Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja (pipi)a musialem wymasterowac wszystko solo ;p nie jest łatwo :P

 

ale w jedynke na ps2 gralem w necie i tam wlasnie sie zakochalem :D w 4 graczy gra sie za(pipi)iscie :D ale nawet na 2 jest spoko :D

 

dlatego fajnie ze w 2G jest chociaz namiastka multi - bieganie z kotem :D czasem kot jest naprawde jak taki drugi gracz :D

Odnośnik do komentarza

zwykle i mega i inne rzeczy typu power seed, antidote itp o ile pamietam, nie wiem jak jest z max potionami i ancient potionami,

 

tylko ten skill ma 2 poziomy, jeden ze pozostali dostają tylko część efektu, a 2 poziom ze dostaja pełny efekt (tzn ze np potion leczy wszystkim tyle samo, na 1 lvlu skilla pozostalym graczom leczy mniej niz temu co uzywa)

Odnośnik do komentarza

kurna doszedlem dzis do koncowego bossa ucamulbasa

http://skiesofcrimson.com/files/users/2209/Ucamulbas.jpg

 

mysalem ze to bedzie taki torszke trudniejszy akantor, a tymczasem ejst to o wiele trudniejszy akantor :P jak narazie poległem kilka razy (w tym raz po 45 minutach walki wiec nędza;p) ale pewnie go rozpracuje niedlugo ;p

 

 

EDIT!!

haaa udało sie XDDDDDDDDDDDDDD

w i to niezłym fartem bo nie mialem juz zadnych lekarstw ani nic :P doslownei jeszcze 1 jego cios i by mnie zabil 3 raz , ale na szczescie bylem pierwszy xD

 

pare fotek

 

snap004wc2.png

 

snap011vs0.png

 

w koncu trup :D

snap013ns5.png

 

bronie z uca sa mega potężne , niestety maja dosyc mało ostrosci (z sharpness+1 maja mały kawalek bialego), i -30% krytyka, w sumie nie sa najlepsze przez te 2 wady, ale jednak sam dmg robi wrazenie :P niestety narazie zadnej nie moge zrobic bo nie zdobylem najrzadszego przedmiotu z uca;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jest powolny, ale przez to ze jest wielki i tak trudno uciec XD w przeciwienstwie do swojego 'brata' akantora ma 2 bardzo chamskie ciosy ktore nie sa powolne:p

1 plucie woda-lodem przed siebie, tak jak plescioh, z mala roznica - kiede strumien jedzie po ziemi nie wystarczy stac z boku bo rozwala glebe i rozrzuca na boki bryly lodu, jak sie stoi przed nim i zle zrobi unik to kaplica:p (wiekszosc ciosow oblepia sniegiem)

2 najgorsz atak - uca zakopuje sie w lodzie i nie wyskakuje tylko wystawia grzbiet i 'plywa' pod lodem, w dodatku ze zmienna predkoscia i bardzo skutecznie celuje w gracza (skreca), zycie ratuje tylko fuks i uskok w bok w ostatniej chwili:p

 

 

Co do hardcoru to troche jest ale wolal bym pograc z kims bo wiem ze frajda jest wieksza:p

Odnośnik do komentarza

w trzech z lukami albo bowgunami nie byloby chyba tak trudno z nim wygrac

 

 

frajda i jest duzo latwiej, nie dosc ze sie zabija duzo szybciej, to jak w trzech sie podejdzie do bossa i wali to sporo flin(pipi)e co chwile. no i jak sie oberwie to mozna sie wycofac a przeciwnikiem sie kumpel zajmie, no i chyba nie musze mowic ze kazdy bierze po 3 shock trapy i spory zapas bomb ;p

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zbroje X i Z chyba :P są są, glownei porpsotu są to zbroje robione z przawdziwego g-rank (a nie high rank) , mają wiecej defensa (niektore mają bazowo ponad 100 a mozna je jeszcze ulepszyc potem) , prawie wszystkie mają sporo slotów , (okolo 10 , wiec prawie do kazdej mozna dorzucic pełnego nowego skilla) , ze skillami roznie, niektore maja ciekawe inne mniej, ale sporo jest takich z za(pipi)istym mixem skillów, ktore wczesniej nie byly mozliwe bo byly zbyt dopakowane (np HGE i adrenaline+2)

 

co do wygladu to niektore sa calkowice inne, a niektore dosyc podobne, czasem jest mix kolorów np poprzednio czarny diablos (U) miał rogi do góry a S diablos mial rogi do prozdu jak kołnierz, to teraz czarny diablos ma rogi jak kołnierz. (kołnierzowe rogi do przodu sa fajne ale niestety czarny hełm wyglada jak kiedys S hełm wiec nie ma tych za(pipi)istych rogów do prozdu , tylko jakis jeden dziwny róg) S khezu byl tylko biały, teraz jest czerwony itp

niektore sa calkowicie nowe (pomijam te ktore sa z calkowicie nowych przecinikow bo to oczywiste)

 

jest nowy bajer, zbroje z elderów, fatalisów itp czyli tych "najgorszych" (niby;p) jak luna, teo, chameleos, kusha, fatalis itp) mają w sobie nowy rodzaj skillów przypisanych tylko i wyłacznie do jednej konkretnej zbroi (nie da sie ich uzyskac z gemow itp) , zazycvzaj te skille składają sie z kilku innych , tak jak by 3 w 1, np zbroja z kushy ma jako jeden skill anti poison, sleep, paralize, wiec zabepziecza rpzed tymi statusami na raz, chameleos ma anti wind i anti cold w jednym skillu, itp, to powoduje ze sa clakiem mocarne, chociaz maja tez wade - jakis negatywny skill i brak slotów do jego redukcji, wiec trzeba miec broń ze slotem)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

pocinam Kushala Daore teraz, raz powalczyłem i dostałem po (pipi)e ;D ale to z braku przygotowania - same poty + składniki na poty zwykłe :P

fajnie wygląda ;)

 

Tak z innej beczki - oglądam sobie teraz filmik kolesia jak łupie w japońską wersje - damn, ale tam się krwi leje :3 jest jakiś patch do anglojęzycznej wersji co by mieć taki efekt ? :D

Odnośnik do komentarza

Dark Serge wez zapas flash bombs i materialow na flash bomby, rzucaj je i wal go po glowie az mu ja rozwalisz, wtedy nie bedzie wrzucal aury, mi sie najwygodniej go rozwala long swordem z poison.

 

 

 

 

Pit da sie zabic, widzialem na filmikach jak kolesie to robia, mi sie udalo ubic tego slabszego, mialem monoblos set z adrenaline, duale eternal schism, power seedy ze soba, atak up od kotow, max duzych bomb + i dalem rade

 

 

 

jaki GS mozecie polecic? jestem na hr5 aktualnie

Edytowane przez Shen87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie mam czasu wiec syzbko pisze

 

ash lao da sie zabic, najlepiej młotem, albo dualami z dragonem, albo skillem adrenaline+2

 

 

co do krwi to nie pacza na krew do angileksiej wersji ale jest pacz ktory powoduje ze japonska wersja jest po angielsku co powoduje tez duzo krwi :P

 

 

GS niezły siegumnd albo lacekator blade (wypada do obu uzywac sharpnes+1

 

 

 

dobra lece XD

Odnośnik do komentarza

jak tylko zobaczysz ze jest to nie sciagaj jeszcze tylko pierwsze co zrob to podaj linka xD

 

btw: cala gre gralem LS - wszystkie questy eldera niemalze nim utluklem i dobilem do HR5 grajac tylko tym, wymasterowany na 100% xD, teraz znalazlem sobie nowa milosc - dual'e. Ta bron czyni taka masakre ze koniec, poluje tylko na ruby z ash lunga i armor z shogun kraba S z jakims skillem kamykow dodatkowym i bede godlike mode IDDQD ;F

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...