Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

no napewno trohe z nim pobiegam :D ale zrobiłem set z hermitaura i chcialem troche defensywnie powalczyć , czyli obrona i atak, a nie tylko latanie w kółko i nawalanie. jeszcze łuk ale poczekam do akantora.

to co z tą lancą??( a może młotek :P )

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza
wlasnie odwrotnie ;p jak ktos gra to niech sie przynaje :D przeciez im wiecej tym lepiej :D

Dobra przyznaję się tylko nie mówcie nikomu;p

 

Jeśli chodzi o zwykłą lancę (nie gun) to jest to według mnie megasyfiasta broń, która porządnie obrzydziła mi pierwsze podejscie do MH. 50h pograłem wtedy z czego wiekszość lancą i mi się odechciało. Ale powróciłem ;D Wypieprzyłem starego sejwa, a w nowym rozdaniu zdecydowałem się na GS'a i to jest to! Mielę nim 55h, jestem na 6* questach u babci w pokke village. Przyjemność z gry GS'em w porównaniu z lanca to zwrot o 180stopni.

Odnośnik do komentarza

lol MH frontier sie dalej rozwija :D beda miec calkowcie nowego potwora :D

 

narazie nie wiadomo co to jest bo pokazli tylko obrazek gdzie w ciemnosci widac oczy :P i to 4 oczy ;p

 

 

akura0001.jpg

 

jak narazie plotki mowią ze moze to byc dwu głowy wąż (kiedys był art taki w oficjalnej ksiazce) albo pająk , ja raczej nastawiam sie na pająka ;p i ciesze sie bo to oczywisty pomysl, w koncu musial sie pojawic pajak :D

za pajakiem przemawia to ze oczy sa symetryczne i i pary sa do siebie podobne, ale w kazdej parze jedno oko wuydaje sie wieksze

 

tyle że to na Pc i tylko w japonii wiec se nei pogramy ;/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a to ciekawe akurat ;p bo MH3 miał wyjsc na ps3 pod koniec 2007 ;p teraz słuchy chodzą o koncówce 2008 albo poczatku 2009 , tyle ze jak wiadomo na wii :/ podejzewam ze kupie to (pipi)e wii o ile nie z(pipi)ią czegoś (w sumie najabrdziej sie boje o sterowanie, jesli nie bedzie opcji grania na zwykłym padzie to sie potne ;p)

 

 

chociaz pocieszają mnie 2 sprawy:

- juz wiele miesiecy temu slyszalem ze betatesterzy grajacy w mh3 strasznie nazekają na sterowanie wiilotem, wiec moze cos z tym zrobią

- mhp2g sprzedalo sie za(pipi)iscie, bylo najlepiej sie sprzedajaca gra na psp , i ogolnie jedna z lepiej (niestety tylko w jap) to napewno zacheci ich do wydawania wiecej MH, wiec moze wyjdzie tez na ps3 (kiedys na pewno , ale moze szybciej)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

musisz zabic

czarnego diablosa

czarnego graviosa,

pink ian i azure los (w jednym quescie)

silver los

gold ian

pojawi sie urgent z shenem

i jak go zrobisz to pojawi sie urgent z akantorem

 

dodam tylko ze na diablosa i graviosa polecam łuk i HGE, a na shena łuk i adrenalin+2 i heroics

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Łuk....a konkretniej jaki łuk na diablosa i graviosa? Bo też sie z nimi męcze :(.

jedyny słuszny przepakowany łuk - akantor bow xD

 

ale pewnie go nie masz;p wiec na graviosa polecam łuk z kraba , ma wode;p trzeba strzelac w brzuch (a najlepiej przyspieszyc rozwalenie brzucha bombami)

 

a na diablosa to w sumie hm.. moze lodowy łuk, ale w sumie to kto wie;p

 

poprostu cos silnego ;p waznijsze jest to zeby miec HGE ;p

Odnośnik do komentarza

noooo Yano szacekun dla twoich młotów !! popróbowałem i broń makabryczna!! a przynajmniej damage!. tylko troha mi ciężko sie przyzwyczaić. ale jak kombo nimi wejdzie to "na kolana hamy!!" klękają jak przed królem :D :D :D

jeszcze trohe musze z nim pobiegać i potrenować, ale taki kut ku to chwila moment i odpływa w zaświaty :D

PS. czy używacie może tego "kręciołka" młotem(jak "R" przytrzymamy to biega i sie ładuje, a poźniej karuzela.) tylko zanim skąnczy sie kręcić to jakiś cios załapie na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...