Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

skille nie dzialaja tak ze masz +10 punktow i +10 defa;p

 

+10 punktów oznacza ze skill jest aktywny, ale nie ma to znaczenia ide defa dostaniesz, defa dostajesz zaleznie od siły skilla (+10, +15, +20 ptk) ale punkty ktore musisz wsadzic w zbroje nie dodaja sie ani nic, porpostu przekraszjac progri dostajesz wiekszy bonus

 

btw prawie wcale nei oplaca sie wsadzac skilla z defem, prawie wszystkie inne skille sa bardziej przydatne :P

 

 

 

a co do słabych krabow - mozna poznac ze są bliskie smierci po tym że z mordy zamiast białej miany leci im czarna/granatowa piana (krew) i wydają tez dziwny charczący dzwięk :P

Odnośnik do komentarza

Mój problem już nieaktualny, kupiłem pożądny router Linksysa i nic już nie rozłącza :).

 

Ktoś tu wogóle gra na Kai Xlinku? Ja zawsze chętnie coś razem zabije/złapie XD.

 

No i wreszcie spełni się moje "marzenie" czyli posiadanie zbroi Soul U Los :]. Juz mam prawie wszystko (3 Rathalos Soul cpc :( ) a dostałem 2 rubys'y po 3 podejściu GnS :). Jakby ktoś grał to się zgłaszać! Chętnie zagram jak będe miał czas( i chęci ale to raczej zawsze :).)

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Proszę doradźcie mi jakie jevele wpakowac do zbroi Soul U...6 Strength Jeveli wpakowałem by zniewelować to że odejmuje mi 10 hp ale zostały mi 5 miejsc(licząc true devil slicera) na wykorzystanie i nie za bardzo wiem co wpakować...na szybkie jedzenie starczy? Jak się nazywają te jevele? THX.

soul u wymaga 6 jawali zeby zredukowac -10 zycia? O_O dziwne;p

 

jak masz 5 tylko to polecam szybkie ostrzenie bo wymaga 5 akurat

 

czasem ewentualnie bomber jesli bys chcial uzywac duzo beczek

 

 

ale serio mnie dziwi te -10 zycia;p jak sie obudze to napisze wiecej ;p

 

edit:

ok rzeczywiscie odejmuje 10 zycia, ale polecam olać to, bo wtedy majac slot w broni bedziesz mial miejsce na kazdego 10 slotowego skilla jakiego sobie wymyslisz :P

mozesz jesc jedzenie u kotow ktore dodaja +40 albo +50 zycia, dziki temu mimo -10 nadal bedziesz mial duzo zycia :D

 

a tymczasem warto wpakowac fajnego skilla ja bym proponowal sharpness+1 bo to moj ulubiony skill ;p

ale ta zbroja pozwala wlasnie zmieniac skille zaleznie od potrzeby bo ma duzo slotów

 

mozna by wsadzic skilla runner, jesli sie uzywa duali, zeby stamine mniej zjadało itp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A sharpness+1 zwiększa ogólną ostrość broni? Tzn że np. jak mam niebieski pasek to wtedy będe miał biały? :?

 

Edit. Ah ok przeczytałem to na poradniku który podał mi Dark Serge (dzięki ;) ). Jest to artisan i aktywuje skilla sharpness który zwiększ "sharpness bar" :)

 

Oops właśnie patrze jak zrobić ten artisan jevel i tam widze jakieś części z lao shana! To napewno ten jevel?

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

Dobra, jak tak patrzę na ten temat... to po prostu nie mogę, jak się to czyta, to wygląda jakby to była gra stulecia. Dyskutujecie o niej, fascynujecie się...

 

A ja się spytam:

Co w tej grze jest takiego? Co w niej Was tak przyciąga, na czym to wszystko polega?

Nie mam nic na myśli, po prostu chce poznać fenomen gry, na punkcie której zwariowała np. Japonia i PSP od kilku miesięcy właśnie dzięki MHF2G po prostu zmiata DS-a.

Odnośnik do komentarza

mysle ze sytuacja jest podobna do diablo2 - pod wzgledem fascynacji , tam tez niby robilo sie dosyc nudne rzeczy (w MH wg mnie jest ciekawiej jesli chodzi o samą walke) , trzeba bylo powtarzac czynnosci wiele razy zeby zdobyc sprzet itp, ale jak juz czlowiek zdobyl i sie dopakowal to mial wielką frajde ze jest wypasiony xDDD

w dodatku gra na 4 graczy jest swiatne i mozna pieknie wspolpracowac masakrujac nawet najgorszych przeciwnikow - ale trzeba wymastrerowac sie zeby to robic ;p

 

chociaz ciezko to opisac i wyjasnic, jeden sie zakocha a inny dostanie w dupe od pierwszego przeciniwka i powie ze to (pipi) :P

 

 

dla mnie dodatkowym atutem jest design broni i zbroi, glowie broni, wiekszosc broni jest ogromna i wyglada bajerancko :D az sie chce powalczyc xD

 

 

 

btw nie ma tu chyba fana gunlancy? ja tez nie ejstem fanem chociaz lubie ta bron

zobaczcie co tracicie :D

http://www.tudou.com/programs/view/iv84cRLoItI/

(wolno sie laduje i poczatek nudny ale warto zobaczyc :D)

Odnośnik do komentarza

Ja lubię gunlance ^^

Ale tylko lubię oglądać jak ktoś, kto umie ich używa :lol: Bo ich design jest odjechany :D

Zwłaszcza ich rozkładanie lub przeładowywanie - takie kozaczenie to tylko jeszcze GSami i łukiem (jak Rambo xD )

 

Ehh... Ale sie popodniecałem :sweat: Ale designerzy się po prostu postarali ;)

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza
btw nie ma tu chyba fana gunlancy? ja tez nie ejstem fanem chociaz lubie ta bron

odkad zrobilem gunlance z silver losa i secik z graviosa biegam praktycznie tylko w tym, LSy mi sie znudzily, prawie cala gre nimi przeszedlem i kumple z nimi biegaja, wiec potrzebowalem odmiany. Kuszy tez dosc czesto uzywam, niedoceniana bron, moze dlatego ze te lepsze naboje drogo wychodza

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wow! Film jest po prostu kozacki! Chyba kiedyś spróbuje tymi GunLancami, tylko jaka wtedy zbroja? Dla gunnera czy blademastera(czy swordmastera jak to tam sie nazywało :P)? Na końcu filmiku jest jaką broń ci kolesie używali i patrze a tam Crimson Gazer, LAva Gazer O.o Jest gunlanca o takiej nazwie? :slinotok:

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

do gunlancy uzywa sie zbroi jak do broni białych a nie strzelajacych

ogolnie lance nie strzelają na odległosc, najwyzej moze z metr zasięgu mają wiec trzeba przykładac lufe do mordy przecinika xD

ten najmocnijszy strzal ma wiekszy zasieg ale tez lepiej go z bliska odpalac

 

filmik jest zrobiony glownei z MH fronteir a nie freedom wiec sa tam bronie ktorych my nie mamy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...