Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Firana: musisz zrobic odowiednie questy w gildii i pojawi sie urgent, jak go wykonasz zdobedziesz wiekszy HR , z tym ze tylko przejscie z 3 na 4 HR dają ogromna roznice, pozostale to taki "drobiazgi" , ale rpzejscie z 3hr do 4hr to tak jak by przejscie z "normal" na "hard"

 

 

Shen: nie ma najlepszych duali ;p poniewaz w dualach bardzo wazny jest element wiec jest kilka najlepszych duali zaleznie od elementu

 

z dragonem najlepsze są Ultimus Heaven&Earth , ale ciezko jest je zrobic, wymagaja rogów i oczu crimson fatalisa xDD

Odnośnik do komentarza

nie, leci z chameleosa i daory u eldera, zrobilem taki myk ze nie zabilem chameleosa, tylko mocno oklepalem, a potem poczekalem az ucieknie w 25 minucie, potem bralem misje jeszcze raz, dobijalem go w 2-3 minuty i jak nie trafilem elder dragon blood to resetowalem gre.

 

zrobilem dualki eternal schism, jak na male wymagania co do itemow to calkiem niezle

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

uzyles dobrego sposobu - zostaiwenie sobie resztki zycie i zabijanie w kilka minut w ostatniej rundzie to dobry sposob :D ale potem juz nie bedziesz musial, bo powyzej 4hr bloody lecą praweie po kazdym quescie :P ja mam ich z 15 a juz wiele zjadlem wczesniej :P

 

co do ammo to serio trudno znalesc konkretne info, wiem ze normal lvl2, pierce (2,3) , i elementowe są całkiem niezłe i potrafia zabic szybko dobrym gunem, mają okolo 10-18% dmg z broni na kazdym strzale,

crag i clust w wiekszosci maja ustalony na stałe DMG (jak bomby) ktory nie zalezy od siły broni, wiec sa niezle do broni slabej ale szybkiej i "wygodnej" , ale za to te co wymienilem wczesniej sa fajne jak sie ma silnego gnata! ;>

Odnośnik do komentarza
co do ammo to serio trudno znalesc konkretne info, wiem ze normal lvl2, pierce (2,3) , i elementowe są całkiem niezłe i potrafia zabic szybko dobrym gunem, mają okolo 10-18% dmg z broni na kazdym strzale,

crag i clust w wiekszosci maja ustalony na stałe DMG (jak bomby) ktory nie zalezy od siły broni, wiec sa niezle do broni slabej ale szybkiej i "wygodnej" , ale za to te co wymienilem wczesniej sa fajne jak sie ma silnego gnata! ;>

uzywam lekkich, moja kusza ma rapid fire normal ammo lvl2, potrafilem flinchowac i przewracac khezu paroma seriami, lekkie kusze maja mniejszy dmg ale sa wygodniejsze imo bo mozna z nimi biegac.

 

 

Schaboszczak: jak szarzuje na Ciebie to w ostatniej chwili sie przeturlaj i wal go w bok, nie stoj przed nim

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kot przynosi ale bardzo sporadycznie ;p lepiej pozabijac jakas wyverne , ta ktora jest wg Ciebie najlatwiejsza :P

 

Yano, tylko chyba to jest tak że TYLKO działa na wifimax'ie :(

 

w temacie o graniu online jest lista urzadzen ktore dzialaja z xlinkiem, jest ich kilkanascie, ale wiekszosc słabo dostpena w polsce ;p

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...