ubrać. Większość z nich ma niewiarygodne wyczucie stylu. Ostatnio staram się ich obserwować i od nich uczyć. Ale muszę być ostrożny i zerkać na nich na prawdę szybko bo jak mnie któryś przyłapie, to od razu myśli, że patrzę na niego w ten specyficzny sposób. Ludzie często próbują zdyskredytować gejów, ale prawda jest taka, że oni potrafią się ubrać z wielką klasą. Pomyślałem sobie, że na pewno sporo facetów chciałoby tak dobrze wyglądać, a niekoniecznie mają ochotę przerzucać się na homoseksualizm. Postanowiłem więc stworzyć gejowską kolekcję dla heteroseksualnych mężczyzn

 

Wyszło z worka szydło.

 

 

dobry post

 

808 do tej pory nie słuchałem

 

 

808 jest specyficzne, nie jest dobre w całości, ale kilka numerów jest bardzo dobrych

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Say you will

Welcome to heartbreak

Amazing

Love lockdown

Coldest Winter

Pinocchio story

Heartless

 

Oto utwory z 808, które słucham z przyjemnością i ze łzami w oczach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To co odpie'rdala ostatnio K.West to się w pale nie mieści. Nie przytocze wam przykładów, ale dziewczyna mi mówiła (bo czyta pudelka xD ) a tak na serio kciuk w góre West choć tej nowej gejówki nie tykam, kciuk w dół dla 50, ale mówcie sobie co chcecie lubie tego czarnucha. Własnie dzięki temu, że rapuje pod publiczke to imprezach przy jego kawałkach każdy się buja , i ch'uj mnie w tym momencie jego szacunek na dzielni obchodzi.

To dobre XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...